Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Има ли някой от форума който да не е взимал Основно образувание? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В какъв аспект е твоето питане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз направо прескочих основното и взех средно, защото Тато така каза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В България дали ще ходиш на училище 8 години или ще си поръчаш диплома от селския пазар за 8 дни, няма никакво значение, повечето "ученици" имат еднакви знания. Разбира се, има много изключения, както и такива, които знаят защо са ходили 8 години там, но на фона на останалите, те са значително малко. В твоя случай ти трябват към 300-400 лв. и си готов. Ако питаш за получаване на основното образование де, тъй като не си пояснил въпроса. Ако искаш да получиш някакви знания от това образование, няма проблем, има начин и за това. След 16 годишна възраст, образованието вече не е задължително. Ако желаеш да имаш такова, може да се обучаваш от източници извън училище, както и да се явяваш на определени изпити, според твоята установена учебна програма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

според теб защо в форума няма цигани или поне са малко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

Няма как да знаеш това ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

Ако има CAPTCHA при регистрацията, циганин ще видиш на върба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ивайло Иванофф написа:

Има и такава думичка образувание ама не е свързана с основното образование.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ивайло Иванофф написа:

ОбразУваме си шамари  всекидневно. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Ивайло Иванофф написа:

Аз съм такъв, който не е взимал Основно образУвание. Не знам какво представлява. Имам някакво отзад на главата, ама не знам мастна тъкан ли е или нещо друго :) ; не знам и дали то е основно образУвание. Но ако за образОвание питаш имам висше, магистърска степен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, a-va62 написа:

Аз съм такъв, който не е взимал Основно образУвание. Не знам какво представлява. Имам някакво отзад на главата, ама не знам мастна тъкан ли е или нещо друго :) ; не знам и дали то е основно образУвание. Но ако за образОвание питаш имам висше, магистърска степен.

Дали ще е образУвание или образОвание няма кой знае каква разлика :D 

П.П: 93% от населението на България хората са неграмотни и не знаят правилно БГ :D Обеден съм в това

Редактирано от Ивайло Иванофф (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, хич няма разлика... Както няма разлика между "Иванов", "Иваноф" и "Иванофф"... С последното изречение, предполагам визираш и себе си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Ивайло Иванофф написа:

Дали ще е образУвание или образОвание няма кой знае каква разлика :D 

П.П: 93% от населението на България хората са неграмотни (1) и не знаят правилно БГ :D Обеден съм в това

Според което ти самият пишеш , ти примерно си елементарно образУвание , но без основно образОвание .

При това не си Обеден , ами си снощен - на какво и колко не знам . Пък даже и да не си Убеден в това....! ......не е за смях , тъжно е , че до гняв стига....

(1) Само преди 20 години беше тъкмо обратното ! Само част от циганите бяха неграмотни....!:(

Що се отнася до образованието , то озарява лицето и се вижда от разстояние , чува се от първата приказка , а акъла се претегля на втората . И дори да те посрещнат по дипломата , после бързичко те изритват по "образование"....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, by_chechi написа:

Според което ти самият пишеш , ти примерно си елементарно образУвание , но без основно образОвание .

При това не си Обеден , ами си снощен - на какво и колко не знам . Пък даже и да не си Убеден в това....! ......не е за смях , тъжно е , че до гняв стига....

(1) Само преди 20 години беше тъкмо обратното ! Само част от циганите бяха неграмотни....!:(

Що се отнася до образованието , то озарява лицето и се вижда от разстояние , чува се от първата приказка , а акъла се претегля на втората . И дори да те посрещнат по дипломата , после бързичко те изритват по "образование"....

Това какво съм и какво не съм не е твоя работа сещаш се? Не те знам к'ъв гнят те години... това е било едно време слез на Земята 2016г. сме 

По никакви лицаприказки и етц не се отнася образОванието това че ти така ги определяш кой кво образОвание има и какво знае и какво не си е лично твой проблем мой човек

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е за кошчето май... без ник'ва ползва от нея, даже и въпроса не е ясно доуточнен. Само си образУвате нерви да се опитвате да наливате акъл, и то на 'ора където са спали в даскало... тцък.

Редактирано от XYconstant (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ивайло Иванофф написа:

Дали ще е образУвание или образОвание няма кой знае каква разлика

Има, ако си кандидат за работа и кажеш "но господине аз имам образувание", ще те прати на хирург да го отстранят. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, a-va62 написа:

Има, ако си кандидат за работа и кажеш "но господине аз имам образувание", ще те прати на хирург да го отстранят. :)

И каква е разликата принципно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно ли не правиш разлика?

Образованието се получава в училище. Идва от "образовам се".

ОбразУванието е нещо което се е образУвало. Примерно - скално образУвание.

Редактирано от XYconstant (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе що му Убръшате Фнимание? Тоя, щом не прави разлика , между понятията - или е трол, или прост(о) УлигУфрен(д).

За такива случаи, хората казват - "Да е ... нещо друго - да му го набиеш, ама то ... акъл."

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, jhoro написа:

Бе що му Убръшате Фнимание? Тоя, щом не прави разлика , между понятията - или е трол, или прост(о) УлигУфрен(д).

Или просто изпробва реакциите на останалите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.