Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да ми препоръчате някакъв смартфон,с дисплей по голям от 5 инча тъй като е за малко недовиждащ човек.И да е с андроид.Благодаря ви много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажете до колко пари, за какво ще се използва и такива неща, за да можем да ви посъветваме по - добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току що, Ziggs kojak написа:

Кажете до колко пари, за какво ще се използва и такива неща, за да можем да ви посъветваме по - добре.

До 400 , ще се използва от възрастен човек , за разговори,вайбър,и това е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Elephone P8000 4G Phablet

5.5 inch FHD Screen Android 5.1 MTK6753 64bit Octa Core 3GB RAM 16GB ROM 13.0MP Camera GPS 4165mAh Battery Fingerprint ID

Ulefone Vienna 32GB ROM 4G Phablet

175.5 inch Android 5.1 MTK6753 64bit Octa Core 1.3GHz 3GB RAM Fingerprint ID Corning Gorilla Glass Screen 13.0MP Main Camera HiFi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Първо за 400 лева нов ЛГ Г3 не може да се намери.Втора за какво му е на един възрастен човек толкова скъп и мощен телефон след като ще го ползва само за разговори и ваибър?

Ето моето предложение :

http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-ALCATEL-ONE-TOUCH-POP-3-5-5"SIL-5025D/p/576362

Иначе ако не ти е проблем гаранцията има много добри и евтини телефони от Китай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 минути, Ziggs kojak написа:

ако не ти е проблем гаранцията

... можеш да си вземеш и от продавалниците, ако не държиш и да е нов.

6.1" големина на дисплея - Huawei Mate MT01-U06.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз бих се насочил към китайските решения - Xiaomi Redmi Note 3 Pro. В предвид, че е възрастен човек и недовиждащ, е съвсем логично по случайност да го бутне/изпусне и т.н. (например от шкафче в същия цвят) За това и препоръчвам Redmi Note 3 Pro - ремонта му е сравнително евтин при нужда от такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Ziggs kojak написа:

Първо за 400 лева нов ЛГ Г3 не може да се намери.Втора за какво му е на един възрастен човек толкова скъп и мощен телефон след като ще го ползва само за разговори и ваибър?

Ето моето предложение :

http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-ALCATEL-ONE-TOUCH-POP-3-5-5"SIL-5025D/p/576362

Иначе ако не ти е проблем гаранцията има много добри и евтини телефони от Китай.

С по-отвратителен и забиващ телефон от този не съм работил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, stoian32 написа:

Здравейте,искам да ми препоръчате някакъв смартфон,с дисплей по голям от 5 инча тъй като е за малко недовиждащ човек.

Колко точно по-голям? ;) За около 200 лв спокойно се взима марков 7" таблет с GSM функционалност.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от steffann
        Компютърът ми иска да реинсталирам дисплей драйвъра или да го ъпдейтна.И тъй като съм с последния ъпдейт на NVIDIA GeForce GT 430 остава да се реинсталира.Само,че диска ми е за Windows 7 и ме е страх да не стане каша с 10-та.Изписва ми това Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43).Дали да ползвам опцията Roll Back Driver?
      • от Calando
        Здравейте, насочил съм се към няколко модела, които ми се струват удачни за цена до към 300$ (най-вероятно ще го купувам през чуждестранен сайт)
        Honor 7x
        Xiaomi Mi A1
        Lenovo K8 Plus
        Обмисляни китайски варианти от рода на Ulefone T1, Umidigi Z1 Pro
        Отворен съм за вашите варианти, мнения и предложения. Има ли някой опит и впечатление от тези модели или други подобни?

Приоритет е
        - стабилна, гладка и сигурна работа, издържливост
        - прилична камера
        - поддръжка на софтуера

• от Александър Банов
        Здравейте! Много отдавна не си бях свързвал телефона със компютърът. Преди всичко си беше нормално, но вече седмица не мога  да  ги свържа.  Телефонът ми е Samsung galaxy S6. Пробвал съм да рестартирам и двете устройства, пробвал съм с различни USB кабели„ не става. Когато няколко пъти опитам компютъра ми дава проблем с драйверите. Опитах се да инсталирам други драйвери но не знам кои точно. Ще съм ви благодарен ако някой от вас ми помогне.
      • от xXx*Triple*xXx
        Имам въпрос свързан с телефона или по точно батерията Когато включа да се зарежда на няколко пъти забелязвам пише : Зареждане при АС 
        Въпрос ? Някой има ли на идея какво е това АС ? Търсих из разни форуми но нищо не намерих за това АС Батерията е оригиналната телефона е купен чисто нов не е сменяна !!! Не е подута не е прегрявяла никога от както го имам близо 2 години При нормална работа (като не си играя толкова много с телефона батерията изкарва по 2 дни) Някой ако знае какво е това - Зареждане при АС нека да пише телефона е Lenovo C2 Vibe K10a40
      • от ShadoW865
        Здравейте, 
        Търся телефон за рожденния ден на мама. Искам издръжлива батерия, сносна камера, и силен звук от говорителите че има навика да не си чува телефона.
        Бюджет: 300лв ~ 400лв макс. 
        Благодаря предварително за помощта !
        Edit: Да добавя и поне 16гб вътрешна памет и версия на андроид 6 
        Edit 2: вдигам бюджета 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.