Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте един приятел иска да си взима първа кола бюджета му е 4000 може и малко отгоре.Изискванията са му да е дизел да е със предно и ДА НЕ Е комби.  Аз си взех фиат стило 2005 година 115 коня ТДИ за тези пари и от няколко месеца я имам и съм страшно доволен,но той държи на тезата че фиатите са боклуци.Ако може да предложите някой автомобил който се вписва в тези критерий .Благодаря ви много ! Спрял се е на ГОЛФ 4 , ПАСАТ 4 , ОПЕЛ АСТРА, РЕНО МЕГАН 2004 година 

Редактирано от stoian32 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не го набутвай с боклука Рено Меган!По добре да се спре на надежден Японски автомобил.А тук дори да ти препоръча някой определена марка,пак няма да е сигурно дали ще излезе добра покупка.Все пак е втора употреба и трябва да се избере конкретен автомобил.А това става с консултация от някой автомонтьор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Volvo S60 са страшно здрави, но и поддръжката им е скъпа. Или Рено Лагуна 2003-4г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам мнение спрямо някоя дизелова кола която и вие сте имали и впечетления.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съветвам те да пуснеш тема в 5-6 форума за автомобили. Че тук ще има да си чакаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не взимай дизел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрите дизели са френските и японските. А да се определя ''Мегито'' като боклук е несериозно. Или някой е гледал МОТ тестове?! :rolleyes:

преди 1 час, stoian32 написа:

Ако може да предложите някой автомобил който се вписва в тези критерий .Благодаря ви много ! Спрял се е на ГОЛФ 4 , ПАСАТ 4 , ОПЕЛ АСТРА, РЕНО МЕГАН 2004 година 

преди 22 минути, Димитър 59 написа:

А това става с консултация от някой автомонтьор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дизел втора ръка е таралеж в гащите .Освен ако не  е чист нещо такова LINK .Брат ми кара такава само ,че комби.......много здрава и икономична кола,такси е и е на 460 хиляди ,бачка като часовник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.