Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днес бях до банката да си сложа още пари в дебитната карта , връщам се отварям си пейпал акаунта - баланса си беше същия без новите пари дето ги вкарах . Проверих си в дск акаунта там са парите ..  Защо не ми се зареждат директно в пейпала нали фактически са 1 и директно трябва да ми пречислява парите от картата в пейпал баланса 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно трябва да мине технологично време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че той пейпала не тегли ли пари от картата само когато тръгнеш да харчищ/пращаш и в баланса не ти достигат?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парите от картата на ДСК не са автоматично "видими" в Paypal акаунта. Ако не си наредил прехвърляне от ДСК към Paypal.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, batista2443 написа:

Днес бях до банката да си сложа още пари в дебитната карта , връщам се отварям си пейпал акаунта - баланса си беше същия без новите пари дето ги вкарах.

В банката са ти парите.В пейпал акаунта са само онлайн пари.Ако ти са нужни пари за плащане на нещо с пейпал,можеш да си заредиш необходимите,през самият акаунт,чрез собствената си банкова сметка.Ако тя е проверена и регистрирана вече там,направо можеш да плащаш,а парите се дърпат автоматично от банковата сметка.Хубаво е да кажеш в твоята банка,че искаш да си сложиш някакъв лимит за пейпал,за да не се получи някое нежелателно голямо плащане.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.