Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! От доста време насам забелязвам ,че в ФБ влизам без значение дали съм инкогнито (изключил чата) на приятелите ми им се показва ,че съм бил примерно преди 1 мин. и така си стои докато съм в ФБ и съм уж деактивирал чата.
Въпроса ми е ,как да деактивирам тоя глупав подробен отчет за времето ,когато съм бил онлайн? 

Рових се доволно из настройките ,но такава опция не открих! Има ли начин да се деактивира и тази информация да не се показва на приятелите ми? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че става въпрос за мобилно устройство. Опитай когато искаш да си инкогнито освен да спреш чата, да изключиш и Facebook Messenger.  Предполагам, че проблема ще се реши. Лошото е, че като го спреш по някое време сам си тръгва, а да излизаш от акаунта и да се логваш като ти потрябва е играчка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сава въпрос ,като цяло ,без значение от мобилно устройство или от РС ,да не изписва преди колко време съм бил онлайн.

Ползвам WP 8.1 нямам проблем със самоактивиране или нужда от забрана на дадено приложение. Също така ,като съм извън приложението не ми се налага след това на ново да въвеждам пароли. Реално има вариант да не се инсталират изобщо ФБ и Месенджър ,а просто да се влиза ,като при РС , чрез браузера. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 години по-късно...

Искам постоянно да съм на линия е фб 

Искам да съм постоянно на линя в фацебоок

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защооооооо не съм на линия след като мобилните дани са включени защоооо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Pepi5555 написа:

Защо Не съм на линия след като мобилните дани са включени искам да съм на линия 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да огранича фацебоок профила си да е постоянно на линия след като мобилните дани са включени 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1.01.2020 г. в 14:47, Pepi X. Raikow написа:

Имам проблем с онлайн фейсбука си например включвам мобилните си данни и влизам в фейсбука си показва че съм на линия добре след което вече не разглеждам в фейсбук но мобилните дани са включени и след няколко минути вече не показва че съм на линия а даните са включени 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1.01.2020 г. в 14:47, Pepi X. Raikow написа:

Как да огранича информация за активност в ФБ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Имам проблем например мобилните данни са включени постоянно но не показва че съм на линя техника си е вписан всичко точно не разбирам защо 

току-що, Pepi X. Raikow написа:

Фейзбука 

техника

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да огранича акивноста си в фацебоок да съм постоянно на линя в фацебоок 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Pepi X. Raikow написа:

Как... да съм постоянно на линя в фацебоок 

https://www.quora.com/How-can-you-keep-your-status-always-online-on-Facebook

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване