Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте след като инсталирах нова игра ми се появи следната грешка 0xc00007b. И друг път съм я имал и съм я оправя всеки път, но сега уви не мога. Лошото е, че грешката вече излиза и при другите игри, опитах да преинсталирам въпросните игри, грешката си остана преинсталирах visual C++ и directX, даже като последен отчаян опит упдейтнах (от сайта на Майкрософт) до Уиндоус 10. За съжаление нищо не успя да оправи грешката. Моля за някакви предложения, защото не ми се прави преинсталация на чисто.

ПС 

Забравих да напиша, че дори копирах във SysWow64 липсващи dll файлове като xinput1_3.dll и други свързани с грешката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, дръндю написа:

има видеоклипове за тази грешка

потърси ги в нета

Да, общо взето всичките предлагат това, което и аз направих - преинсталация на  visual C++ и directX и замяна на стари файлове с нови в  SysWow6, но не ми помогна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

можеш ли да постнеш снимка на инсталираните програми?

Това са всички.

Screenshot_1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дръндю написа:

не виждам дотнета

ами не се показва, опитах да го инсталирам и ми каза че имам същата версия 4,52 и не ми даде да го инсталирам. Нито с youruninstaller, нито с ънинсталъра в контрол панел го намира. как да го намеря по друг начин да го деинсталирам и да го инсталирам пак?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето информация за този проблем и как се решава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И ще продължаваш да го срещаш, дори да има създадена тема.. Нали го има това решение поне на още 3-4 места във форума? Резултат - ъъ. :)

А за инсталиране на ОС съм качил 2-3 "нестандартни" метода като статии - ръководства.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ExaFlop може ли да се инсталира ОС директно от iso? ако си качил такава тема моля за линк ,за Win 10 да ли може:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А може и без iso - с извлечено съъдържанието на iso файла на отделен дял:

https://www.kaldata.com/forums/topic/250653-инсталиране-на-windows-без-външен-инсталационен-носител-на-bios-машини

В интерес на истината от години (5-6-7-8 не помня вече) инсталирам само от iso.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.