Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, в началото на другия месец мисля да си купувам нов компютър. Мисля да го ползвам главно за cs go, гледане на филми, браузване и ако е възможно за тези пари да играя някои от по-новите игри като фифа например и подобни, само ако е възможно де. Бюджета ми е 950 лева. Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм от най-компетентните по въпроса, но мисля, че това би ти свършило идеална работа за CS:GO, а и много други по-нови заглавия :) . Друг вариант е нещо такова в което има добавено SSD, но е малко глупаво да ораязваш картата за да добавиш SSD. Все пак изчакай някое друго мнение. Поздрави и успех с покупката! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това ти е достатъчно!

Име на продукта Бр. Ед. цена Общо
    RAIDMAX Vortex V5 Middle Tower Black 1 69.25 лв. 69.25 лв.
    ASROCK H110M-HDS LGA1151 1 108.04 лв. 108.04 лв.
    EVGA 430W 80 PLUS 100-W1-0430-KR 1 82.95 лв. 82.95 лв.
    I3-6100 3.7GHX/3MB/LGA1151/BOX 1 237.68 лв. 237.68 лв.
    8G DDR4 2400 ADATA 1 56.01 лв. 56.01 лв.
    1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR 1 96.44 лв. 96.44 лв.
    ASUS STRIX-GTX750TI-DC2OC-4GD5 1 318.11 лв. 318.11 лв.
    Междинна стойност: 968.48 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 17.71 лв.
    Обща стойност: 950.77 лв. с ДДС

Другата е с по малко рам която ще ти е достатъчна за тези игри. кутията която не бих ти препоръчал но друг вариант няма, но важното е че е с по-добра видео карта.

DeepCool Case TESSERACT BF USB 3.0 1 50.05 лв. 50.05 лв.
    ASROCK H110M-DGS LGA1151 1 104.03 лв. 104.03 лв.
    Zalman PSU 500W ZM500-LE 1 76.59 лв. 76.59 лв.
    4G DDR4 2133 ADATA 1 29.31 лв. 29.31 лв.
    PALIT GTX960 JETSTREAM 2G 1 386.13 лв. 386.13 лв.
    Междинна стойност: 980.23 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 19.60 лв.
    Обща стойност: 960.63 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Първата конфигурация на Гошо и втората на goodly ми харесаха. Колебая се между двете, помагайте. Също така и искам да попитам как стои въпроса с купуването на изплащане, дали мога да кандидатствам онлайн? Благодаря отново :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може би така пак си с тази видеокарта, но имаш 8 гъби рам и спестяваш само откъм красотата на кутията ;) . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Красотата не е от значение, няма да спя с pc-to :D Значи мисля да е тази с 8-те рам и хубавото видео. Ще тръгват ли GTA 5 и фифа 16 примерно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо не опитате вариант с вградена видеокарта и достатъчно добър процесор който да ползвате още години.Съвсем скоро излизат ново поколение видеокарти,за които се очаква да разчупят малко стереотипа.И то при това на добра цена.Размислете над това.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми зависи коя от новите , ама като цяло не.

Купувай си компютъра и остави тия - може , вероятно , скоро и т.н.

Нови модели компоненти ще излизат винаги.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Точно сега не е много изгодно да се инвестира във видеокарта,както казах по гореспоменатите причини.Докато чакате да се появят тук можете да посъберете още малко пари.Пък и ще събирате отзиви коя карта как се представя.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, batmannn написа:

Красотата не е от значение, няма да спя с pc-to :D Значи мисля да е тази с 8-те рам и хубавото видео. Ще тръгват ли GTA 5 и фифа 16 примерно?

О със сигурност ще тръгнат и то с добри кадри :) Ето един тест на GTA 5 :) Ето един тест и на Fifa 16, но с по-слабата GTX 750TI (не намерих с GTX 960, но мисля, че виждаш колко добри са резултатите с тази, а какво остава за по-хубавата GTX 960 ;)) Друг е този тест на Far Cry 4 на ULTRA... Мисля, че машинката ще се справя идеално и според мен да чакаш нови карти е безсмислено тъй като се очаква те да не се побират в твоя бюджет :) . А и не виждам смисъл да се взимат 4ГБ рам, за същите пари само за да се дават излишно пари за захранване, кутия и хард :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами трябва да събере още към 250лв. ако не купува сега видео карта. Тъка че нека помисли дали може да събере още пари за ново видео. Човека също пита за лизингова схема. Предлагат лизингова схема обаче някои искат да имаш договор постоянен, а други не го изискват но пък разпитват до девето коляно. И пак искат да се водиш някъде на работа, питат с кого живееш и колко ви е общия доход. Мисля че никем не предлага лизингова схема. Тук обаче предлагат:

http://pcmall.bg ,  http://www.stealtech.org/ където е сравнително и възможно по-евтино. Повечето компоненти могат да се сравнят с цените на никем, но в никем винаги е по-евтино! В тези два магазина предлагат лизингова схема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Възможно ли е да закупя продуктите на лизинг?

Никем Нет ООД предлага лизинг чрез УниКредит. Кандидатстването е онлайн, одобрение за няколко минути.
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е ако е от софия става, ама не всички сме софиянци :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В Скай не е нужно да се ходи на място тоест стига да живееш в България може да се вземе. Риска е за сметка на банката та фирмата от която взимаш компонентите не я е.е.

Вече дали ще бъдеш одобрен е друг въпрос.

пс. Пари само с лична карта дават единствено лихварите като "easy credit" но дори тогава лихвата е космическа ако си без трудов договор или гарант със солидна заплата.

Тоест ще ти дадат но ще ти излезе през носа.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То всъщност може да вземе кредит от която банка му е по изгодно в района който се намира. Взима кредита/парите от банката, поръчва си частите от никем и си ги плаща при доставка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да и така става. Да попитам само някой знае ли колко пари е доставката, дали могат да ми пратят компютъра сглобен, ако да  дали това се заплаща допълнително?

Редактирано от batmannn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 часа, goodly написа:

Е ако е от софия става, ама не всички сме софиянци :)

Каква София? Във всички онлайн магазини лизинга е онлайн. Попълваш едни формуляри, изпращаш ги и ти казват дали си одобрен. След това ти изпращат документите за подпис и готово. Не ходиш до магазина, а и повечето онлайни нямат физически офиси.

В никем и скай сглобяването е безплатно, транспорта се заплаща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами твърдо съм решил вече, тази ще е http://nikem-bg.net/cart/55867p1r55290p1r54936p1r52363p1r2172p1r55008p1r53121p1rf.html. Само да попитам по телефона ли трябва да им звънна да уточним детайлите по изплащането или как?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Захранването не е много добро, но бюджета ти е прекалено нисък та можеш да поръчаш частите които си избрал.

Иначе за предпочитане е този хард диск http://nikem-bg.net/computer-components/1T-SG-SATA-6G-7200-64--3Y-WARR/ и това захранване http://nikem-bg.net/computer-components/Zalman-PSU-500W-ZM500-LE/description.html

1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR 1 95.72 лв. 95.72 лв.
    Zalman PSU 500W ZM500-LE 1 75.72 лв. 75.72 лв.
    ASROCK H110M-DGS LGA1151 1 102.87 лв. 102.87 лв.
    I3-6100 3.7GHX/3MB/LGA1151/BOX 1 235.92 лв. 235.92 лв.
    8GB DDR4 2133 KINGSTON 1 57.59 лв. 57.59 лв.
    Zalman Case mATX ZM-T3 USB3.0 Black 1 37.83 лв. 37.83 лв.
    PALIT GTX960 JETSTREAM 2G 1 383.27 лв. 383.27 лв.
    Междинна стойност: 988.92 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 19.78 лв.

Обща стойност: 969.14 лв. с ДДС

Ако можеш да си го позволиш вземи харда с 3 години гаранция и повече кеш памет. Захранването е по добро от това което си избрал.

Ако не можеш здраве да е.

Corsair-1600MHz-2x8GB-CL9-LP-1.5V-CML16Gnikem-bg.net 2007г.-2016г.   

Редактирано от goodly (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами разликата не е голяма, така че ще взема по-добрия вариант. Благодаря отново на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хайде честито!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 19.06.2016 г. в 12:32, goodly написа:

Това ти е достатъчно!

RAIDMAX Vortex V5 Middle Tower Black 1 69.25 лв. 69.25 лв.
    ASROCK H110M-HDS LGA1151 1 108.04 лв. 108.04 лв.
    EVGA 430W 80 PLUS 100-W1-0430-KR 1 82.95 лв. 82.95 лв.
    8G DDR4 2400 ADATA 1 56.01 лв. 56.01 лв.
    ASUS STRIX-GTX750TI-DC2OC-4GD5 1 318.11 лв. 318.11 лв.
    Междинна стойност: 968.48 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 17.71 лв.
    Обща стойност: 950.77 лв. с ДДС

Другата е с по малко рам която ще ти е достатъчна за тези игри. кутията която не бих ти препоръчал но друг вариант няма, но важното е че е с по-добра видео карта.

DeepCool Case TESSERACT BF USB 3.0 1 50.05 лв. 50.05 лв.
    ASROCK H110M-DGS LGA1151 1 104.03 лв. 104.03 лв.
    Zalman PSU 500W ZM500-LE 1 76.59 лв. 76.59 лв.
    4G DDR4 2133 ADATA 1 29.31 лв. 29.31 лв.
    PALIT GTX960 JETSTREAM 2G 1 386.13 лв. 386.13 лв.
    Междинна стойност: 980.23 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 19.60 лв.
    Обща стойност: 960.63 лв. с ДДС

Най-добрият вариант ще си сложиш по-натам още една плочка 4G DDR4 2133 ADATA и лети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Димитър Кунчев
        Привет, форум.
        От седмица имам един тривиален проблем, какъвто преди не съм имал.
        Не знам защо, но много често вече, когато цъкна да отворя някой линк или страница на лаптопа ме редиректва към някакви рекламни сайтове. Отваря ми желаната страница на нов таб и старият/текущият го редиректва към разни рекламни/секс сайтове.. 
        Как мога да го махна? Браузвам с Chrome, предполагам е възможно нещо от настройките, но поразцъках в Settings-а и не открих решение.
        Моля за помощ.
      • от O.o o.O
        Здравейте, бих искал да ми препоръчате оптималното захранване с GOLD сертификат за следната конфигурация до към 200лв +- някой лев.  
      • от KNSoldier_96
        Здравейте!Имам нужда от препоръка.Та,значи имам Плейстейшън 4 с два джойстика и 3 игри (FIFA 16,Little Big Planet 3,UFC 2),но мисля да си взема конфигурация за игри.Въпросите ми са следните:
        Дали ще мога да продам конзолата с игрите и джойстиците за повече от 500лв.?В смисъл плейстейшъна не е про,слим или някъкав друг а е обикновен купен е преди 2 години.
        Значи имам спестени 800лв а компа който искам да купя е 1400лв.Ако продам Плейстейшъна за 600лв ще мога да го купя но после трябва да мисля за монитор.Ако може да ми предложите някой монитор до 250лв подходящ за CS:GO,GTA V,BF 1
        Не искам да ставам някъкав геймър а просто вечерта малко да поцъкам ЦС или ГТА ей така за релакс...И се чудя дали да запазя Плейстейшъна и да не купувам PC-то или обратното?Тъй като вече доста пъти чувам,че е по-добре да си на PC.
        А също разбрах,че сам да си сглобя комп е по-далавера,а PC-то което искам да купя е сглобено от Озон.бг и там пише ,че се тества преди да е изпратено.Ако може да ми кажете дали си струва 1400лв струва?А и да попитам ако евентуално го поръчам като ми го доставят веднага ли ще работи или трябва да инсталирам нещо или нещо такова?А иначе ето линк за PC-то.  [(https://www.ozone.bg/portals/desktop-configurations/behemoth)]
      • от Nikolai Kotsev
        Здравейте банда.Тъй като съм абсолютно нежев в тази тема ще питам вас.
        Днес смених стария телевизор с нов http://www.samsung.com/uk/tvs/uhd-ku6000/UE40KU6000KXXU/ и нещо не мога да го накарам да се свърже с PC-то ми.Свързал съм го директно към видеокартата с HDMI кабела и не се появява.Приятел ми каза само че трябвало да включа HDMI кабела и щел да тръгне ама .... уви не тръгва.Изгледах сума ти щуротии в нета и нищо не става.Не мога да накарам компа ми да го намери като втори монитор.Компа ми е с PALIT GTX750TI Dual OS видеокарта с последната версия на драйвери.Дайте някаква идея как да го накарам да тръгне
      • от R4bb1t
        Здравейте, пичове,
        Разглеждах за нови игрици и гледам - Assassin's Creed Origins. Фен съм на поредицата и поразгледах (естествено първо в Ozone и Pulsar), ама к'во да видя... Засега намирам само за Ps4 и Xbox One, за Pc видях единствено в стийм, ама ми писна от него и тия дигитални копия и глупости. Бях се навил да си взема от специалните издания... как бяха... God's Edition!? Обаче са само за конзоли... Дали някой знае дали въобще игрицата ще излиза на диск за PC и дали ще има издания?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.