Премини към съдържанието
velin_tenev

Интернетът ми стана доста по-бавен от преди изведнъж

Препоръчан отговор

Здравейте, през последните дни интернетът ми отслабна доста, а не съм пипал настройките или нещо друго. На speed test получавам резултати от сорта на 0.06 Mbs upload speed и не знам защо. Не разбирам много от рутери, модеми и т.н. и един приятел ме посъветва да пиша тук в Kaldata. Който може, да помогне моля. (нтернетът е свързан с кабел с компютъра, 100 Mbs е, имам и рутер) Благодаря предварително :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли, с друг компютър? Има възможност, да е заразен компютъра. Но нека видим, какво ще кажат другите. И в краен случай, темата в HJT раздела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми пробвай. Също може да се обадиш, на доставчика. Първо премахни най-очевадните причини. После ще търсим други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам възможност да пробвам с друг компютър за жалост :(  но все пак ако е заразен бих ли могъл да го дам на сервиз за отстраняване на вируса или каквото е там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук е твоето решение, ако имаш зараза. А и момчетата от HJT екипа, ще ти кажат дали има някакви проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има постоянно включен торент  - изключете го. Рестартирайте рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.