Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да ми препоръчате някакъв смартфон,с дисплей по голям от 5 инча тъй като е за малко недовиждащ човек.И да е с андроид.Благодаря ви много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете до колко пари, за какво ще се използва и такива неща, за да можем да ви посъветваме по - добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Ziggs kojak написа:

Кажете до колко пари, за какво ще се използва и такива неща, за да можем да ви посъветваме по - добре.

До 400 , ще се използва от възрастен човек , за разговори,вайбър,и това е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Elephone P8000 4G Phablet

5.5 inch FHD Screen Android 5.1 MTK6753 64bit Octa Core 3GB RAM 16GB ROM 13.0MP Camera GPS 4165mAh Battery Fingerprint ID

Ulefone Vienna 32GB ROM 4G Phablet

175.5 inch Android 5.1 MTK6753 64bit Octa Core 1.3GHz 3GB RAM Fingerprint ID Corning Gorilla Glass Screen 13.0MP Main Camera HiFi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо за 400 лева нов ЛГ Г3 не може да се намери.Втора за какво му е на един възрастен човек толкова скъп и мощен телефон след като ще го ползва само за разговори и ваибър?

Ето моето предложение :

http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-ALCATEL-ONE-TOUCH-POP-3-5-5"SIL-5025D/p/576362

Иначе ако не ти е проблем гаранцията има много добри и евтини телефони от Китай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Ziggs kojak написа:

ако не ти е проблем гаранцията

... можеш да си вземеш и от продавалниците, ако не държиш и да е нов.

6.1" големина на дисплея - Huawei Mate MT01-U06.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих се насочил към китайските решения - Xiaomi Redmi Note 3 Pro. В предвид, че е възрастен човек и недовиждащ, е съвсем логично по случайност да го бутне/изпусне и т.н. (например от шкафче в същия цвят) За това и препоръчвам Redmi Note 3 Pro - ремонта му е сравнително евтин при нужда от такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ziggs kojak написа:

Първо за 400 лева нов ЛГ Г3 не може да се намери.Втора за какво му е на един възрастен човек толкова скъп и мощен телефон след като ще го ползва само за разговори и ваибър?

Ето моето предложение :

http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-ALCATEL-ONE-TOUCH-POP-3-5-5"SIL-5025D/p/576362

Иначе ако не ти е проблем гаранцията има много добри и евтини телефони от Китай.

С по-отвратителен и забиващ телефон от този не съм работил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, stoian32 написа:

Здравейте,искам да ми препоръчате някакъв смартфон,с дисплей по голям от 5 инча тъй като е за малко недовиждащ човек.

Колко точно по-голям? ;) За около 200 лв спокойно се взима марков 7" таблет с GSM функционалност.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
    • от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
    • от The Piper
      Притежавам телефон Redmi 3S, Miui 9,Android 6.0.1 който е с две сим карти.Искам определен контакт от тел.указател да мога да го избирам и да говоря с него от едната симкарта,а други номера с другата сим карта.В момента когато тръгна да избирам някой от тел.указател ме пита с коя сим карта да го избера.
    • от UserOfKaldata
      Здравейте,преди 3 години си купих телефон Samsung Grand Neо преди няколко месеца играх една стара игра, от която се запознах с 2 момчета, братя.Имаха предложение да ми дават ингейм пари за бууст на друга игра.Съгласих се, но не можех да влизам в акаунта на 1 от момчетата от Гугъл Плей следователно с камерата им показах, секунди по-късно бяха влезли в самия ми телефон и можеха да използват нещата на него.Въпроса ми е какво да правя ? Как да спра достъпа им,не ми е пращано нищо (сайтове,линкове и тн.) казаха ми, че няма да злоупотребяват, и това е било само за да мога да вляза в акаунта за да бууствам, но не се чувствам сигурен, могат да виждат всичко и то без да разбирам.
    • от invinoveritas
      Здравейте,имам някъкъв телефон UTOK 40 ,произведен в Румъния и внесен от там.
      Някой ползвал ли е подобен....
      С Андройд система 4.4.2
      Интресува ме как да премахна румънските заводски приложения,които не са ми нужни.....
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.