Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Гост

Последният ми пост който написах в "Премахване на зловреден софтуер - HiJackThis логове" след публикуването му във форима, се появи на много бледо розов фон. Това значи ли, че нещо не е наред при мен или е нещо ново във форума? За пръв път го забелязвам. Ще дам снимка на публикацията

Снимка001.jpg

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нов потребител си.
Така ще е докато ти одобрят поста/публикацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Нов ли? Аз пък не знаех за това! Може ли за толкова кратко време от няколко дни да напиша 8000 поста?

Снимка002.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнението е скрито и трябва да получи одобрение, за да стане видимо. Когато стигнете три одобрени мнения това ограничение ще отпадне. В случая става въпрос, че сте нов в раздела.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов ли? Аз пък не знаех за това! Може ли за толкова кратко време от няколко дни да напиша 8000 поста?

Просто чети, какво ти пишат хората.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти за всяко нещо ли ще пускаш нова тема?

А ти проблем ли имаш с това? Форума е за това, да си член на екипа да правиш забележка, но при положение, че ти не правиш нещо по-различно не виждам какво искаш.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ти за всяко нещо ли ще пускаш нова тема?

Мен ли питаш или себе си? Ходи ли да те прегледат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ти нямаше ли бан от тук? Който те пусна отново? Освен да си изразяваш комплексите и просташките изпълнения друго не виждам да правиш...

Редактирано от Blue Ray (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Мнението е скрито и трябва да получи одобрение, за да стане видимо. Когато стигнете три одобрени мнения това ограничение ще отпадне. В случая става въпрос, че сте нов в раздела.

Явно искаш да кажеш, че съм нов в конкретния раздел , в който съм писал, а не общо във целият форум. Аз така го разбрах. И така да е, отново не съм "нов". Но то това не е проблем за безпокойство. Аз гледам, докато върши промените администрацията  и ако съм забелязал нещо, да съм им в полза. Иначе не ме бърка за какъв ме приема форума - стар или нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно искаш да кажеш, че съм нов в конкретния раздел , в който съм писал, а не общо във целият форум. Аз така го разбрах. И така да е, отново не съм "нов". Но то това не е проблем за безпокойство. Аз гледам, докато върши промените администрацията  и ако съм забелязал нещо, да съм им в полза. Иначе не ме бърка за какъв ме приема форума - стар или нов.

Понеже системата открива, че пускаш теми за елементарни неща и автоматично те определя като новак :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Теб трябва да те прегледат и питам тебе да!Мислиш,че си важен ли?Защо Калин ти дава плюсове?

Калин ми дава плюсове, защото ще ме прави модератор.  Сега се съветваме. И ме помоли, като стана модератор, да съм по добър с теб, да не предприемам крайни мерки за хора, изтървани от психиатрията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калин ми дава плюсове, защото ще ме прави модератор.  Сега се съветваме. И ме помоли, като стана модератор, да съм по добър с теб, да не предприемам крайни мерки за хора, изтървани от психиатрията.

Ей, тази пуста власт. Много сладка бе !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бай Стефане! Туй според мен щот форума не те ''разпознава'' че си пуснал темата, а ми те ''третира'' като друг потребител, нямащ право да публикува в HJT раздела за вирусите!

А за другото-не им обръщай внимание.То и докторята не моат им помогнат:D

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Гледал съм, ако е важно за администрацията, да им го посоча. Нищо повече!

Нали за да се помогне трябва да дам някаква информация за проблема. Аз не пиша и не давам съвети кое по какъв начин и с какво се премахва. Правилата аз ги зная, особено в този форум и никога не съм ги нарушавал. А и не съм на ти с тази материя.

Ей, тази пуста власт. Много сладка бе !

Кен! На мен това нещо не ми трябва бе човек. Аз му написах на тоя Ванко, за да го видим до къде му стигат умствените възможности. Не го ли виждаш какво е написал? Защо ми бил пишел Калин +. Сега и като забележи че и другият администратор ми е писал отново плюс, нали знаеш какво ще му се случи?Не пиши това на мен, а на него. Нееднократно е изявявал такова желание пред форума.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.

Защо ми бил пишел Калин +. Сега и като забележи че и другият администратор ми е писал отново плюс, нали знаеш какво ще му се случи?Не пиши това на мен, а на него. Нееднократно е изявявал такова желание пред форума.

Ами предупреди ги тези администратори да не те компрометират така явно !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами предупреди ги тези администратори да не те компрометират така явно !

Всички тези постове са ненужни тук. Не ти се бъркам в живота, не се бъркай и ти във хорския!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички тези постове са ненужни тук. Не ти се бъркам в живота, не се бъркай и ти във хорския!

Че кой ти се бърка в живота ?
Ти споделяш проблеми - ние даваме решения.

Дали ще ги приемеш си е твоя лична преценка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният ми пост който написах в "Премахване на зловреден софтуер - HiJackThis логове" след публикуването му във форима, се появи на много бледо розов фон. Това значи ли, че нещо не е наред при мен или е нещо ново във форума? За пръв път го забелязвам. Ще дам снимка на публикацията

Всички постове в този раздел се одобряват без значение от кой са публикувани. Това е така защото в темите в този раздел могат да пишат само автора на темата и човек от екипа за отстраняване на вируси. Всякакви коментари и съвети от други потребители в този раздел са забранени според правилата на този раздел.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Всички постове в този раздел се одобряват без значение от кой са публикувани. Това е така защото в темите в този раздел могат да пишат само автора на темата и човек от екипа за отстраняване на вируси. Всякакви коментари и съвети от други потребители в този раздел са забранени според правилата на този раздел.

Благодаря за отговора. А автора на темата бях аз. А човекът на когото благодарих за помощта беше от екипа. Аз казах, че се старая когато съм във форума и забележа нещо, да ви осведомя.Мисля, че няма лошо, щото други виждат не като мен.Не визирам администрацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не ми викай тоя Ванко защото ще се засрамиш и ще напуснеш форума най-накрая!

На бас, че не можеш да го направиш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм ледено студен и пет човека да ме хулят едновременно няма ефект мога да ги побъркам! За ко се пънат незнам?

Значи печеля баса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти почни аз ще продължа!:D

Вие ми го дръжте - аз ще го бия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се възползвам от заглавието на темата на ПОТРЕБИТЕЛ 65. Тя се изчерпа с старта на мерене на пишки.

Полтъргайс или Бермудски триъгълник, но темата на Сисинка ме катури от коня. Първия ми отговор, бе форматиран без мое желание - аз не съм хайдуксалвадор. При втория отговор с цъкане на цитирай само на сисинка ми се налепиха като матрьошка всички отговори. Ами майките на редактора са виновни, ясно,

sisinka.jpg

Аз не съм Бил Гейтс, но този фокус става с едно тъпо еднократно цъкане на бутон цитирай. И там търкай торти, бискитки, сканирай за мандавошки, дери с цициклинъри и прочие шаманщина ми ги спестете. Кажете ми нещо за майките на този редактор.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.