Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте един приятел иска да си взима първа кола бюджета му е 4000 може и малко отгоре.Изискванията са му да е дизел да е със предно и ДА НЕ Е комби.  Аз си взех фиат стило 2005 година 115 коня ТДИ за тези пари и от няколко месеца я имам и съм страшно доволен,но той държи на тезата че фиатите са боклуци.Ако може да предложите някой автомобил който се вписва в тези критерий .Благодаря ви много ! Спрял се е на ГОЛФ 4 , ПАСАТ 4 , ОПЕЛ АСТРА, РЕНО МЕГАН 2004 година 

Редактирано от stoian32 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не го набутвай с боклука Рено Меган!По добре да се спре на надежден Японски автомобил.А тук дори да ти препоръча някой определена марка,пак няма да е сигурно дали ще излезе добра покупка.Все пак е втора употреба и трябва да се избере конкретен автомобил.А това става с консултация от някой автомонтьор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Volvo S60 са страшно здрави, но и поддръжката им е скъпа. Или Рено Лагуна 2003-4г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам мнение спрямо някоя дизелова кола която и вие сте имали и впечетления.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съветвам те да пуснеш тема в 5-6 форума за автомобили. Че тук ще има да си чакаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрите дизели са френските и японските. А да се определя ''Мегито'' като боклук е несериозно. Или някой е гледал МОТ тестове?! :rolleyes:

преди 1 час, stoian32 написа:

Ако може да предложите някой автомобил който се вписва в тези критерий .Благодаря ви много ! Спрял се е на ГОЛФ 4 , ПАСАТ 4 , ОПЕЛ АСТРА, РЕНО МЕГАН 2004 година 

преди 22 минути, Димитър 59 написа:

А това става с консултация от някой автомонтьор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дизел втора ръка е таралеж в гащите .Освен ако не  е чист нещо такова LINK .Брат ми кара такава само ,че комби.......много здрава и икономична кола,такси е и е на 460 хиляди ,бачка като часовник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Валентин Кънчев
      Здравейте!
      Настроих се вече да си купя първата кола, обаче не съм запознат изобщо и не знам как стават нещата. Допитах се до няколко човека и получих все различни отговори, за това реших да се допитам и до вас.
      Случая е следния:
      Да речем, че аз съм от град "А"
      Харесал съм си кола, нов внос в някоя авто къща в град "Б"
      Какво следва оттук нататък?
      Моля, ако някой изяви желание, да ми обясни стъпка по стъпка :)
      Благодаря!
    • от Siyana
      Здравейте! Искам да си купя лаптоп. Търся нещо до около 2000 лв. Насочих се към Macbook, защото знам, че екраните им са много добри. Търся си нещо, което да става за програмиране и дизайн. Главно ще се използва Adobe пакета. (Допълнителен въпрос: Някой знае ли дали на Macbook е възможно да се инсталира пиратския пакет? Не ми се дават 120 лв. на месец :D) Трябват ми поне 8 GB RAM, не бих отказала и 16. Понякога може да се използва и за рендиране, но това не е належащо. Като цяло ми трябва добра машинка с малък бюджет. Бях се спряла на HP Omen преди да се зарибя по Mac-oвете и доста други дизайнери да ми ги препоръчат. Та същинският въпрос е: знам, че ако се сглобява, ще излезе доста по евтино и нещо, което готово е примерно 2600, мога сглобявайки да сваля на 2000, но си нямам ни най-малка представа какви части да избера и кой да ми ги сглоби. Моля, помагайте.
    • от ostavime
      Търся такъв тип детска електрическа количка. От къде може да се купи такав модел/вид? Газ се подава от ръкохватката. 
      Снимал съм я през витрината. За съжаление магазина не работеше, иначе щеше да питам направо вътре. 

• от Altio
      Здравейте, искам да попитам дали може да се сглоби конфигурация за 800 лева, която да подкарва CS:GO на около 150-200 фпс?

Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.