Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Наскоро си купих лаптоп, операционната система е WINDOWS 8.1, като цяло ме затруднява, досега съм работила с WINDOWS XP. Реших да пусна диск с филмче на детето, но в My computer такова устройство изобщо  няма, не го откривам и в Device Manager, проверявах и с Troubleshooting и нищо не откри. Не мога изобщо да отворя устройството за да поставя диска вътре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Наскоро си купих лаптоп, операционната система е WINDOWS 8.1, като цяло ме затруднява, досега съм работила с WINDOWS XP. Реших да пусна диск с филмче на детето, но в My computer такова устройство изобщо  няма, не го откривам и в Device Manager, проверявах и с Troubleshooting и нищо не откри. Не мога изобщо да отворя устройството за да поставя диска вътре.

А може самия модел на лаптопа да няма дисково устройство?!

Преди два дена преинсталирах един евтин лаптоп Тошиба, който също нямаше ДВД устройство, но имаше нещо като имитация, че има такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете модела. Възможно е изобщо да го няма, или да липсва драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа ми е подарък и наистина не ми е хрумнало че може и да го няма изобщо. Модела е Toshiba Satellite C50 B 158.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да няма дисково устроиство както каза колегата във по горния пост трябваше преди да го купите да го тествате :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете модела. Възможно е изобщо да го няма, или да липсва драйвер.

Toshiba Satellite C50 B 158

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа няма CD/DVD устройство. Може да му се закупи външно ако Ви трябва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е точно същия бюджетен лаптоп преинсталирах - беше купен от Техно-магазина с Уин 8.1 и му сложих 7, С ФЛАШКА, понеже няма DVD устройство.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфорацията. Изненадана съм,че продават лаптоп без дисково устройство. А няма ли начин да се сложи DVD на самия лаптоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има sata конектор при мястото за DVD-то, ще може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфорацията. Изненадана съм,че продават лаптоп без дисково устройство. А няма ли начин да се сложи DVD на самия лаптоп?

Просто такъв е модела. Без DVD. Иначе съм написал по-горе че може да му се закупи външно устройство. Включва се в един от USB портовете и лаптопа го разпознава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.