Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да купя нещо онлайн и имам Paypal, който направих, за да получавам средства по определени програми, които не са важни в момента. Трябва ми да изпратя пари по някакъв начин до paypal акаунта, но без банкова карта. Просто нямам линкната банкова карта, защото никога не съм притежавал Виса или Американ Експрес. Става въпрос за дребна сума от порядъка на 7 долара. Ще ме вкарат в страшни филми и влачене с месеци, ако тръгна да правя карти, сметки и прочие.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да ви предложа виртуална дебитна карта аз имах и съм доволен ,но след 6 месеца се самоунищожи. Най малко може с 20 лв. да си я захраните. http://virtualcard.ccbank.bg/index.php?m=850&lang=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, simtech написа:

Искам да купя нещо онлайн и имам Paypal, който направих, за да получавам средства по определени програми, които не са важни в момента. Трябва ми да изпратя пари по някакъв начин до paypal акаунта, но без банкова карта. Просто нямам линкната банкова карта, защото никога не съм притежавал Виса или Американ Експрес. Става въпрос за дребна сума от порядъка на 7 долара. Ще ме вкарат в страшни филми и влачене с месеци, ако тръгна да правя карти, сметки и прочие.

А необходимо ли е парите да влизат в Paypal, в смисъл Paypal ли е крайния получател или някой друг (нечия банкова сметка) ?

Има много варианти за трансгранични преводи - Western UnionMoneyGramOpal TransferTransferWise ...

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, simtech написа:

Трябва ми да изпратя пари по някакъв начин до paypal акаунта, но без банкова карта.

Преди година опитвах същото и навсякъде ударих на камък.С други онлайн сметки не става.С предплатени онлайн чекове също.Реален начин за попълване на средства в акаунта е някой друг,с акаунт в пейпал,да ти приведе пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Димитър 59 написа:

Преди година опитвах същото и навсякъде ударих на камък.С други онлайн сметки не става.С предплатени онлайн чекове също.Реален начин за попълване на средства в акаунта е някой друг,с акаунт в пейпал,да ти приведе пари.

Ако имах някой, щях да го помоля да ми го купи. За да не се разправям. И да му дам парите на ръка. Явно ще правя виртуална карта и ще й заредя 20лв.

преди 21 минути, jhoro написа:

А необходимо ли е парите да влизат в Paypal, в смисъл Paypal ли е крайния получател или някой друг (нечия банкова сметка) ?

Искам да купя софтуер онлайн и друго, освен ПейПал не признават. Софтуера го нямат по торентите, за това... :D

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, simtech написа:

Ако имах някой, щях да го помоля да ми го купи. За да не се разправям. И да му дам парите на ръка. Явно ще правя виртуална карта и ще й заредя 20лв.

Искам да купя софтуер онлайн и друго, освен ПейПал не признават. Софтуера го нямат по торентите, за това... :D

Дай да ти купя това, което искаш с моя Пейпал акаунт.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, simtech написа:

При регистрация на банкова сметка в пейпал,те си взимат на момента еднократно комисионна от около 5 долара!В твоя случай,ще ги дръпнат от виртуалната карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@simtech, ако имаш някаква сметка/карта към ДСК, може да си вземеш виртуална карта. А е и доста удобна. Трябва да си купиш нещо, влизаш в DSK директ и с 2 клика си прехвърляш определената сума към сметката на виртуалната карта. Купуваш си квото ти трябва, после ако искаш с още 1 клик връщаш остатъка към основната сметка. Има 1 проблем - не може да използваш виртуалната карта на експресното плащане в PayPal, само си загубих 2 евро.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Димитър 59 написа:

При регистрация на банкова сметка в пейпал,те си взимат на момента еднократно комисионна от около 5 долара!В твоя случай,ще ги дръпнат от виртуалната карта.

1.50 евро е и не ги взимат, връщат ги като ти дадат кода

а 2 евро е за транзакция - аз това знам

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По- точно ги връщат като потвърдиш кода.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам къде гледаш,но при мен е много лесно пари да си сложа в ПейПал ето и снимка ,от моята пощенска банка 

IBAN ,BIC  и Reference  въвеждаш и готово.Най-късно до 2 дена ще е в наличност

ryapngxu.jpg

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, niki292002 написа:
А сега може ли скрийншот на английски ?

Що бре - нихт ферщейл ли? Шъ съ наложи. В оня Берлин де да ти търси чиляка ингилизки?

PS. Той ако може да го даде с по-добро качество - аз ще ти го преведа на български даже.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, acnekt написа:

Не знам къде гледаш,но при мен е много лесно пари да си сложа в ПейПал ето и снимка ,от моята пощенска банка 

IBAN ,BIC  и Reference  въвеждаш и готово.Най-късно до 2 дена ще е в наличност

ryapngxu.jpg

колко ви транзакцията у немецко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, haidukpikaso написа:

колко ви транзакцията у немецко

Безплатно е. Но ,ако ползвам хартия е 99 цента ,заради хартията ,но аз не ползвам .Аз  правя  превод от  машината.

Също ако изпратя пари до ЕС. Само ако тегля пари от друга банка ,не от моята , тогава плащам нещо.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, acnekt написа:

Безплатно е. Но ,ако ползвам хартия е 99 цента ,заради хартията ,но аз не ползвам .Аз  правя  превод от  машината.

Също ако изпратя пари до ЕС. Само ако тегля пари от друга банка ,не от моята , тогава плащам нещо.

а уж сме били в ЕС - за нас защо я няма тая екстра щото тикви ни управляват те затва

мислех че само за американците е безплатен превода ама не било така, е сега се ядосах много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

а уж сме били в ЕС - за нас защо я няма тая екстра щото тикви ни управляват те затва

мислех че само за американците е безплатен превода ама не било така, е сега се ядосах много

Що в България как е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, acnekt написа:

Що в България как е ?

2 евро за превода мамичката им гадна гадини

каква ни ползата от тоя ЕС - един още по-голем ***

като имаш предвид че еврото не ни е валутата, обаче у пейпала е в евро не в левове

и аз ся ко треба чекам съберат са повече да ги тегля че да не ма заболи сърцето за тез 2 евро

по колко пъти ще ми иска такси тоз пейпал нали съм си платила вече веднъж ся още един път плащай пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш такса ако си потвърдил картата. Имаш такса, ако използваш експресното плащане и вкарваш данните на картата без акаунт.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, niki292002 написа:

Нямаш такса ако си потвърдил картата. Имаш такса, ако използваш експресното плащане и вкарваш данните на картата без акаунт.

не знам вече на кого да вярвам в целия нет само тия 2 евро се споменават за превод от пейпал към картата независимо от сумата която искаш да теглиш

не стига че ми взеха центове за тез долари де преведоха ми и още е бати златния пейпал не е истина

аз ще ползвам ДСК, някой знае ли как е при тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, niki292002 написа:

Аз точно тяхна дебитна карта използвам. По-специално ДСК Тийн.

и аз съм с дебитна, и не ги взимат тия 2 евро супер много още години пак ще ги обичам ДСК значи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.