Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здраавейте, от сутринта лаптопа ми бъгва жестоко, 

при включване тръгва за 2 минути и изгасва, екрана и клавятурата работят преди да спре, опитах с изкл от всякакъв вид електричество за няколко часа, но промяна никаква, живея на остров и най-близкия механик ми е на около 200км.. Някакви съвети?

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какъв е лаптопът, каква е операционната система?
    Нормално ли зарежда операционната система до десктоп?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, ExaFlop написа:

Какъв е лаптопът, каква е операционната система?
    Нормално ли зарежда операционната система до десктоп?

HP 15-ac008nv , операционна win 8, зависи дали ще изкара до нея без да спре, иначе успее ли, зарежда нормално..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обърнете внимание при изключен лаптоп и включено зарядно и батерия дали свети индикация за заряд на батерията и огледайте добре тънкия кабел на зарядното, който се включва в лаптопа дали няма пречупвания или усуквания размърдайте го особено в краищата и вижте дали индикацията за заряд няма да изгасва при размърдване. Много е вероятно този кабел да прекъсва и да не може да се зареди батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Д. Цветкова написа:

HP 15-ac008nv , операционна win 8, зависи дали ще изкара до нея без да спре, иначе успее ли, зарежда нормално..

Какви температури поддържа лаптопа? Инсталирайте Speccy или Aida и вижте температурите на процесора и на видеото..

Правена ли му е скоро хардуерна профилактика?

Макар, че щом веднъж зареди ОС, и вече нямате проблем, това навежда на мисълта за проблем със стартирането на системата - повредена ОС, проблемен драйвер..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Богатир написа:

Какви температури поддържа лаптопа? Инсталирайте Speccy или Aida и вижте температурите на процесора и на видеото..

Правена ли му е скоро хардуерна профилактика?

Макар, че щом веднъж зареди ОС, и вече нямате проблем, това навежда на мисълта за проблем със стартирането на системата - повредена ОС, проблемен драйвер..

Добре сега обяснявам, че той се вкл и изгасва, кога по точно да инсталивам каквото и да било? Не му е правена от декември, няма механик който да я направи...

преди 1 час, chochoatanasov написа:

Обърнете внимание при изключен лаптоп и включено зарядно и батерия дали свети индикация за заряд на батерията и огледайте добре тънкия кабел на зарядното, който се включва в лаптопа дали няма пречупвания или усуквания размърдайте го особено в краищата и вижте дали индикацията за заряд няма да изгасва при размърдване. Много е вероятно този кабел да прекъсва и да не може да се зареди батерията.

работи си лампата, не прекъсва при прегъване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, Д. Цветкова написа:

операционна win 8, зависи дали ще изкара до нея без да спре, иначе успее ли, зарежда нормално..

В другия си пост казвате това. За това помислих, че има случааи когато успява да зареди ОС. В такъв случай, препоръчах една от тия две програми за да видите температурите на компонентите.

Явно лаптопа се нуждае от почистване и смяна на термопаста.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да опитате да влезете в БИОС и да го оставите така за известно време за да проверите дали ще се изключи , на този модел в БИОС се влиза с F10 веднага след като включите лаптопа от бутона. И само за да уточним лаптопа се изключва или се рестартира защото има голяма разлика?

Редактирано от chochoatanasov (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, chochoatanasov написа:

Може да опитате да влезете в БИОС и да го оставите така за известно време за да проверите дали ще се изключи , на този модел в БИОС се влиза с F10 веднага след като включите лаптопа от бутона. И само за да уточним лаптопа се изключва или се рестартира защото има голяма разлика?

Изгасва, ако го задържа малко пак светва и отново изгасва, но не променя мястото на което съм била преди да спре... И не ми позволява да стигна до менюто на F10, изгасва щом го натисна и след изчакване, ме връща при въвеждане на парола...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Честно казано аз самият малко се обърках.Не мога да разбера дисплея ли угасва,или целият компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Май не гасне, а заспива. Като натиснете бутона за гасене, го направете за дъъълго (1 минута), не само цък.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз вече започвам да мисля, че изгасва подсветката на матрицата. Добре когато "изгасне" опитайте следното ако имате фенерче или със светкавицата на мобилния телефон отбизо осветете дисплея и се вгледайте добре дали няма картина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега ще опитам сложа видео, че сами да видите, само да го поодрежа, и ще видя ще мога ли да го кача..

https://www.wevideo.com/view/702719185 Извинете за забавянето, ама на служебния нямам никакви програми и трябваше да ползвам онлайн..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами от видеото се вижда, че гасне само дисплея т.е. при всички положения ще трябва да посетите сервиз.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От обясненията, които давате задължително намерете начин да занесете лаптопа на механика, който е на 200 километра, защото ще го убиете. Друг вариант няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Д. Цветкова написа:

Сега ще опитам сложа видео

Може временно да го свържете с телевизор посредством HDMI кабел за да видите как ще се държи. Ако картината на телевизора е стабилна превключете само на външен дисплей с клавиатурата WIN + P.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Таня Георгиева
        Здравейте.
        Имам Samsung S5
        Екранът ми не иска да светне и стои черен, когато съм навън и на телефонът му е студено. Изисква се около 10 минути да го стопля, за да светне. Миналата година зимата само премигваше, когато му беше студено, а сега направо не иска да светне. Телефонът си работи, мога да вдигам, когато някой звъни и да говоря, но не виждам нищо. Изтървала съм го доста пъти, но е със стъклен протектор и здрав кейс, без спуквания и счупвания по апарата. Някой знае ли какво може да му има?
      • от Teodor31
        Здравейте.
        Да ви попитам имам Форд фокус 1.4 бензин, като работи на място и я форсирам работи добре не прекъсва, като подам газ почва да прекъсва на високи обороти се пооправя.
        Благодаря предварително. 
      • от Потребител №1
        Здравейте понеже не намерих тема с като моя проблем точно искам да попитам какъв би бил проблема ако нито един канал не свири но когато свързвам колона се чува звук от нея когато са свързвам. Само да отбележа бях допрял - във капака на усилвателя докато + беше свързан. Искам просто мнение за да знам дали има смисъл да го водя на ремонт. Ако го занеса на ремонт за да попитам какво му има те ще трябва да го вземат и направо да го оправят а като не знам колко пари е лошо... Благодаря предварително на хората които ще се опитат да помогнат. 
      • от Тъп Но Грозен
        Здравейте имам един много странен проблем. При набиране на даден номера преди още да е дало свободно, и разговора прекъсва. Когато някой ме набира мен по-същият начин, преди да даде свободно "Разговорът завърши". Проблема се решава при рестартиране на телефона, за няколко часа или ден и после е пак същата ситуация.   
        Пробвах да реша проблема, с нова карта от оператора, не се получи. Сменях мобилната мрежа от 3 на 4г оправя се за известно време и пак е същото.

Телефона е с най-новият софтуер 5.1.1 

Моля, ви помагайте
      • от xXx*Triple*xXx
        Добър вечер Имам много странен и изнервящ проблем при свалянето на торенти с програмата Uttorent !!! Значи всеки път като тръгна да свалям нещо ми отваря в браузера нов прозорец в който пише :
        uBlock Origin предотврати зареждането на страницата:
        http://cdn.bitmedianetwork.com/
        Блокиращ филтър
        ||bitmedianetwork.com^
        Намерен в: Peter Lowe’s Ad and tracking server list
        Каквото и да правя немога да вляза в този сайт всеки път блокира Така ... ако някой случайно знае какъв е този сайт cdn.bitmedianetwork и защо всеки път като ме тегля нещо ме праща към него ... нека да ми пише да обясни и ако има някво решение да спре да се показва всеки път като свалям нещо Мерси Предварително 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.