Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Имам една стара плазма Самсунг ,не подържа през hdmi пц.

Имам лаптоп асус intel gma 4400 и 850 м.

Съществува ли вариянт ,лаптопът да подава сигнал през hdmi 1080i ,720 p, т.е форматът на сет топ боксовете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на телевизора, за да видим дали ще може да стане с преходник или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имам една стара плазма Самсунг ,не подържа през hdmi пц.

Имам лаптоп асус intel gma 4400 и 850 м.

Съществува ли вариянт ,лаптопът да подава сигнал през hdmi 1080i ,720 p, т.е форматът на сет топ боксовете

HDMI пренася едновременно звук и картина.

Ако телевизора не поддържа HDMI се усложняват много нещата. Хубаво е да кажеш телевизора какви входове има и съответно лаптопа какви изходи има за мултимедия.

Но на "прима виста" не мисля, че ще се получи желания ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи има hdmi порт.През него гледам тв ,на виваком цифрова.Пускал съм и булсатком ,линукс сателитен приемник.Плазмата я купих 2008 година.В книжката и пише че през хдми не подържа PC.Мисълта ми е,ако има начин през hdmi  на лаптопа да се подава сигнал като stb/720п.1080и /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е ясно че сигнала ще е 1080p. Аз не мога да разбера защо пускаш тая тема вместо да вържеш лаптопа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи има hdmi порт.През него гледам тв ,на виваком цифрова.Пускал съм и булсатком ,линукс сателитен приемник.Плазмата я купих 2008 година.В книжката и пише че през хдми не подържа PC.Мисълта ми е,ако има начин през hdmi  на лаптопа да се подава сигнал като stb/720п.1080и /

Не схващам...

Казваш, че телевизора има HDMI??? Нали?

Лаптопа има също? (пак не казваш марка и модел...)

Ако и двете имат HDMI - връзвай, прави настройките и си свиркай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.