Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Зравейте!

Имам проблем с изкачащи реклама и други разни страници.Сканирвах с разни програми и мисля че намаляха но ще ви бъда благодарен ако ми помогнете да премахна и другите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетете и изпълнете указанията зад линка. Създайте нова тема там. Изчакайте член на HJt екипа да ви даде указания за по-нататъшни действия.

https://www.kaldata.com/forums/topic/132819-системата-ми-е-инфектирана-какво-да-правя-сега/

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те се махаха някакви приставки от самия браузър и вече не излизаха нови прозорци с реклами. 

На скоро открих и друг лесен начин да се отърва от този проблем. От програмата CCleaner -  инструменти -  стартиране. Ще видиш всичките си инсталирани браузъри. кликни на  избран браузър и ще видиш какви приставки и плугини се стартирват в него. Списъка има опция да пуска и спира всяка приставка и плугин.  спри всичко което се стартира в него или едно по едно ги спирай и проблема ще е решен.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.