Премини към съдържанието
N0lifer

Как се прави "тресещ" екран в Sony Vegas

Препоръчан отговор

Здравейте и добър вечер !
Значи стана ми интерестно видях едно клипче и как някой пич се се снимал как танцува (просто е седнал на стол и си маха ръцете нагоре-надолу) но добавил някаква екстра която докато танцуваше екрана му се тресеше и му се въртеше вибрираше и така ...
Та ето и клипчето:

ВАЖНО ! За да разберете какво имам на предвид превъртете клипчето на  0:34 секунда и вижте какво искам да направя !
Гледайте само когато е само той се снима и как се тресе и върти екрана,как да го направя ??
Аз като го видях 100 процента бях сигурен че със сони вегас става !

Благодаря Предварително и поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Vegas е за видеомонтаж. Този ефект, който искаш се прави в Adobe After Effects много лесно с Wiggle position ефекта. Или ползвай някакъв софтуер за композиране на визуални ефекти - Foundry Nuke и др. сега не ми се изброяват. Във Vegas може да се направи ръчно кадър по кадър, но ще е много зле и няма смисъл.

Редактирано от baner4ooo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не беше изброявал, че тая за Mac FinalCutPro е всичко друго, освен софт за визуални ефекти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.