Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! От доста време насам забелязвам ,че в ФБ влизам без значение дали съм инкогнито (изключил чата) на приятелите ми им се показва ,че съм бил примерно преди 1 мин. и така си стои докато съм в ФБ и съм уж деактивирал чата.
Въпроса ми е ,как да деактивирам тоя глупав подробен отчет за времето ,когато съм бил онлайн? 

Рових се доволно из настройките ,но такава опция не открих! Има ли начин да се деактивира и тази информация да не се показва на приятелите ми? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че става въпрос за мобилно устройство. Опитай когато искаш да си инкогнито освен да спреш чата, да изключиш и Facebook Messenger.  Предполагам, че проблема ще се реши. Лошото е, че като го спреш по някое време сам си тръгва, а да излизаш от акаунта и да се логваш като ти потрябва е играчка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сава въпрос ,като цяло ,без значение от мобилно устройство или от РС ,да не изписва преди колко време съм бил онлайн.

Ползвам WP 8.1 нямам проблем със самоактивиране или нужда от забрана на дадено приложение. Също така ,като съм извън приложението не ми се налага след това на ново да въвеждам пароли. Реално има вариант да не се инсталират изобщо ФБ и Месенджър ,а просто да се влиза ,като при РС , чрез браузера. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Elzza
      Здравейте! Накратко нищо не разбирам от компютри и за това ще попитам. Носих лаптопа си на ремонт, защото имам проблем със дънната платка и дано се оправи! Но ако не се оправи информацията т.е. снимки и документи са на хард диска ми, ако си взема нов лаптоп не съм на ясно как ще прехвърля информацията??? Отново ли трябва да го нося на ремонт или как да го направя сама? 
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден и за много години !!! Имам запитване относно Facebook което забелязвам от скоро се случва и мисля,че е странно,защото преди никога не съм получавал това От 1 2 седмици забелязвам когато цъкна на графата Настройки -> Сигурност и Влизане -> See Recent Emails From Facebook -> ми показва ето тези работи всяко е с различна дата и час (естествено,че няма да копирам целия текст с датата и часа и останалите)
      Email subject
      влезте във Facebook с едно щракване
      А когато вляза в пощата ми има писма с следното :
      we noticed you're having trouble logging into your account. if you need help, click the button below and we'll log you in. log in with one click why did you receive this email? there was an unsuccessful login attempt on your account.
      А сега въпроса ? Трябва ли да се притеснявам излишно да си набивам някъв филм,че някой се опитва да ми разбере паролата и да влезе в Facebook-a или просто това е някъв от поредните им бъгове ? Сигурен съм,че все ще има някой който да е получавал такива писма или ако не той някой техен роднина/приятел и т. н. и да знае нещо по въпроса ? Мерси за отделеното време и лек ден

• от Iveta Georgieva
      Винаги досега в лентата за чат вдясно, на компютърната версия на сайта, най-отгоре бяха подредени хората, с които си пиша най-много и дори да не са на линия пак си стояха най-отгоре и си изписваше кога последно са били на линия. Днес обаче в лентата са наредени хора, с които дори никога не съм си писала и никой от хората, на които всъщност пиша. Просто излиза всеки, който е онлайн, защо изведнъж стана така?? И как мога да го върна, както беше преди?
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от Angel Danailov
      Здравейте,от известно време имам проблем с хронологията на новините във фейсбук! Преди като дам на опцията "най нови" и ми излизаха подредени по минути и часове назад новините от приятели, страници и групи които следвам а сега излизат разбъркано и също нецяло съдържанието много новини изпускам и това е от около месец! Какво се случва аз нищо не съм правил по настройките?
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване