Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Незнам дали е тук мястото но имам едно питане за така наречените облаци / съхранение на файлове/ Та в телефона имам google disk и как наведнъж да си кача всички песни от картата с памет а не една по една . Или ако не става ще ми предложите ли подобен хостинг да си кача наведнъж всички песни .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качи песните на компютъра и след това в Google Disk ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам директно от телефона да ги кача в google disk но не една по една а да ги маркирам всичките но май не става .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 6.03.2016 г. в 13:35, Stoyannnov написа:

Направи ги на архив.

Това е правилно, но при положение, че иска да слуша на момента, трябва да тегли и разархивира за да чуе дадена песен. Не съм го ползвал заради малкият му обем.

на 6.03.2016 г. в 12:30, adersa написа:

Не искам директно от телефона да ги кача в google disk но не една по една а да ги маркирам всичките но май не става .

Предлагам ти акаунт на Mega и си решаваш проблема. Още повече той е няколко пъти по голям като обем -  50 гигабайта. Никой не може да ти преглежда информацията включително и администрацията на облака.   https://mega.nz

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.