Премини към съдържанието
helis

Тази програма е блокирана от правилата за групата

Препоръчан отговор

Не съм много сигурен дали това трябва да е заглавието, но не се и сетих за подходящо за тази тема.

Та въпроса ми е как да го оправя това става дума за програмата Bluestacks. Компютъра си го ползвам само аз и досега такъв проблем съм нямал с нищо нямам никаква идея защо става това и как да го оправя. Операционната система е Windows 7 64 bits. Благодаря на всеки за отделеното време.

Снимка

http://prntscr.com/88fiyp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да сте инсталирали CryptoPrevent?

да имам го от него ли е всичко ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно...Опитвате се да инсталирате програмата ли? Ако да, отворете CryptoPrevent и просто изберете None => Apply, може и да не рестартирате системата. Инсталирайте си програмата и след това отворете CryptoPrevent и изберете предпоследната отметка => Maximum Protection => Apply => отново можете да не рестартирате.

Пишете за резултатите.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно...Опитвате се да инсталирате програмата ли? Ако да, отворете CryptoPrevent и просто изберете None => Apply, може и да не рестартирате системата. Инсталирайте си програмата и след това отворете CryptoPrevent и изберете предпоследната отметка => Maximum Protection => Apply => отново можете да не рестартирате.

Пишете за резултатите.

Направих всичко както каза и се получи програмата е на компютъра ми. Благодаря ти за помощта отново :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях и аз да питам същото,направих посоченото от B-boy и се оправих.Програмата е aimp,и от мен благодаря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.