Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам един проблем със пощата си в Gmail. Наскоро прекратихме договора с оператора (Виваком) но пощата ми е направена да изпраща код към телефонния номер за потвърждение.. И сега не мога да вляза в пощата си. Можете ли да ми помогнете, какво мога да направя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има опций за влизане чрез алтернативен метод. Когато иска да въведеш текста от SMS-а, от долу е прозорчето. Цъкаш там, цъкаш последното (там дето ти пише че от съображения за сигурност ще отнеме няколко дена) и следваш стъпките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има опций за влизане чрез алтернативен метод. Когато иска да въведеш текста от SMS-а, от долу е прозорчето. Цъкаш там, цъкаш последното (там дето ти пише че от съображения за сигурност ще отнеме няколко дена) и следваш стъпките.

Опитах, но нищо не стана... А ѝ от къде да съм сигурна кога съм го създала профила и кога за последно съм била вътре с точен ден... Това е пълна лудост. Няма ли друг начин? Как да избегна този смс код..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С резервни кодове, с компютър където вече си влизала и потвърдила, с резервен номер или просто забравяш за това. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам един проблем със пощата си в Gmail. Наскоро прекратихме договора с оператора (Виваком) но пощата ми е направена да изпраща код към телефонния номер за потвърждение.. И сега не мога да вляза в пощата си. Можете ли да ми помогнете, какво мога да направя?

За този случай, тия от Гугъл имаха опция, да си вземеш кодове за достъп. Лошото е, е сега няма как да стане. Щом нямаш достъп до телефона вече, няма какво да направиш. Пробвай да пишеш на съпорта, ако могат да помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората от Google много добре обясняват , как да си сложите алтернативен тел. номер , в случай че титуляра бъде спрян , изгубен  и т.н. Ама нейсе кой да им повярва. Именно по тази причина съпорта  няма да  й обърне внимание. 

google.png

Редактирано от snipi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под полето за въвеждане на имейл адрес има въпрос :

"Нужна ли ви е помощ ?".

Следвай стъпките там !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах, но нищо не стана... А ѝ от къде да съм сигурна кога съм го създала профила и кога за последно съм била вътре с точен ден... Това е пълна лудост. Няма ли друг начин? Как да избегна този смс код..

По същата логика е пълна лудост да си мислите, че някой ей така ще ви предостави достъп до поща, която не е ясно чия собственост е.
Ако ставаше толкова лесно, то щяха да се крадат профили елементарно, а това Гугъл няма да го позволи изобщо.

Нали имате един куп данни, които сте въвели при регистрацията на акаунта?
Следвате установения ред и попълвате правилно данните.
Ако не ги знаете и няма как да удостоверите, че това е вашия акаунт - казвате му довиждане и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По същата логика е пълна лудост да си мислите, че някой ей така ще ви предостави достъп до поща, която не е ясно чия собственост е.Ако ставаше толкова лесно, то щяха да се крадат профили елементарно, а това Гугъл няма да го позволи изобщо.

Нали имате един куп данни, които сте въвели при регистрацията на акаунта?
Следвате установения ред и попълвате правилно данните.
Ако не ги знаете и няма как да удостоверите, че това е вашия акаунт - казвате му довиждане и това е.

Предполагам е въвела данните както повечето потребители - онче бонче счупено пиронче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам е въвела данните както повечето потребители - онче бонче счупено пиронче.

Позна :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.