Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Колеги дайте някакви офертички за конфигурации до 550лв, монитор и периферия имам. Компютъра ще се използва само за сърфиране в интернет и като изискване е да има оптично устройсто, другото оставам на вас. Благодаря ви предварително!

Редактирано от ivan93bg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги дайте някакви офертички за конфигурации до 550лв, монитор и периферия имам. Компютъра ще се използва само за сърфиране в интернет и като изискване е да има оптично устройсто, другото оставам на вас. Благодаря ви предварително!

Нищо не се е променило след тази тема, в която само изискването за оптично устройство не е задължително. Просто си харесайте някое от предложенията там и добавете каквато и да е DVD записвачка от най-евтините. Ако се скача непосилно над бюджета, ще се отреже от някъде, стига да е възможно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка 

пс. Ако ти е мерак да уплътниш целия бюджет вземи модул от 8ГБ.  Аз лично не съм изпитвал подобна нужда но някой хора все им е малко...

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе  сложете му едно SSD  с най-евтиния селерон! Стига сте набутвали хората с тия ненужни пентиуми за интернет! Сложете му и още 4 GB евтина памет, че не се знае кога пак ще поевтинее. Чета от време  на врем,е какви глупости се пишат тук от баш разбирачите и направо не се сдържам!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какво точно да поръчвам? То в тази тема при мен линковете са неработещи... в крайна сметка ще се дават пари и трябва да се види за какво иде реч, а не да се хвърлям на сляпо,

Редактирано от ivan93bg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.