Премини към съдържанието
sten90

Трябва ми помощ за задача на тема "Най-интересното кътче" на света/Европа...

Препоръчан отговор

Идеята е да опишем(за курс по немски) някакъв град/място, което много ни е харесало. Аз не съм пътувал много и не ме бива да си измислям истории(макар че по литература имах добри оценки, то беше предимно защото другите бяха с ужасна дисциплина :) ). Мисля да пиша за Прага. Бях там като част от работна обиколка из чуждестранни фабрики на фирмата и поради това съвсем накратко вечерта посетихме най-основните туристически забележителности: президентската сграда, един мост с много скулптури и още няколко сгради - само отвън. Наистина бих искал да отида там поне за няколко дни, но в близко бъдеще не виждам такава възможност. Ще си помагам с Уикипедия, но ако може някой да сподели впечатления от града, ще бъде по-добре. Аз ще мисля после как ще го превеждам - става въпрос за една страничка/лист.

Редактирано от sten90 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Google информация много, само да имаш желание да си потърсиш.

Линк1,Линк2,Линк3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за да ми е по-трудно, започнах да чета от немската Уикипедия. :)

Наистина има какво да се види/пише...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.