Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да Ви попитам относно едни колони Peavey , за модела , колко вата са и изобщо каква им е цената... защото нещо не мога да ги намеря в интернет.. 

Ето и обявата : http://olx.bg/ad/mnogo-silna-muzika-ID5W7EU.html

Peavey 500rx , но нещо не ги намирам .. само видях някъде , че пише 500вата на 4 ома.

Ако може да помогнете , ще съм ви благодарен.

П.п мисля да ги захранвам с ирни -л дл1000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си намерил,защото на снимката е блеснала светкавица и не се вижда една буква от модела.Ето информацията:peavey prosys 500RX Това са музикантски колони.Марката се е доказала сред музикантите,като една от добрите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Димитър 59 написа:

Не си намерил,защото на снимката е блеснала светкавица и не се вижда една буква от модела.Ето информацията:peavey prosys 500RX Това са музикантски колони.Марката се е доказала сред музикантите,като една от добрите.

Благодаря , но пак не мога да намеря конкретната информация.. излизат ми някакви сайтове и до там.. да не би да е заради това, че съм от мобилен телефон .. не знам.  Интересуват ме ватовете , дали са 500 или по- малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да кажа.... тва са мега грозните колони, не знам защо ти трябват ама за 500лв. можеш да си вземеш 300 пъти по добро.

Ето ти подробна информация за продукта: https://assets.peavey.com/literature/specs/116536_13931.pdf

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложи тогава , нещо за до 500-600лв , над 400вата 4/8ома?

Благодаря иначе :)

П.п и си ми дал грешна информация.. тези колони не са 12ки , а 15ки и защо да са грозни.. нали свирят , вида какво те бърка...?

Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да бе свирят си ама не знам, за мен такива неща като аудио система, кутия за компютър и тн... трябва да имат малко стил, да изглеждат елегантно най малкото което е да не заемат толкова място. Това което аз ти предлагам е да си вземеш система за домашно кино... нещо подобно: http://www.pazaruvaj.com/sistemi-za-domashno-kino-c3165/samsung/ht-j4550-5-1-p274241051/# 

Със сигурност ще вади по чист и хубав звук от тези които ти търсиш. За по добър ефект 3D Surround слагаш четирите колони в четирите ъгли на даденото помещение и си ти :D  има толкова входове и изходи че тази аудио система почти за всяко устройство става, от телефона до телевизора + тъч скреен бръъъъ :D И все пак ако не те кефи дизайна, виж това: http://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/logitech/z906-5-1-980-000468-p47013754/#opisanie

Това също работи с компютри телефони и тн... има адски много модели които вършат страхотна работа, аз вкъщи съм с един субуфер 20 инчов и горе по ъглите съм закачил колони и пуснеш ли нещо саунда е уникален.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе човек , ти наред ли си ? Аз тук му говоря за един тип музика , той ми говори за кино хаха...  Ако обичаш , недей се изказва толкова тъпо..Ще почакам някой друг. ;)

Къд е ми сравняваш домашна система с тея колони? Ти въобще , слушал ли си реални 400вата какво правят? Това кино пред тях , само ще опърди стаята хаха :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момче малко, не те знам чии пари харчиш, но вземи се спри и прочети това-онова. Надписите не са всичко. Особено в оня сайт. Има абсолютно по същия начин изглеждащи китайци за 1/3 от парите.

Както ти казаха, това конкретно е музикантска колона. Подходяща е за селска сватба. Тоест за микрофон/вокал, китари, медни и дървени духови инструменти. Да вдигат гюрултия. И да им писнат ушите на мангустите.

За музика (дискотека) не стават- нямат обем и съответно ниски честоти. Бас въобще не очаквай. Това е за да ти пискат ушите от среди.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.