Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Интересувам се, понеже въпросния плеър го водят, че поддържа RDS, радиостанциите City и Energy - поддържат ли RDS, в смисъл изписва ли се името на песните?Питам, защото ми е странно, защо на моя плеър изписва само името на радиостанцията...., но не и песните. Пробвах с factory reset, но нищо не се получи, а в менюто не намирам настройка за RDS...Моля, за тези които знаят, да дадат идея.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой пък ти каза че по радиото се предават имена на песните? Обикновено върви името на радиостанцията и нещо за нея - например телефон на слушателя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Филипов написа:

Кой пък ти каза че по радиото се предават имена на песните? Обикновено върви името на радиостанцията и нещо за нея - например телефон на слушателя.

Я сега ми обясни, как тогава на Peugeot с вграденото радио на радио City, изписва името на песента, а на Pioneer, не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моя Опел,с оригиналното радио,RDS показва само честотата на излъчване или името на съответната радиостанция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Димитър 59 написа:

На моя Опел,с оригиналното радио,RDS показва само честотата на излъчване или името на съответната радиостанция.

Не знам, защо така - но след първоначалната инсталация и на мен ми показваше името на изпълнителя, но след бърникане из менюто, нещо не се показват, но както и да е - аз слушам музика предимно от флашка, но би било хубаво, когато ми хареса някоя песен, да видя изпълнителя вместо да вадя телефона и да използвам Shazham. ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Viiipeer написа:

Не знам, защо така - но след първоначалната инсталация и на мен ми показваше името на изпълнителя, но след бърникане из менюто, нещо не се показват, но както и да е...

Възможно е да ти покаже името на изпълнителя,но това не е до настройка на радиото.Това са данни,които се изпращат от самата радиостанция.Не всички обаче излъчват тази информация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Освен, ако по радио City, не са пуснали песен която е имала необходимата информация, и аз да съм си мислил.че за всички песни на радио City е валидно. ;-)

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я не си измисляй! Толкова свирки са минали през мен, още не съм видял някоя да показва имена на песни на радио.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.