Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам много странен ( за мен) проблем и се чудя хардуерен или софтуерен е...? Значи като пусна филм- 720p, 1080p на PotPlayer при включено хардуерно ускорение, на моменти се получава едно присветване на картината, няма как да го снимам, няма да се види на снимка, ефекта е точно присветване, сякаш някой пали фенерче. Не мога да го обясня добре, но това е, получава се на определни моменти в филма и ако върна кадъра, го има отново на същото място. Помислих че или картата има проблем или кабела свързващ монитора с компа( HDMI). Обаче реших за проба да изключа хардуерното ускорение и проблема липсва. Със друг плейър който ползва хардуерно ускорение- MPC-HC също го има проблема. Някой може ли да даде мнение. ОС- Windows 7 Home premium x64.
Никакви кодеци не са инсталирани.
Процесор - Intel Seleron G 1840
Видео карта - AMD Radeon HD 5570.
Благодаря.

П.С. При игране на игри и гледане на клипчета в тубата няма никакъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си спомня точно как ставаше ще споделя! Да, нещо със ускорението и начина на рендиране беше! Този плейър обаче го зараязах преди доста време и се върнах на почти архаична версия на KMP + K-lite   и забравих това що е проблем!

Все пак обнови и драйвъра на видеото! 

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с коя версия на MPC-HC? Пробвай с последната бета 1.7.10.207

32 битова:

https://nightly.mpc-hc.org/MPC-HC.1.7.10.207.x86.exe

64 битова:

https://nightly.mpc-hc.org/MPC-HC.1.7.10.207.x64.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, утре щв пробвам понеже днес нямам достъп до компа. Иначе съм с последната стабилна x64.

П.С. Малко встрани от темата, някой може ли да каже как се намаляват суб. в MPC-HC?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм го ползвал досега, но в Options => има секция Subtitles. Може би ще е от Default Style менютата. Като кликнеш например на Arial си излиза опция за промяна на размера на шрифта.

PS: Имах предвид, че не съм ползвал опцията, а не плеъра. Него го ползвам от доста време. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.