Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Решил съм да си купя лаптоп на една от тези две марки. Ще се ползва само за музика и интернет. Не знам защо, но държа да бъде с Core I3 процесор и възможно най-новото вградено видео. За сега съм се спрял на Toshiba Satellite P50-C-18P или Fujitsu LifeBook A555 Core i3-5005U 4GB 500GB.

Събирам ЗА и ПРОТИВ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Toshiba - 1:0 е резултата ;)

Гледам в e-mag го има в златист цвят за 859 лв. Може да го има и другаде по-скъп, но с операционна система. Красив лаптоп е, надежден, а по принцип аз си имам една слабост към Toshiba и Asus...

Чакаме и други да се разпишат за резултата Toshiba vs Fujitsu!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За лаптопи не знам как е качеството, но в моя университет сме с fujitsu компютри и монитори и не мога да ги похваля :), пък и Toshiba лаптопите само хубави неща чувам за тях.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тошибата е по-лека, но с глоси дисплей :)  фуджицуто е матово, с 300 грама по-тежко . По-скоро към тошибата бих се насочил.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С гланцовия евтин дисплей, трябва да дават и отстъпка за очила в някоя оптика. Имайте го предвид. Хубаво е поне да е матов дисплея.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 38 минути, mitosandov написа:

Тошибата е по-лека, но с глоси дисплей :)  фуджицуто е матово, с 300 грама по-тежко . По-скоро към тошибата бих се насочил.

Това не бях го забелязал! Прав си - дисплея е най-важния компонент, тъй като преди време имах лаптоп с гланцов дисплей и беше мъка в парка на слънце да видя нещо! Освен това очите се уморяват, както каза Игнатов!

В гугъла гледам много войни се водят на тази тема - "гланцов или матов дисплей".

За мен отговора е ясен - матов!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Fujitsu  - "" Лаптопът е произведен в Германия и е с матов дисплей ""

Май това е най-важно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами ти не си написал предпочитания за тип дисплей :)  аз имам един стар асус с гланцов дисплей, но от по-некачествените дето не отразяват толкова брутално и нямам проблеми с него. с гланца на новите ux501 почти нищо не виждам дори в нормална стая :) Иди, виж дисплеите и си преценявай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да нямам предпочитания за дисплея - просто гледам, че само на това се набляга в горните мнения. Интересува ме дали някой има впечатления от качеството на тези марки. Поне в Бургас няма къде да видя Fujitsu Lifebook A555

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

виж и тези 2 подобни варианта за същите пари

hp g4
    lenovo

какви са ти мотивите да избираш измежду тошиба и фуджицу? посочените 2 са с матов дисплей

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.