Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Попаднах на един сайт - http://www.aliexpress.com  и гледам има доста евтини неща. Въпроса ми е някой пазарувал ли е от този сайт и какво сте чували за него? И ако сте пазарували колко излиза долу горе до България?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си направо въпросите да питаш дали сме чували за един от най-големите магазини за онлайн пазаруване в световен мащаб е излишно.

Доставката се калкулира автоматично (в 90% от случаите е безплатна) като отвориш самият продукт и си избереш дестинация или още по-лесно си направи профил и си вкарай адреса (физическият тук в БГ) и сайта ще ти калкулира автоматично всичко което разглеждаш докато си в профила си.

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пазарувах от там, около 25 Декември купих си Doogee X5 (телефон).
1. Гледай да купуваш продукти с Free Shipping, защото доставката някой път излиза повече от самия продукт.
2. Рейтинга на продавача да е много висок.
Аз като го поръчах на 20 Дек, пристигна в края на Януари, но преди това продавача ми се извини им ми писа, че доставката ще се забави поради празниците, иначе пристига за около 2-3 седмици.

Юни месец ще си поръчвам и телефон за мене Bluboo Picasso.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм поръчвал от там. Даже вчера ми дойде последната пратка. До сега - без забележка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купувал съм около 20 неща като 7 от тях дойдоха с забележки.Примерно купувам си пад за мишка 40х35 пада идва 20х15

Също така имат доста подвеждащи описания като

Портфейл 100 % Оригинална Кожа*

* Изкуствена кожа

ИЛИ

Механична Геймърска Клавиатура*

*Създава чувството при употреба,че е механична.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имало е случай в които да чакам и по 2 месеца да ми пристигне пратката.При поръчката на самия продукт ти пише безплатна ли е,не е ли и за колко време ще дойде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А предварително ли се плаща или при получаване? И може ли при доставка да се плати с български лева?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плаща се през PayPal. Предварително се плаща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчах си очила слънчеви, дойдоха с драскотини. Не съм доволен. Идват за 1 месец и половина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2бр. таблет, ксенон уредба за кола, парктроник, различни лед крушки за кола и др. Всичко е ОК, но както казаха и по-горе гледай рейтинг, фри шипинг, също и описанието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, wASSabi написа:

Не подвеждайте може да се плаща и с карти не само с PayPal, аз лично заплащам с кредитна карта, заплащането е във валута по избор от възможностите на сайта, примерно може в USD/EUR/ и някакви други - аз съм си избрал евро по обясними причини, че не плащам % превалутиране, какъвто бих заплащал ако пазаря в USD.

Та сбито - харесваш си продукт, плащаш и чакаш да пристине ако не пристигне или не си доволен от качеството повдигаш диспут и повечето случаи алито отсъжда в полза на купувача.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, icekiller написа:

Не подвеждайте ...

Извинявам се, на мен този начин ми е удобен и се възползвам от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти всяка седмица получавам по някоя дранкулка от там. до сега нямам оплаквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам сайтове като GearBest. Разликата е, че докато в АлиЕкспрес са различни търговци, един коректен, друг не, ГиърБест сам си е търговеца, не е посредник.

Винаги предпочитайте плащане през PayPal, защото сте защитени при пазаруване, в случай, че не получите стоката, повредена е или не отговаря на описанието. В повечето случаи, PayPal отсъждат в полза на купувача, доколкото знам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

djagi прав си за GearBest, но не са с най-ниски цени определено и нямат всички неща, които можеш да намериш в aliexpress, въпрос на вкус и избор.
За Пейпал не съм съгласен, никога не съм имал няма и да си направя не ми се вижда много изгодна услуга поне на мен.

Редактирано от icekiller (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, wASSabi написа:

Искам да ми покажеш как плащаш с PayPal в Aiexpress.Не заблуждавайте хората когато не разбирате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.05.2016 at 19:09, wASSabi написа:

Плаща се през PayPal. 

!? Не работят с пейпал. Плащането е защитено на 100% , диспутите в 99% завършват в полза на клиента.

Поръчвам редовно, има издънки от време навреме но винаги връщат парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм платил през PayPay. Имам дебитна карта VISA Electron, направих PayPal акаунт, вкарах я, и от там стават транзакциите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.