Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, въпросната пералня си работеше отлично до вчера. Започна да работи нормално, но когато таймера стигна 1 час и 2 минути пералнята заби и нищо не иска да прави. Каквото и да натисна по нея дава error на екрана и пищи. След изключване на захранването и изчакване около час се пуска от там до където е стигнала, но завърта 2 оборота и пак забива. Един познат каза че като си изкара програмата докрай щяла да се оправи, но не виждам начин да стане това. Странното е че я държах изключена 24 часа и пак не си занули програмата. Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На подобни уреди, които съм виждал зануляването на програмата става със задържането на някой бутон  - старт/стоп трябва да го пише в упътването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква грешка точно дава. Грешката трябва да има номер и в упътването може да провериш или да се ориентираш откъде е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма номер грешката... Пише само Error. Пробвах да задържа бутоните един по един... Без резултат. Упътване нямам понеже пералнята е докарана от германия 2-ра употреба

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, TheSeer написа:

Няма номер грешката... Пише само Error. Пробвах да задържа бутоните един по един... Без резултат. Упътване нямам понеже пералнята е докарана от германия 2-ра употреба

А на коя програма ти е излязла грешката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно продуктите на Привилидж са ребрандирани модели на други марки или направо произведени за тях, пак от други марки. Намирането на Инструкции е възможно, ако знаем модела. Огледай хубаво пералнята за лепенка/табела с точния модел...по-добре я снимай с телефона/примерно/ и качи снимката.

пример:

washing machine.png

Редактирано от firestarter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сервизи няма ли в твое село?  Направил си каквото може - рестартирал си.

Сервизи има, но предната пералня след сервиз ми я върнаха с откачен амортисьор и като я пуснах стана мазало... Да не говорим че чаках 3 седмици да я ремонтират

Надявах се ако може да я зануля без да ходи по сервизи.

Относно брандирането... Ще проверя довечера след работа като се прибера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, TheSeer написа:

Сервизи има, но предната пералня след сервиз ми я върнаха с откачен амортисьор и като я пуснах стана мазало... Да не говорим че чаках 3 седмици да я ремонтират

Надявах се ако може да я зануля без да ходи по сервизи.

Относно брандирането... Ще проверя довечера след работа като се прибера.

Виж този линк, може и да ти помогне.

Тук пък има информация за грешките, но не виждам да има като твоята.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите. Отворих пералнята и се оказа че механизма за заключване на вратата не работи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.