Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте  искам да ви попитам как най - лесно може да се извади амортисьорът от кръстачката на един офис стол . 

Амортисьра е развален и желая да го сменя , обаче много здраво е вкопан в кръстачката опасявам се че ще трябва да използвам чук с който да го избия от дупката в средата , обаче ме  е страх понеже кръстачката е пластмасова да не се счупи . А същият казус има относно здравия амортисьор който искам да сложа как да го извадя без да го повредя , защото с чука ако започна да го удрям може да се развали . Дайте некакво мнение

благодаря!  

84909122_1_585x461_prodavam-krastachka-zvezda-za-ofis-stol-gr-dimitrovgrad.jpg

anortiior.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ти ли хрумна че може направо да сложиш кръстачката с здравия " Амортисьра "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми те нарочно така ги правят тези столове - да си купиш нов

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бой с чука, като междинно сложиш някакво трупче.

Аз направих така.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, dedidi написа:

Бой с чука, като междинно сложиш някакво трупче.

Аз направих така.

хаха само дето на мен пък колелцата ми новите не влизаха освен на стругар да ходя

ама им ги върнах де - на мене ще ми обясняват че ставали били

ся нямам 2 колелца ама и кинти за нов стол нямам

върши работа де - котката си точи ноктенцата

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип се вади и набива с преса. Моя му нагласих една подходяща височина и го фиксирах със заварка. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами преса, с чук и мамата всичко може да се сглоби и разглоби.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успях да го извадя с много мъки и зор , ама сега искам друго да попитам къде мога да занеса да ми боядисат кръстачката и подлакатниците , че боята е доста изжулена , а не не съм специалист по боядисването . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от protechnics
      Здравейте , къде да си поправя йониката във Варна ? 
      Не искам да я изпращам в София 
      Говорим за модерна йоника 
      с инсталиране на софтуер и т.н. 
    • от tsvetoslav.petkov
      Здравейте, предварително се извинявам за дългият пост. 
      Значи.. имах компютър с:
      Дънна платка: BIOSTAR MCP6P M2+ ver. 6.2 Харддиск: Самсунг 500gb САТА РАМ: DDR2 Захранване:  400W  
      По едно време изгоря захранването, така че намерих ново също 400W, но нямаше  директно конектор за САТА харддиска. Взех си  преход от четирипиновият конектор към САТА. Държеше се прилично, но започна да дава проблеми с харддиска. Да фриизва целият компютър и се чуваше леко прецъкване от харда. След леко помръдване на прехода се оправяше веднаха. Започна все по-често и често да дава подобни проблеми, също като при старт да изписва "ERROR READING DISK. PRESS CTRL+ALT+DEL TO RESTART. С чести преинсталирания на Windowsa и пусканета на CHKDSK в cmd  успявах да го подкарвам. Но накрая се наложи да го занесем на поправка. Там момчето останови, че му е изгоряла дънната платка. Вижда се нагоряло на единият пин на захранващият конектор на дъното, който е 12V. На  този конектор, който има само четири пина, не дългият, два по 12 волта и 2 граунд. Пуснах тема във форумите и ме посъветваха да пробвам да изшкуря нагорялото и, че не е от голямо значение този пин защото и двата пина са свързани помежду си. Дъното на око няма нагорели кондензатори или подути или пробити. (от поправката ми върнаха някакво дъно, което не поддържа PCIEx видео карти, не съм вярвал, че няма да поддържа и си взех карта..... а поправката  е 100лв и всички части са от старият компютър, освен дъното. Картата струва още 40лв.) Та пробвах наскоро пак да го събера и всички работи работят добре: видеокарта, рам, двд, всички пинове за usb и led светлини и бутони за рестарт и подобни.. вентилатори, процесор. Само харддиска пак леко прецъква и дава грешката, че не може да се разчете. Харддиска прецъква отвреме на време и на другото дъно, но работи без грешка. 
         Та интересува ме, дали е възможно така да е изгоряла, че само харддиска да дава грешка. Или е напълно възможно да е от този преходник, който преди като го въртях и бутах ставаше, за да знам, ако може да си намеря захранване с директен конектор за САТА. Вече набутах достатъчно пари за този компютър, който ми е само за интернет и филми и ако може да го подкарам :д

Оценявам всякакви отговори, мерси  предварително! 
    • от stoy@n
      Здравейте,

Имам стар компютър, който е със Windows 2000 Proffesional и Windows NT Workstatoin 4.0 лицензирани.
      Компютърът работи с Windows NT4.0, но след спиране на тока, вече не зарежда операционната система. Минава през логото на HP и различните опции за влизане в BIOS, SET UP и т.н след това курсора в горния ляв ъгъл започва да мига и така остава. Хардуера на машината е наред, хард диска го свалих и включих на друга машина като Slave, и там видях, че е с 4 дяла на FAT16.Успявам да отворя всеки от дяловете. Сложих друг HDD на проблемната машина с XP и тръгна да зарежда, но стига до някъде и спира, предполагам защото му липсват драйвъри за това дъно. Порових из интернет и намерих тук http://www.svrops.com/svrops/dwnlddisk.htm Windows NT Set up disks, с надеждата да пробвам Repair, но и там ударих на камък. Флопито ми е през USB и като стартирам първия файл да се запише на 2% ми изскача грешка Когато я игнорирам 4 пъти ми излиза и не мога да ги запиша. Предполагам нещо не правя както трябва.
      Надявам се тук да ми помогнете да подкарам пустата "щайга"

Ето и малко данни за "щайгата"

HP Vectra VL 400 DT
      Pentium 3
      OS Windows 2000 Profesional
      WIndows NT Workstation 4.0

Поздрави,
      Стоян
    • от MemeHunter
      Здравейте, имам проблем с по-горе посочените слушалки. Бих искал да ги ремонтирам сам. На долу показните снимки съм показал типа кабел и къде са прекъснати. Ако може да ми дадете насока какво да търся в магазина за електротехника и как по точно протича процеса по сменянето на кабела ще е супер.Мерси предварително.

http://postimg.org/image/jlbal1zsz/
      http://postimg.org/image/w3rw1mwsj/
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.