Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! преди седмица си купих лед телевизор LG 42LB730V от техномаркет и сега съм разочарован от избора си първото ,което е ми дава грешка при свързване с безжичната връзка "мрежова грешка (3) dns не може да бъде намерен'' какви ли не неща опитах ,но няма резултат ,рутера е tp - link лаптопа е свързан към него ,но телевизора не ще от какво може да е проблема ?? с кабел без проблем се свързва и когато си пуснах един филм и установих друг проблем след няколко минути прекъсва и ми показва грешка недостатъчно място на диска . Другият проблем е,че 3д - то изобщо му няма пускам 3д филм от телевизора слагам очилата настройвам всичко точно и напълно нищо 

на какво се дължи тези проблеми ако някой ми помогне ще съм му много благодарен , може би съм попаднал в дефектен телевизор ?? има ли шанс ?? 

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли право да го върнеш и да си закупиш един телевизор - например панасоник ? 

Тия боклуци с тая ОС дори и толкова мудно работят , че изобщо не е за моите нерви  :)

Все пак - провери , имаш право да го смениш .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли право да го върнеш и да си закупиш един телевизор - например панасоник ? 

Тия боклуци с тая ОС дори и толкова мудно работят , че изобщо не е за моите нерви  :)

Все пак - провери , имаш право да го смениш .

Подкрепям. Дъртите телевизори които не са смарт, но пак са плоски, могат да ти пуснат един филм нормално през usb входа.

Здравейте ! преди седмица си купих лед телевизор LG 42LB730V от техномаркет и сега съм разочарован от избора си първото ,което е ми дава грешка при свързване с безжичната връзка "мрежова грешка (3) dns не може да бъде намерен'' какви ли не неща опитах ,но няма резултат ,рутера е tp - link лаптопа е свързан към него ,но телевизора не ще от какво може да е проблема ?? с кабел без проблем се свързва и когато си пуснах един филм и установих друг проблем след няколко минути прекъсва и ми показва грешка недостатъчно място на диска . Другият проблем е,че 3д - то изобщо му няма пускам 3д филм от телевизора слагам очилата настройвам всичко точно и напълно нищо 

на какво се дължи тези проблеми ако някой ми помогне ще съм му много благодарен , може би съм попаднал в дефектен телевизор ?? има ли шанс ?? 

Поздрави !

Отиваш с гаранцията в ръка заедно с телевизора в техномаркет, а ако ти се правят на интересни, ще настояваш да говориш с оправителя.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да не ти направят проблем при връщането. Ако го направят, обясни им, че има бъгове, които не можеш да отстраниш. А иначе каква е сумата, която си платил за телевизора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизора купих на лизинг за 6 - месеца по 200 лева на месец ,много хора ми изказаха много хубави мнения за този телевизор и аз избрах него , но съм потресен от тези три проблема ,а относно 3д - то абсолютно го няма едни приятел ме посъветва ,че е трябвало един 3д плеър без този плеър не е работело ,а иначе 3д - то е с пасивни очила 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, как си мислят другите, че ще го върнеш този телевизор и ще вземеш друг модел. Това да не ви е тестване в къщи за седмица и ако не му допадне да го замени с друг модел. :mad:  Има писан договор за лизинг. Тв-то е в гаранция и ако покаже дефект ще го пратят от магазина в сервиз. До 30 дена трябва да му го върнат поправен. Аз минах вече по неговият път и трябва да ви уведомя, че телевизора може да ходи на ремонт, неограничен брой пъти в период на гаранция за един и същ дефект. Ако се стигне до замяна на телевизора, ще му дадат същият модел като неговият. Има вариант да боравиш грешно с телевизора. Много хора не са успели да си пуснат 3D от първият път. Виждам, че твоят телевизор може да конвертира от 2 във 3D. И това ли не става? Разгледай менюто за картина. Потърси там някъде опцията Just Scan (1:1 Pixel Matching) 0% OverScan . Сложи го на нула и опитай пак.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, как си мислят другите, че ще го върнеш този телевизор и ще вземеш друг модел. Това да не ви е тестване в къщи за седмица и ако не му допадне да го замени с друг модел. :mad:  Има писан договор за лизинг. Тв-то е в гаранция и ако покаже дефект ще го пратят от магазина в сервиз. До 30 дена трябва да му го върнат поправен. Аз минах вече по неговият път и трябва да ви уведомя, че телевизора може да ходи на ремонт, неограничен брой пъти в период на гаранция за един и същ дефект. Ако се стигне до замяна на телевизора, ще му дадат същият модел като неговият. Има вариант да боравиш грешно с телевизора. Много хора не са успели да си пуснат 3D от първият път. Виждам, че твоят телевизор може да конвертира от 2 във 3D. И това ли не става? Разгледай менюто за картина. Потърси там някъде опцията Just Scan (1:1 Pixel Matching) 0% OverScan . Сложи го на нула и опитай пак.

А ако няма същият наличен модел му връщат сумата или му дават модел със сходна цена и характеристики. (като естествено ако е по-скъп той си доплаща)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за коментарите ,а 3д плеър нещо трябва ли за гледане на 3д аз попринцип настройвам после слагам очилата и от магазина има безплатни 3д филми опитвам да гледам ама само размазана картинка нищо повече на какво се дължи ?? очаквам още мнения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да направиш няколко експеримента

1.Щом като с кабел интернета ти работи пусни си някой 3D клип от youtube и виж дали ще ти работи.

2.Имаш проблеми с WI-Fi махни защитата на на безжичния интернет или пробвай различна криптация на защитата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за коментарите ,а 3д плеър нещо трябва ли за гледане на 3д аз попринцип настройвам после слагам очилата и от магазина има безплатни 3д филми опитвам да гледам ама само размазана картинка нищо повече на какво се дължи ?? очаквам още мнения

Не ти трябва плеар. Можеш да пускаш филма от компютър през HDMI кабел или от флашка бодната в тв-то. Не обърнах внимание на какъв ъгъл на виждане има. Опитай да го погледнеш под него и плавно да се изправиш над него. Друг вариант е от дистанционното да обърнеш каналите на ляв-десен и десен ляв. При пасивните очила това е от значение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всичко направих няма ефект други идеи ???

Носиш го в магазина. Там обикновено имат възможност да го свържат с wi-fi и да пуснат един 3D филм за проба. Или ще го вземат гаранционно или покрай тях ще разбереш как се свързва и пуска филма.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Mario Georgiev
      Здравейте, имам проблем с телевизора. Качил съм 4k blue-ray филм на флашка, който има субтитри на няколко езика, като го пусна на компютъра мога да сменям езиците, но като го пусна на телевизора, въпреки че съм нагласил primary language да ми е на български, както и secondary ( за всеки случай), субтитрите винаги се пускат на английски. Търсих файла на българските субтитри, да го оставя само него например, но нищо не намирах, може би няма такъв, а са направо вградени във видео файла на филма, При натискане на копчето на дистанционното за субтитри пише,че те са недостъпни. Телевизорът е Sony KD-43xe7077. Ако някой може да ми помогне, ще съм много благодарен
    • от IvankaPetrova
      Здравейте,
      бих искала да помоля за съвет някой който се е сблъсквал с моя проблем. Имам телевизор Samsung UE55JU6400 който закупих с вече инсталирано приложение на HBO GO. От както HBO GO си обновиха приложението филмите постоянно прекъсват или блокират. Казаха ми че трябва да изтрия приложението и да го сваля наново, но когато тръгна да го трия, на екрана се изписва съобщение,   че приложения от основния набор на приложения на устройството не могат да бъдат изтрити. Моля някой ако има идеи как да се справя с проблема да пише!
    • от Ndishev
      Трлевизора е Toshiba 32av933g
      Свързвам таблета към телевизора (като усб памет) разпознава го като мултимедийно устройство но като ми иьлезнат директориите  с "снимки" "музика" и "филми" не ми дава да отворя нито една от тях. 
      Свалих файлове в формати avi, xvid, mp4 и др. Пробвах в няколко директории да преместя но не намира нищо. 
       Пробвах с DivX регистрация (ако случайно е от там проблема) но ми иска да кача файла който се сваля на телевизора. 
      Телевизора беше на ремонт но имаше проблем с рамта и техника каза, че няма проблеми с usb-то. 
      Някой дали си има идея как мога да подкарам някое филмче или да отворя снимките? 
      Нямам под ръка флашка но не мисля че е проблем като пускам през таблет като usb памет. 
    • от Ndishev
      Здравейте имам следния проблем с посочения в заглавието телевизор. 
      Телевизора е закупен преди 4г и е ползван 2. От 2г стои в кашон докато не ми потрябва. 
      Докато чаках да дойдат за инсталация на цифрова телевизия си включих аналогова с коксиалн кабел. Дойде един съсед и каза, че телевизора има вграден цифров тунер и може по коксиалния да се пусне цифрова. Разбира се аз се съгласих. 
      Та по време на настройките заби и той го изключи от контакта. При включване отново телевизора сам се включи, светна зеления индикатор но дава черен екран. 
      Стоя дълго време изключен и също така включен но не реагира. 
      Не намерих в нета никакво рвшение, четох за подобен случай който телевизора бил в режим на търсене на канали. Пробвах с комбинациите които намерих за връщане на заводски настройки, но просто не реагира. 
      Дали случайно някой знае как да се върнат заводските настройки или нещо да се направи. Все пак ако не е сериозен проблем да спестя разходите по техник. 
      Мерси предварително. 

• от Svetlio88
      Възнамерявам да си закупя някава защита против токови удари за телевизора (LCD Smart) и се колебая между това дали да закупя UPS устройство или т.нар. surge protector. Първият вариант (UPS) е доста по-скъп, но би ми осигурил захранване, в случай че угасне тока докато се обновява фърмуера на ТВ-то. Принципно трябва да съм голям карък, за да се случи това, но не е невъзможно. Ако ще купувам UPS, вероятно ще е този, който е с два изх. куплунга тип "шуко".  Доколкото четох Offline UPS няма да ми свърши работа като защита, а покупка на Оnline такъв ще е безумие, заради цените им. Затова ще е line-interactive.
      Вторият вариант е да спестя едни 80-100 лв. и да си купа т.нар. surge protector или някакъв разклонител със защита. По-скоро бих избрал това , защото е доказана марка и е малко - няма кабел или куп ненужни гнезда - контакта ми е точно зад телевизора. Със сигурност няма да ми осигури захранване в случай, че угасне тока, но дали няма да е по-сигурна защита?
      Как смятате, има ли смисъл покупка на сравнително евтин UPS (тип Line-interactive) за телевизор или е ненужно? Кое би осигурило по-сигурна защита - евтин line-interactive UPS или surge protector?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.