Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам стар DVD Player марка Neo. Оптичното у-во отдавна не работи, но пък плейъра има USB.

Имам съдържанието на DVD диск на хард диска, но когато го копирам на флашката, плаейъра не вижда файловете...прикачвам снимка със структурата и формата на файловете, за да е по-ясно в какви формаи и как са разпределени.

Въпроса ми е: Какво да направя тези файлове, за да тръгне DVD-то от директорията си в USB флашката ?

t0haNjS4.jpg

Редактирано от 3dfx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи точния модел на плеъра, за да видим какви файлове може да чете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли значение, като файловете са в DVD формат ? Модела е Neo e700vx...gl някой да го намери. Инъче чете видео файлове, енкоднати с Divx и Xvid. Далаверата тук, е че не искам да конвертирам файловете в avi формат, защото така няма да мога да намеря по имена това, което ми трябва после...дълга и широка едно по едно да ги слушам после преименувам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

""Модела е Neo e700vx...gl ""

Такъв модел няма и не може да има.(с многоточие) И защо трябва някой да ви го "намири", след като трябва сам да си го намерите и напишете модела.Всеки един DVD плеар продаващ се по магазините е предназначен да чете основният формат DVD, в който се продават стандартни дискове по света. Останалите формати са написани в техническото ръководство. Аз не виждам какъв проблем имате, освен да си погледнете ръководството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

""Модела е Neo e700vx...gl ""

Такъв модел няма и не може да има.(с многоточие) И защо трябва някой да ви го "намири", след като трябва сам да си го намерите и напишете модела.Всеки един DVD плеар продаващ се по магазините е предназначен да чете основният формат DVD, в който се продават стандартни дискове по света. Останалите формати са написани в техническото ръководство. Аз не виждам какъв проблем имате, освен да си погледнете ръководството.

Пий си хапчетата и не пиши глупости с цел трупане на постове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли значение, като файловете са в DVD формат ? Модела е Neo e700vx...gl някой да го намери. Инъче чете видео файлове, енкоднати с Divx и Xvid. Далаверата тук, е че не искам да конвертирам файловете в avi формат, защото така няма да мога да намеря по имена това, което ми трябва после...дълга и широка едно по едно да ги слушам после преименувам...

Да има значение. Това не е компютър и няма неговите възможности. Възможностите на софтуера са твърде ограничени. Затова искам точния модел на плеъра. След това в интернет ще намеря упътване или информация за продукта ,където ще пише какво поддържа. Това е. Ако се налага ще конвертираш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да има значение. Това не е компютър и няма неговите възможности. Възможностите на софтуера са твърде ограничени. Затова искам точния модел на плеъра. След това в интернет ще намеря упътване или информация за продукта ,където ще пише какво поддържа. Това е. Ако се налага ще конвертираш.

Мен ми е кристално ясно какви са му възможностите, и конвертиране не е опция, както казах. Модела е Neo E700VX.

Ще опростя въпроса, че виждам няма кой да ми отговори...възможно ли е стартиране на DVD кънтент от USB флаш памет на подобни, стари (2005г-2010г) плейъри ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Оказва се че в този форум се поставят минуси за това, че човек се е нагърбил да отговори. Прости момчета са се навъдили навред!

Виждал ли си модел на фирма който е написан както си го дал?   Модела е Neo e700vx...gl .Ти ли питаш или аз? Или напиши препоръка, кой си избираш да ти отговори на глупавия въпрос!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Трябва да се види модела какви USB устройства може да чете и в какъв формат.

2. След това трябва да се провери и какъв DVD format може да чете.

За съжаление за DVD NEO E700VX не намирам нищо в интернет. Сигурен ли си, че това е модела? Имаш ли упътване или не го пазиш вече?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На флашката правиш папка VIDEO_TS и там ги слагаш тея всичките файлове, друг е въпроса дали твоето Нео ще ги прочете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако DVD плеъра не може да чете DVD-та от флашка, и да се опитвате с хиляди начини, няма да има успех!

За това е хубаво да знаем точният модел. На DVD-то трябва да има стикер/лепенка със модела.

Сигурни ли сте че сте извлекли всички файлове от DVD диска.

Диска ако е защитен от копиране, го извлечете в компютъра със програмата DVDShrink. След, което го копирайте на флашката.

Трябва да се две папка с имена Video_TS  и Audio_TS (втората обикновено има нулев размер)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На флашката правиш папка VIDEO_TS и там ги слагаш тея всичките файлове, друг е въпроса дали твоето Нео ще ги прочете.

Така ще направя, благодаря ти !

Сигурно модела e DVD NEO E70Divx

Да този е, извинявам се. Двете места, където е написан модела са протъркани точно последните символи.

Ако DVD плеъра не може да чете DVD-та от флашка, и да се опитвате с хиляди начини, няма да има успех!

За това е хубаво да знаем точният модел. На DVD-то трябва да има стикер/лепенка със модела.

Сигурни ли сте че сте извлекли всички файлове от DVD диска.

Диска ако е защитен от копиране, го извлечете в компютъра със програмата DVDShrink. След, което го копирайте на флашката.

Трябва да се две папка с имена Video_TS  и Audio_TS (втората обикновено има нулев размер)

Е да де, нали това питам... Могат ли по-старите "боклук" плейъри да четат ДВД съдържание от USB порт....

Не е криптиран, и всичко е извлечено. Това не е копие от ДВД диск, просто някой е направил няколко клипа в ДВД формат заедно с просто меню, с цел да си ги пуска на двд плейър към телевизор...работата, е че плейъра не чете дискове вече и стигаме до въпроса ми.

Ще ги сложа в папка с такова име, мерси.

Оказва се че в този форум се поставят минуси за това, че човек се е нагърбил да отговори. Прости момчета са се навъдили навред!

Виждал ли си модел на фирма който е написан както си го дал?   Модела е Neo e700vx...gl .Ти ли питаш или аз? Или напиши препоръка, кой си избираш да ти отговори на глупавия въпрос!

Такива вредни индивити със старческа деменция трябва да бъдат премахнати от този форум, не минуси да им се слагат, и може би нещата ще потръгнат !

Редактирано от 3dfx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.