Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от около седмица, след като ъптейтнах windows 7 на 10 на компютъра си, когато гледам видеа, няма значение къде през bs player, youtube, vbox, през няколко минути видеото зацикля, а звукът върви супер, как може да се оправи?

Редактирано от shishkov12 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 4 минути, shishkov12 написа:

Здравейте от около седмица, когато гледам видеа, няма значение къде през bs player, youtube, vbox, през няколко минути видеото зацикля, а звукът върви супер, как може да се оправи?

Гледаш - ясно, ама къде - през прозореца ли, на телевизор, компютър, телефон ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Причината е несъответствие в бързодействието на видеокарта/ драйвер с потока данни. Можеш да опиташ с други драйвери-по-стара версия. Ако знаеш какъв драйвер е имало на Уиндоус 7, с него най-добре. Десятката ти е инсталирала нейният най-нов драйвер, който може да не е най-подходящ за видеокартата. Отвори диспечера на устройствата и виж какво имаш там.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

да, сега видях, че си редактирал поста

та, нормално е след ъпдейт от седмица на десятка да се появят проблеми
    и ако беше чел във форума, щеше да знаеш, че след като си получиш активацията от микромеките
    се прави инсталация на чисто

пп

резервирания за системата при седмицата е 100МБ, докато при десятката е 500Мб

Редактирано от дръндю (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, B3M2W0 написа:

Причината е несъответствие в бързодействието на видеокарта/ драйвер с потока данни. Можеш да опиташ с други драйвери-по-стара версия. Ако знаеш какъв драйвер е имало на Уиндоус 7, с него най-добре. Десятката ти е инсталирала нейният най-нов драйвер, който може да не е най-подходящ за видеокартата. Отвори диспечера на устройствата и виж какво имаш там.

хм, не мисля потребителя, че е толкоз тъп, та да не се усети, че трябва да си инсталира драйверите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Що не вземеш да си го върнеш отново на 7-ца?Някои казват че 10-ката била супер лека,но и аз вече не мисля така след като минах на нея,добре че пак машината ми е що годе в релси та държи,но на лаптопа ми които е леко по слаб забиваше,не само клиповете с него минах на xp всички проблеми изчезнаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 31 минути, KOCKAR написа:

Що не вземеш да си го върнеш отново на 7-ца?Някои казват че 10-ката била супер лека,но и аз вече не мисля така след като минах на нея,добре че пак машината ми е що годе в релси та държи,но на лаптопа ми които е леко по слаб забиваше,не само клиповете с него минах на xp всички проблеми изчезнаха.

И я сега с това XP  пусни една DX11  игра или пък пробвай с Win 7  да пуснеш DX12. 10-ката е достатъчно добра. Горе казаха - чиста инсталация, за да няма омешване със стария Win 7. Ако и след това забива, проблемите могат да се търсят на друго място. Дори сега да се решат проблемите, примерно с ъпдейт на флаш плеъра или настройки на браузерите, то няминуемо пак ще има други проблеми заради липса на чиста инсталация. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Драйвъри, всичко съм инсталирал, интерестното е че първите два дни след инсталацията, нямаше никакви проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.