Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте попаднах на един саит на ето това цък мисълта ми е това верно ли е къде го пише за това устройство.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже, заминаха си всички БГ ТВ оператори!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този Андроид ТВ бокс в момента, като нов, да струва 50-70 лева някъде. За втора ръка, айде нека да е 40...

За приложението няма какво да кажа, тъй като не го знам какво е... Все пак е едно просто приложение, както на този бокс, ще можеш да го сложиш на телефон, таблет и т.н., тъй че едва ли има нещо вярно в това, защото в противен случай щеше да се знае и да е достъпно някъде за сваляне. Демек, спестихме ти 150 лева...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това описаното си е възможно и с компютър, като гледам цената май са си включижи таксата вътре- такова устройство струва не повече от 35 долара. 

Конкретно на въпроса напълно реално си е, като разбира се ще трябва стабилен и бърз интернет и има опасност от време на време не всичко да върви без проблеми- но му искат прекалено висока цена.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде да ги гледам всички тези канали в интернет преведени?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

приложението е безплатно

имаш няколко месеца безплатно (колко е то, зависи от договора) и ако искаш да продължиш да гледаш си плащаш;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, ivan1975 написа:

Къде да ги гледам всички тези канали в интернет преведени?

Просто трябва да имаш работеща iptv плейлиста, предполагам търговците на това нещо поддържат такава за клиентите си, наскоро инсталирах подобно устройство на пенсионер, от друга фирма, с предимно руски канали, имаше и български, но при него имаше някаква месечна такса. Много вероятно и тук да е така.

Иначе на компютъра ти трябва Iptv плейлиста или торент тв плейлиста. И Kodi или Vlc плейър и ACE stream

Иначе ето го самото устройство MXQ TV BOX Amlogic S805

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започнаха да се размирисват нещата. Няколко месеца само безплатно, специална IPTV платформа, цената се оказва на устройството 3 пъти по ниска. Давайте колеги, ще изкарате заека от храстите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, spielberg написа:

Просто трябва да имаш работеща iptv плейлиста, предполагам търговците на това нещо поддържат такава за клиентите си, наскоро инсталирах подобно устройство на пенсионер, от друга фирма с предимно руски канали имаше и български, но при него имаше някаква месечна такса. Много вероятно и тук да е така.

Иначе на компютъра ти трябва Iptv плейлиста или торент тв плейлиста. И Kodi или Vlc плейър и ACE stream

Може ли някой линк как се инсталира или прави Iptv плейлиста да се пробвам да ли мога да гледам нещо;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

повечето такива бокчета които се продават с 1 месец промо и ползват платформа от тези http://www.gcn.bg/

а ето и за бокса с андроид http://gmtablets.gcn.bg/downloads/IPtv.apk

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, ivan1975 написа:

Може ли някой линк как се инсталира или прави Iptv плейлиста да се пробвам да ли мога да гледам нещо;)

http://livestream-tv.net/ тук е торент тв, при iptv е по-сложно да се намери стабилна и работеща дълго време, която да е безплатна. Предполагам са от http://torrent-tv.ru/ тези предлагат най-стабилните стриимове- ще ти трябва Ace stream като може да се гледа и в браузъра и през плейър.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ivan1975 написа:

:) и аз това се чудя

Незаконните работи са до време. Особено когато трябва да минават постоянно през интернет връзката ти. При желание да ги спрат става много лесно.
Ще се обади една мутра на друга мутра и кутията ще спре да работи.
Подобни незаконни оферти имало и с кутии за зяпане на български от сателит, там по-трудно ще стане да бъдат спрени, но може пък сървъра с ключетата да го спрат.
Цялата тая работа се организира за да се зарибиш, да свикнеш да гледаш някои канали и после като изведнъж вече не можеш да ги гледаш без пари, да почнеш да си плащаш.

Та ще трябва да си плащаш, ако искаш да гледаш задължително на български.
Зарежи го българския и си гледай безплатно от сателити с тази кутия
Cristor Atlas HD-200
няма да имаш време да гледаш всичко което ще ти лови.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам MXQPRO-4K Amlogic S905 че имам от първите не смарт телевизори и съм доста доволен, цената също е приемлива не като обявената в някви мишкарски, печалбарски сайтове. Процесора е доста добър, по-нов 64битов 4ядрен, Рам паметта е достатъчна 1ГБ и вътрешното пространство също 8ГБ. Основно гледам филми от DLNA , жената си гледа сериалите с YouTube, детето гледа също детски и играе игри. Kodi има доста тв програми от цял свят къде с добро качество , къде с по-лошо.Има и FreeTV където са малко програмите, прдимно новинарски, а спортните Eurosport преобладава, но си е пълноценен Android та не на последно място и Фюжъна лети :)

Редактирано от JohnTRIVOLTA (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам колко е законно, но има приложение за Windows и Ahdroid което предлага доста БГ телевизии. Няма да давам линк, но с гугъл потърсете сайта tvbg,tv теглите, инсталирате, правите си регистрация, логвате се и гледате. От няколко месеца бачка без проблеми. Иначе и през Коди се гледат регионалните и свободни телевизии с добавката описана в една от темите тук във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.