Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,имам работеща чиния с конвертор на Булсатком,комшията ми даде временно неговия приемник на Виваком,как най-лесно да настроя антената?Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако го правите за първи път, ще ви е много трудно. Най лесния начин е това: Избирате един свободен (неплатен отворен)канал от пакета - примерно Телевизия "Алфа". Отваряте менюто на приемника в настройки. Има два индикатора най отдолу  като чертички. Бавно почвате да въртите антената по посока  изток и съответно във вертикална равнина, докато забележите че на индикатора се появява сигнал(горният) Сега трябва много внимателно да притегнете антената и с много леки движения да намерите оптималния сигнал. Много важен се явява вторият индикатор. Ако на него няма деления, няма и нищо да видите от никаква програма. Местенето на чинията се прави много леко и на много малки растояния. Имайте предвид, че има известно забавяне при отваряне на картината, което ще ви предпази от "задминаване" на сигнала.  Щом ви е за първи път, почти е сигурно че няма да "хванете" нищо. Това е в общи линии, с елементарен труд.

Предварително трябва да знаете, че приемника , който са ви дали работи на 100%, а не какво са ви казали. Ако не му е плащан абонамента, картата, която е в него няма да работи и няма да имате картина на платените канали.  Със всеки приемник си върви и карта, която не можете да подменяте с друга такава освен оператора! Редактирах, защото вашият случай е използване само на антена и конвертор. В случая даденият ви приемник, при платен абонамент може да си го ползвате в къщи без проблем. Отворените канали са доста, но след като се настрои антената трябва да се направи пресканиране на транспондерите. Последните(отворените канали) не са интересни!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Одеса до Лондон с този продукт ( има вносител в София):

http://www.tbsdtv.com/products/tbs6983-professional-dvb-s2-dual-tuner-pcie-card.html

с подходящ софтуер безплатните от 45°E стават следните:

BNT 1HD, BNTsportHD, BNT 2, BNT World, bTV, NovaTV, Bulgaria On Air, TV7, Evrokom, Alfa, Ekids, Fiesta TV, Magic TV, The Voice, PPTV, BI Television, VTV, VTK, City TV и един куп бг радиа.

А ако са два конвертора LNB на една антена, тогава се прибавят и безплатните от 39°E, ето ги и тях:

Kanal 3, Planeta TV, Kino Nova, Nova Sport, Diema, Diema Family, Fen Folk TV, Folklor TV, Fan TV, Balkanika, Planeta Folk, AXN Bulgaria.

/  http://s019.radikal.ru/i613/1507/28/4422dc108e49.jpg  /

Triax TD 88 с два конвертора един до друг.

Разбира се, има хора които предпочитат да плащат абонамент за същото, тяхна си работа.

4422dc108e49.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма ти какво все се обаждаш като някоя черна станция? 

Човека пита как да си настрои антената, а не каква платка за сателитна телевизия да си купи.

А тея програми дето си ги изредил трябва да ми плащат, че да ги гледам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nnnn1 написа:

Здравейте,имам работеща чиния с конвертор на Булсатком,комшията ми даде временно неговия приемник на Виваком,как най-лесно да настроя антената?Благодаря.

Щом като е временно, най-лено е да не я пипаш, за да не я разместиш както не трябва и да се потиш после като грешен дявол, когато ти разбереш че всъщност искаш да си гледаш пак от  39°E за по 4 лв на месец.
Ето този държач се закрепя на съществуващия конвертор и настройката е детска игра на втория конвертор. С едно 10 ключе и готово.

darjac45.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз нямам нищо против да обясняваш, но да хване декиш, както казват хората.  В горният пост ined ти е позагатнал, но ти явно хептен не можеш да четеш вече по български , а и не го разбираш майчиния си език. Мислиш ли, че на питащият му са ясни всичките тези неща, дето си ги изброил?  Виж колко простичко и разбрано е попитал, че му трябва временно. Сега, като погледнеш и двата си поста, кажи на него, а и на мен, кое от предложенията ти и линковете са необходими? Абсолютно...нищо. Стой си мирен у Белгия и не се обаждай навред, дето не са те питали.Вече си голям човек, живееш в европейска страна, не се излагай, не излагай и Европа. От вторият ти пост питащият ще си помисли че ще му слагаш белезници и ако си покрай него, може да изядеш някое круше!

Погледни какво пита момчето:  " Здравейте,имам работеща чиния с конвертор на Булсатком,комшията ми даде временно неговия приемник на Виваком,как най-лесно да настроя антената?Благодаря. "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, ПОТРЕБИТЕЛ 65 написа:

Мислиш ли, че на питащият му са ясни всичките тези неща, дето си ги изброил?  

Важното е че са верни. Ако не са му ясни на него сега, утре като му се изяснят и ще ми е благодарен цял живот, че съм му отворил очите.

А ти що не му каза че има и елевация и скю ?
От 39 към 45 рамото трябва да климне леко надолу, а "дупето" на конвертора трябва да се понатърти наляво -  надясно, докато му влезе най-добре сигнала у чашката.

Като я размърда цялата антена, ти ли ще ходиш безплатно пак да му я върнеш там където си е била. С "белезниците" не пипа антената, тя си стои мирно на началната позиция, а само си играе с две гайки 10мм колкото си иска, без да има после играчка плачка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Антената се разхлабва леко и се мести само по вертикала и се настрова  за 5 минути. Най добре  се настройва със стар приемник на Булсат защото се виждат скалите за децибели  на сигнала без да изчезват както е при приемниците на Виваком. Нито му трябват държачи,оптегачи и подпирачи а още по малко пък да дава  160 лева за платки .  Ако някой е  решил да си купува платки без Ci+  модул  ще му се наложи да прочете 100  старници  обяснения  как се гледа от кака Шер .   Във Белгия може и Сат файндери да  ползвате  ама тука в България ние  си настройваме антените и без такива скъпи играчки :)  Айде бягай да се молиш  за шеринг  и  да ти обясняват за платките  ,че гледам си се мерекледисал във един друг форум да си я купиш. Има и  сайтове като този http://www.dishpointer.com/

където може да си видиш и покрива на къщата и ти дава точните кординати.Понеже си технически грамотен да ти покажа един руснак как  си настройва антената :)

https://youtu.be/dRLCuyAJQBM

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, AlkatrazBG написа:

Антената се разхлабва леко и се мести само по вертикала и се настрова  за 5 минути. Най добре  се настройва със стар приемник на Булсат защото се виждат скалите за децибели  на сигнала без да изчезват както е при приемниците на Виваком. Нито му трябват държачи,оптегачи и подпирачи а още по малко пък да дава  160 лева за платки .  Ако някой е  решил да си купува платки без Ci+  модул  ще му се наложи да прочете 100  старници  обяснения  как се гледа от кака Шер .   Във Белгия може и Сат файндери да  ползвате  ама тука в България ние  си настройваме антените и без такива скъпи играчки :)  Айде бягай да се молиш  за шеринг  и  да ти обясняват за платките  ,че гледам си се мерекледисал във един друг форум да си я купиш. Има и  сайтове като този http://www.dishpointer.com/

където може да си видиш и покрива на къщата и ти дава точните кординати.Понеже си технически грамотен да ти покажа един руснак как  си настройва антената :)

https://youtu.be/dRLCuyAJQBM

Как може да вярваш не този клип? Ще спусне антената на долу по лопатата и няма да изгуби сигнал. Пълни глупости са това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря,значи булсата си го гледам екстра,запомнил съм посоката и не е проблем и да се размърда пак да си я настроя..включих вивакомския приемник,и започва да ме пита-..lnb тип-универсален,09750-10600 GHz,спътник интелсат12,Diseqc-a...o.k ..вивакомсат1..и няма нито сила,нито качество.Въпросът ми е на къде се върти антената.опитах само отвесно,но не става..Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В твоя случай леко надясно по хоризонтала. Евентуално ще се наложи леко да я подбутнеш нагоре/надолу с няколко милинетра ако не е била добре настроена преди това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, m3gab0y написа:

В твоя случай леко надясно по хоризонтала. Евентуално ще се наложи леко да я подбутнеш нагоре/надолу с няколко милинетра ако не е била добре настроена преди това.

Ти май се хвана на въдицата на Стефко, той си е регистрирал фейк никове и пуска от тях "мокри фишеци", с цел да става раздумка и веселба.
Илиан също се включи със свой прочит на евангелието на Кака Шер и CI+ модулите, въпреки че Жоро тлъстия от Пловдив го беше затапил на един друг форум, да не става смешен понеже хората са измислили софтуерни камове за платките. Пък и не е разбрал, че платката струва цели 500 лв.

Понеже четат и "невинни" посетители, да им напомня че ги чака голямото въртене на булсатски антени към позиция 1,9°E през 2016г. като го пуснат новия им спътник. Ще има работа за Стефко, ще имаааа ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Белгиеца написа:

.Понеже четат и "невинни" посетители, да им напомня че ги чака голямото въртене на булсатски антени към позиция 1,9°E през 2016г. като го пуснат новия им спътник. Ще има работа за Стефко, ще имаааа ...

Какво въртене кви пет лева, при проблем звъня на поддръжката и момчетата до половин час са на адреса, да си настроят антената. БЕЗПЛАТНО

Не знам как е в другите градове но при нас са много бързи, голяма конкуренция и ако искат да си запазят клиентите трябва да действат бързо.

Булсатком ползвам само през летния сезон, обикновено ми звънят май месец с оферта всички канали за 4-5 месеца срещу 20тина лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Белгиец! Ако пишеш и ми споменаваш името, трябва да знаеш, че освен моя си ник, друг регистриран имам когато администрацията прави новия облик на форума заради това, че не можах да влезна със старият. Когато всичко беше добре, заебах новият ник и даже не помня ни име, ни парола. А що се отнася до настройката на антената, на момчето съм му написал точен и ясен отговор. При положение, че последният има поне малко опит - ще се справи. Във всички останали случаи - НЕ! Аз обяснявам  само веднаж и то доста грамотно за разлика от много други, включително и ти. При него, най добре ще е да процедира, както е написал над мен Петър. И ще му е мирна главата. А ти си наври прангите от снимката в задния двор! И питащият! След като поставяте въпрос за разискване и помощ, не мълчете а кажете какво сте направил до сега. За какво са ви толкова постове, след като още от първият съм започнал с изречение, което ви подсказва дали ще успеете или не?Що за форум? Задава си въпроса някой и след седмица отваря да прочете коментарите.Значи, че не му е необходимо това питане, но да се намира на работа и той решил да попита!

И в технически раздели, хората са длъжни да имат поне елементарна култура за задаване на въпрос!

" че ги чака голямото въртене на булсатски антени към позиция 1,9°E през 2016г.  " (Справка - LingSat) Ето, виж се Белгиецо! Това не е никаква информация и при положение че един "невеж" по твоите думи, ще има да върти чинията с месеци, докато някой му каже, че такава позиция над Азия и Европа няма и не може да има. Но той човека де да знае. Нали чете "инфото" на Белгийчето , което влиза по подфорумите да всява неприятни отношения между посетителите. Лично на мен не ми пречиш, но не всички ще те търпят като мен.И най учтиво ще помоля за намесата на модераторите, отговарящи за техническите раздели  да обръщат по голямо внимание доколкото са им възможностите, за да не се спекулира от някои хора. На питащият успех, а на теб един ритник в гъ*а! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, П.е.т.ъ.р написа:

Какво въртене кви пет лева, при проблем звъня на поддръжката и момчетата до половин час са на адреса, да си настроят антената. БЕЗПЛАТНО

Може и да дойдат, но първо ще има едно дежурно обещание - очаквайте скоро, и после ще те успокоят че не спешно и така, докато не отидеш при Стефко да ти я мръдне на "приятелски" начала.
А пък всичките тези дето гледат от техния сателит, без да им плащат на тях абонамент, няма да могат да извикат техниците им, нито ще дойтат украйнците да им въртят антената, значи пак право при Стефко да ги оправи набързо.

Сега остава всезнаещият Стефко да ни светне на коя орбитална позиция ще е новият булсатски спътник, дето го сглобяват хамериканците. Като ни разкрие тайната информация, пак ще си говорим. Аз съм прочел че ще е на  1,9°.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Белгиеца написа:

Може и да дойдат, но първо ще има едно дежурно обещание - очаквайте скоро, и после ще те успокоят че не спешно и така, докато не отидеш при Стефко да ти я мръдне на "приятелски" начала.
А пък всичките тези дето гледат от техния сателит, без да им плащат на тях абонамент, няма да могат да извикат техниците им, нито ще дойтат украйнците да им въртят антената, значи пак право при Стефко да ги оправи набързо.

Сега остава всезнаещият Стефко да ни светне на коя орбитална позиция ще е новият булсатски спътник, дето го сглобяват хамериканците. Като ни разкрие тайната информация, пак ще си говорим. Аз съм прочел че ще е на  1,9°.

Аз съм от Поморие а бате ти Стефан е от Велико Търново. И щом ти казвам че идват до половин час, значи идват за толкова време. Абонат съм им от самото начало и винаги са реагирали в рамките на деня при проблем. Не звъня в офис а директно на техниците и не идват бързо защото са ми приятели просто така си работят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ПОТРЕБИТЕЛ 65 написа:

А що се отнася до настройката на антената, на момчето съм му написал точен и ясен отговор.

Аз обяснявам  само веднаж и то доста грамотно за разлика от много други, включително и ти.

И в технически раздели, хората са длъжни да имат поне елементарна култура за задаване на въпрос!

На питащият успех, а на теб един ритник в гъ*а! 

Това момче просто не съществува.

Ти обясняваш, ама само когато искаш. И само когато ти е изгодно на теб. 

А аз обяснявам от добро сърце, на всички да прочетат и да се възползват от това което си съществува безплатно. 
Ето ти доказателство:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=451146.375;topicrefid=20
даже и на каките съм им казал да не се минават да плащат. Стана ми жал за душичките мили, че им прибират паричките разни измамници, направих си регистрация на техния сайт и им отворих очите. Та да могат дечицата им да гледкат безплатно бг телевизия.
Понеже какиният форум не е техничарски, не съм им подал пълната информация като тук, щото ще ме изкарат че съм лъжец, понеже няма да ги хванат всичките изброени канали с евтин FTA приемник не подържащ мулти-пръц-пръц.
Мога да лепна линк тука че още ноември 2014г. съм отварял тема да ги питам за тази хватка, значи съм знаел за предишния модел платка и също и за USB варианта й, много преди да ги бъзикам ония търгаши от съседната тема да ми дават 5 ефирни канала по ИПТВ да зяпам. Ама ти си затрая нали, дума не обели че може и без пари да се гледат, щото не е в твой интерес, нали така ?!

Аз за тебе ритник нямам да ти предложа, щото уважавам пенсионерите, вие сте с по-крехки кости и ще вземеш да се потрошиш нещо, па на тая бг здравна система, я те оправили я те зарязали да мреш като куче.

преди 25 минути, П.е.т.ъ.р написа:

Аз съм от Поморие а бате ти Стефан е от Велико Търново. И щом ти казвам че идват до половин час, значи идват за толкова време. Абонат съм им от самото начало и винаги са реагирали в рамките на деня при проблем. Не звъня в офис а директно на техниците и не идват бързо защото са ми приятели просто така си работят.

Тука има един техен бивш техник, запален фотограф, нека той каже как се случват нещата, като вътрешен човек.
А ти не забравяй че братята славяни предлагат възможност да се гледа без абонамент от при твоите приятели и нашенците са доста многобройни да им ползват услугите. Та тези които не плащат абонамент, трябва сами да си ги въртят антените. Защото въртене със сигурност ще има.
А дедко Стефко го знаем от кой баир е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе човек ти малоумен ли си или  ти изнася да се правиш на дебил ? Антени,приемници,кабели,сателити и тн .  това струва пари ?  И не са 20 лева а са поне 500 лева  и 1 месец четене  тук и там  . Кой ти каза на тебе ,че   всички са свободясали  като тебе  и  ги вълнува сателитната телевизия ?   Човека е питал как за максимум 1 час да си премести антената  и да гледа 1 седмица  друг оператор.  Никой няма да седне  и да  кичи  двора с кабеляци и  железори та да хване 3 канала . Ти като си такъв спец що си не  пусна тия канали  ми ревеш като вдовица за чеп ? Кой си ти бе ?  Кой е длъжен да ти дава обяснения  кое как  се прави ?  Кой е длъжен да ти дава на тебе каквото и да е без пари ? Научи  се да  си затваряш некомпетентната уста  и да не си слагаш мненията там където не ги искат. Като си се оженил за  чужденка и тя ти дава пари и ядене да не си хванал бога за рога ?

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не му обръщайте внимание на белгийчето. То там си живее от социалните помощи дето са му дали. Иначе , жена му да не е луда да му дава от заплатата си. Момчето пита и ще му помогнем - "Белгийчето" също пита, ама има ли луди да му кажат? Няма! Защо ли? Защото много отдавна си е осрал пътя.  А дедко си Стефко не го мисли. На лято ще те намеря да те видим какво си научил и какво можеш да гледаш. Ако имаш поведение, ще ти я купя тази толкова желана от теб  - карта.А ти и да питаш, нямаш интернет като хората, та да можеш да отваряш това, което си намерил подхвърлено из нета. Имаш син. Мисли за него, а не се разтоварвай гледайки разни кифли из пространството. На стари години ще те подхвърлят по същия начин, по който ти писа за родителите си! Докато...гушнеш букета! Лека вечер, "приятел"!

Поздрави "съкровището". А бе, ти така и не я показа твоята хубавица да я оценим.То в Белгия хубави жени няма, изключая българките, ама щом си я харесваш, да ти е жива и здрава. Я си включи  ""CMT"". Ще ти хареса. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ПОТРЕБИТЕЛ 65 написа:

Ако имаш поведение, ще ти я купя тази толкова желана от теб  - карта.

А ти и да питаш, нямаш интернет като хората, та да можеш да отваряш това, което си намерил подхвърлено из нета. 

Картата не е абсолютно задължителна, може към днешна дата да се зяпа същото и с това:
https://www.hm-sat-shop.de/en/hdtv-receiver-sat/edision/2320/edision-argus-pingulux-mini-hd-sat-receiver-hdtv-hdmi-lan-linux-e2?c=146

с изпращането става кръгло 80 евро, само че ако сменят ето това число - 218997- мъничкото пингвинче няма да може да си го търси само новото, та ще трябва да се чака, някой който има карта да му дойде кефа да сканира с часове и дни наред, докато го изрови новото и го пусне на някой сайт.

Интернета ми е с достатъчна скорост и до бг, тествал съм го към сървъри до София и Пловдив. На ХД работи когато бг сървърът не се е задъхал. А те вечер просто издишат, някои дни, според броя маймунки на клончето. Заеби ги тия, това е тъпа система за наивници, които са съгласни да плащат за нелегални услуги. Оказа се, че просто няма как да стане да е легално, така че - майната им на ИП теветата. Ние специалистите по маркетинг знаем да правим предварителни проучвания на възможността нещо да проработи. Когато резултатът от проучването е негативен, съветваме да не се започва въобще с никакви харченета на пари за проби.

преди 2 часа, AlkatrazBG написа:

Кой е длъжен да ти дава обяснения  кое как  се прави ?  Кой е длъжен да ти дава на тебе каквото и да е без пари ?

Като си се оженил за  чужденка и тя ти дава пари и ядене да не си хванал бога за рога ?

Еми през август един от старите потребители на този форум ми даде парола за булшита. Тя работи до преди два дена, ония са я спряли явно с новите им разпоредби. Тъпото бъгаво Коди го бяха спряли два три дена преди това.

Та ето виждаш ли, има и нормални услужливи хора, не са всичките като тебе завистливи.

Само че аз така и не съм решил, дали ми трябва да ги гледам бг каналите. Проблемът е, че през няколкото месеца, като почнем още от общата гратисна тестова парола на булшита от зимата та до преди два дена, аз само ги разцъквах да ги скивам дали вървят и не ги гледах тези дето съм ги изредил най-горе в първия пост. Ако искаш вярвай, и гратис Ц линия да ми прати някой, пак не съм сигурен колко ще ги гледам.
Всъщност, мен друго ме интересува, ама няма ти кажа точно какво е на теб, щото си прекалено завистлив.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма за какво да завиждам. Изобщо не ме интересува кой как и със какво гледа каквато и да било телевизия. Каквото ми трябва на мене аз съм си намерил сам начините  да го гледам. Със сигурност знам повече от тебе за сателитна,ефирна и IP телевизия   и как и със каво се гледа. Щом си стигнал до форум  в който се говори за плетки,сутиени  и манджи да обясняваш как да гледат телевизия  си ми ясен  :)   Ти чакаш някой да ти снесе на готово информация  за която не е спал  по 3-4 месеца да чете и да мисли кое как става и защо така става та да го кажеш на  някой мушмурок и да се издигнеш в очите на слепите колко  много помагаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 1.12.2015 г.,, nnnn1 написа:

Щом имаш позицията на антената за Bulsat---тя е на 39*E -спътник Hellas Sat2. Заставаш зад антената и я местиш леко наляво/по хоризонта,както си е на стойката/,докато стигнеш позицията от 45*Е-спътник Intelsat 12 -това е за програмите на Vivacom.

http://sattvinfo.net/package.php?p=vivacom&lang=en

Тук е инфото за поляризации,честоти...............параметрите на каналите на vivacom.Не е трудно,ще се справиш.Успех!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Значи! Прав е Алкатраз дето ти е написал поста над моя. Единствения, от всички, посещаващи този форум който завижда и се хвали си ти и никой друг. Забелязвам, по другите форуми като си покажеш носа и ти подрязват крилцата. Тук знаеш, че модераторите са много, много по толерантни и човечни и затова все още се паентиш като магаре на мост.В живота белгийче, не е така. Рано или късно си намираш майстора.На тебе природата те е дарила с това, да дразниш хората, да им завиждаш, а когато ти си добре и всичко ти е наред, да се присмиваш отстрани на другите. Впрочем този раздел не е за реномето или авторитета на хората , а за технически въпроси, които са интересни на даден човек. Всеки друг като теб или като мен, може да пише в него, но на друго място, неангажиращо хората с отношения или разправии. Повече не е редно да коментираме това, за да не създаваме излишни затруднения на модераторите да ни вървят зад гърба с метлата. Давай съвети, напътствия, но да са конкретно на зададените въпроси, а не какво да си купува човек и коя програма да гледа. Щото сам виждаш, че в другия раздел, когато няма твоето присъствие, хората се държат поне прилично в обсъждането на каквато и да била тема. Като се появиш, поне аз винаги го чета и забелязвам, че всички те "посрещат" с неприязън. Причината не може да е в ТЯХ, а единствено...в ТЕБ! Не ги защитавам. Просто се вижда от всеки.Ако не съм прав - кажи, но не се ангажирам да ти отговарям повече. Пожелавам на семейството ти лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AlkatrazBG написа:

Със сигурност знам повече от тебе за сателитна,ефирна и IP телевизия   и как и със каво се гледа. 

Точно един такъв всезнаещ като тебе ми трябва спешно, тази вечер си блъскам главата как да изкарам СД картинка да си е в истинския размер на телевироза, без да се разстяга на цял екран. Значи от сателитните ми приемници не става номера, поне от моите не става. Ти знаеш ли някой модел пингвин с някой имидж от който да е възможна тази хватка. Абе да има като в смотаното Коди 50% зуум, ама да е в приемника. Щото тия СД канали изглежда че още доста години ще ги има, па е много отвратително да се гледат разтегнати на голям екран.
Украинските СД канали например ги показват умалени в телевизора и е много по-малко дразнещо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...