Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден на всички, пуснах тема относно избор на лаптоп и след отгворите ви и доста разглеждане искам да попитам какво мислите за избора ми - цък .Ще го използвам за игране на игри, доста разнасяне и просто като цяло искам да съм сигурен, че след 3-4 години ще си е същият, като когато ще го закупя.Чувал ли е някой лоши коментари или имате ли по-добри предложения за същите пари ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямам предвид абсолютно едно към едно, просто не искам да имам проблеми.Ако съм на грешен път моля да се предложи нещо друго в такъв случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лаптопите не са за игри. На тази техника живота върви ултра мега хипер бързо.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре в крайна сметка някой ще ми предложи ли лаптоп, който ще ме изкара поне 3-4 години ? Дори да няма игрово натоварване .. Или поне да каже нещо относно посоченият.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако не го мъчиш с игри и го пазиш и чистиш вероятно ще оцелее които и да вземеш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Целият форум е наясно, че ще ползваш лаптопа за игри :) . Така че - божа работа колко ще изкара. Ако го пазиш от прегряване, удари, вибрации, заливане с течности и т.н., има шанс да живее дълго. Но пак не си застрахован срещу заводски дефект например. Затова е гаранцията.

Иначе този модел е доста добър като параметри. Нормално, и цената е сериозна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не мисля да го тормозя с кой знае какви игри .. нито ще му пускам GTA V, нито нищо от този клас.Просто нормални "casual" игри колкото за разтоварване.Мисля да закупя този пък каквото стане.За това, което предлага от към хардуер, мисля че това е най-добрата цена, да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За игри Desktop. Аз лично не бих разнасял насам-натам лаптоп който струва 1900лв. И един от 700-900лв ще ти свърши същата работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, Thund3rGod написа:

Не мисля да го тормозя с кой знае какви игри .. нито ще му пускам GTA V, нито нищо от този клас.

С 960М може да играеш игри, но гледай да вървят плавно, т.е. проблемите идват от играене на игри с лош fps, което означава, че картата се "мъчи" харчи много ток да навакса изоставането, но това води до отделяне на много топлина, което при не добро охлаждане води до прегряване. Прегряването само по себе си не е опасно, води до задекстване на защита по ток и изклчване на уреда, систематичното прегряване, т.е. днес, утре, 5 дни в седмицата може да даоведе до дефектирне на някой компонент.

преди 8 часа, Thund3rGod написа:

Добър ден на всички, пуснах тема относно избор на лаптоп и след отгворите ви и доста разглеждане искам да попитам какво мислите за избора ми - цък 

Ще се прекараш с този, стар е, поне на 2г. Ето какво трябва да вземеш

http://laptop.bg/laptops-asus-GL552-asus_gl552vw_cn211d

16G DDR4, най-съвременен процесор, Skylake, + може да си добавиш SSD за бързодействие на ОС, като я инсталираш на него, а на обикновенният хард слагш игри, музика и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами то добре с този, ама ако му сложа и ССД както на другия цената вече отива и над 2 хил. ... А защо този е с уж по-добрият процесор ? Когато гледах срванения в интернет 4720 изкарваше по-добри резултати от 6700 ? Благодаря за информацията все пак де, с други думи да си знам, че 6700 са нови бройки а 4720 стари ? Добре де да кажем, че чак пък 960М не ми трябва и бих бил доволен и с една идея по-слаба видео карта. Може ли да ми предложиш лаптоп, който е ново поколение, има ССД, има нормални клавиши (не онези сбутани стрелки) и IPS екран ? Например този как е цък ? Има ли по-добри опции за тези пари, както предполагам нов ли е и има ли нещо по-добро за тази цена ? 

Редактирано от Thund3rGod (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На CPUBoss не му се доверявай безусловно, 6700HQ  по-новият и по-добър процесор. Когато даваш 1900лв да правиш компромиси е напълно неоправдано, вторият който си дал отстъпва по видео карта и то доста 950М е назад от 960, 2 пъти по-малко рам и е по-скъп http://laptop.bg/laptops-asus-GL552-asus_gl552vw_cn211d_256gbssd_128gbssd 256G SSD няма смисъл, само ОС дръж на него. Възможно е да има и по-добри предложения за тези пари, ~2100лв аз не се сещам.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще говоря с нашите и ще видим 200 лева проблем ли ще са.Как ще им обяснявам каква е разликата м/у лаптоп на 2 години и чисто нов и аз не знам :emoji_smiley-16: (Ходи им обяснявай защо този процесор е по-добър от другия и защо 8гб рам отгоре е много по-добре :emoji_smiley-01:) Благодаря все пак за предложението, като нищо щях да поръчам този, който е на 2 години, доста здраво се подлъгах от CPUBoss ..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Cyberforce
        Здравейте. От доста време насам имам проблем със скоростта на работа на лаптопа.. първоначално не ми правеше толкова впечатление, защото си мислех, че този проблем ще се разреши след покупката на SSD, но уви, ползвам лаптопа със SSD от няколко месеца и ефект почти нулев.. Единствената разлика, която се усеща е още при самото стартиране на ОС.. този процес се случва за няколко секунди, но когато започна да сърфирам например в браузъра, дори при отворени само 2 таба при превключването от единия на другия отнема супер много време за зареждане на страницата .. и това е при всяко едно превключване.. Цялостната работа на лаптопа е много бавна не само в браузъра.. Лаптопа е почистван, не е пълен с глупости и излишни програми и addons в браузъра, с чиста инсталация на ОС.. Днес реших да пусна тест на ССД то за да видя read write скоростта, но програмата, която намерих пусна цялостен тест, който не изглежда обнадеждаващ.. От къде би могъл да идва проблема и как по точно бих могъл да го разбера ? Как бихте постъпили в такъв случай ? Ако премина към 7ца дали ще има някаква разлика ?

• от miriami
        Здравейте! 
        Слушалките на лаптопа ми отказаха. Буксата не прави връзка. Купих нови слушалки. И с тях- същото. Тествах на телефона и старите и новите- там работят. На лаптопа не тръгват и тонколоните. Микрофонът обаче работи. И той е в същия преден панел със слушалките. Иначе си имам звук от спикерите, но той не може да премине през периферно устройство. В настройките в контролния панел забелязах, че нямам headphones, но и преди нямах. Преинсталирах си драйвера за аудиото. Conexant High Definition Smart Audio 221. За моя модел лаптоп е. Той винаги си ми е бил този. Четох из нета и инсталирах даже някакъв Realtek HD, обаче не забелязах да се появи в Диспечера на устройствата. Даже не знам къде се инсталира, че да го трийна, защото, очевидно, не свърши никаква работа. И, накрая, преди да помоля за помощ, да кажа, че вчера взех лаптопа от почистване. Искрено се надявам да не е нещо при сглобяването- прекъснат кабел или знам ли... Идеи? Много ми се иска да е някое тикче в някакви настройки.  
        Благодаря предварително!
      • от iravenbg
        Здравейте, искам да попитам ако нялой знае свестни сервизи за лаптопи във град Пловдив?
        Под съвестни имам предвид такива които не биха излъгали за цена иои проблем.
        Проблема е счупен дисплей на лаптоп ASUS
      • от Alexander Petrov
        Помогнете ми как да инсталирам последната версия на MacOs Sierra на лаптоп Asus x552mj и същевременно да имам Windows 10. Никога не съм го правил !
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.