Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

С кой от двата лаптопа ще е по добре да стримвам в Twitch:

https://www.technomarket.bg/laptopi/asus-rog-g551jw-cn292t-09149487

https://www.technomarket.bg/laptopi/toshiba-satellite-p50-c-18d-09147705

И също ми предложете компютърна конфигурация с която мога да стримвам за 2000лв като да се включи евтин монитор около 22 инча fullHD.

Предварително благодаря ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 3 часа, armspower написа:

С кой от двата лаптопа ще е по добре да стримвам в Twitch:

https://www.technomarket.bg/laptopi/asus-rog-g551jw-cn292t-09149487

https://www.technomarket.bg/laptopi/toshiba-satellite-p50-c-18d-09147705

И също ми предложете компютърна конфигурация с която мога да стримвам за 2000лв като да се включи евтин монитор около 22 инча fullHD.

Предварително благодаря ;)

И двата лаптопа са със своите + и -. Примерно Тошибата е с 6700, докато Асус-а е с 4720, а тошибата е 950, а асуса е 960. Също така тошибата има пък ссд, докато асуса няма.. Имат си своите + и - и не мога да определя. В такъв случай аз щях да избера сигурно асуса, не знам предполагам, защото е геймърски :D ?!?!... На кантар са, но едва ли ще сбъркаш ако вземеш един от двата, но за тези пари ще можеш добър комп да си сглобиш, особенно с новото амд.. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Асус Рог - хващай бика за рогата и не се колебай! Това е лаптопа мечта, който ще ти свърши работа!

Освен това и в други теми забелязах, че хората препоръчват този модел. Мисля, че темата беше относно какъв лаптоп да си вземе човека до 2000 лева.

Аз съм с нетбук Asus Еee PC, но върши работа само за сърфиране в "калдата" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От двата лаптопа, аз бих избрал ASUS-a със сигурност,но по принцип за 2 бона можеш да си вземеш

една конфигурация, която ще е много по-производителна от тези 2 лаптопа и ще ти

свърши много по-добра работа, ако имаш възможност да си вземеш PC, а не laptop обмисли варианта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз не съм сигурен, че някой от двата лаптопа е подходящ за стриймване. Доколкото съм запознат е хубаво да се записва върху SSD (единият лаптоп няма, а другият има, но ми се струва малко, предвид, че вероятно Уиндоус и поне още няколко приложения ще са там). Ако се записва върху бавен хард диск мисля, че е възможно да се появят насичания в играта и в клипа. Като параметри и двата са ОК. Процесорите са приблизително еднакви, но 960 е определено по-добрата карта.

Проучете внимателно какви са хардуерните препоръки относно конфигурации, които ще стриймват. Дали няма да е по-добре настолен компютър? Не знам. Пак казвам проучете много внимателно този проблем, за да не се окаже накрая, че макар и с добри параметри новата ви машина не може да стриймва. Аз не съм се занимавал с това и по-добра насока не мога да ви дам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

INTEL CORE i7-6700, 3.40GHz, 8MB, BOX, LGA1151, Skylake 
     ADATA 16GB DDR4 2400 
     SEAGATE 1000GB 7200 64MB SATA III Barracuda, ST1000DM003 
     ASUS H110M-C, H110, DDR4 2133 MHz, VGA, DVI, LGA1151 
     BE QUIET! SYSTEM POWER 7 500W, Silver, BN144 
     FRACTAL DESIGN Core 1500, USB3.0, Micro ATX, BLACK w/o PSU 
     LG 23" 23MP68VQ-P, 5ms, 250cd/m2, VGA, DVI, HDMI, IPS  

Крайна цена 1 511 лв.

+ RX 480 8GB - Ще излезе над 2 бона освен ако не се вземе 4GB версия на видеокартата.

Недей да правиш сравнения с мобилните части нямат нищо общо.

Ако държиш на SSD може да се падне на I5-6500 и да се вземе голямо от 500GB или малко + HDD.

Ако държиш на IPS и Freesynk това е евтиния монитор.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.