Премини към съдържанието
Kristian Kirilov

Препоръчайте ми usb външна саунд карта/DAC

Препоръчан отговор

Здравейте,

на скоро си взех лаптоп (Lenovo T430s) но звуковата карта/или драйверите за Windows-a са идеално зле. Звука е писклив, според мен чувам само среди и високи, басите са някак орязани. Под Linux звучи малко по-добре, но пък там не мога да си намеря equalizer.. както и да е.

Може ли някой да ми предложи външна USB карта за лаптопа ми?
    Четох за някакви дак-ове, но честно казано не разбрах каква е разликата между дак и саунд карта?

Бюджета е около 200лв.
    Картата ще се ползва най-вече за музика, слушане на слушалки (Beats Pro, ако има значение)

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имаш друг проблем, вероятно масата на слушалките или буксата. Сравни с друг компютър. Или не си с правилния жак - 2 или 3 пръстенчета. В друга тема имаше картинка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

вероятно буксата е разбита, като гледам колко дърт е лаптопа...

http://audioplatinum.com/bg/продукти/19-сглобени-модули/6-usb-dac-varna-ii

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тази върши много-добра работа http://www.altech.bg/bg/product/37702 ползвам я вече няколко години и е перфектна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей

избери си някой от моделите Варна и няма да сбъркаш  Varna2 , Varna4

аз имам подобен на двойката и съм много доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от dodo_0
        Здравейте, за първи път пиша тема във форума и със сигурност ще имам пропуски и грешки, но се надявам въпреки всичко да ме разберете и да ми помогнете също и посъветвате.Ето с какво разполагам за сега и какво търся.Търся си най-добрият вариант на USB Sound Card заLogitech Speaker System Z-906 5.1+ лаптоп Lenovo y510p:Intel Core i7-4700MQ (4-ядрен  2.4 - 3.4 GHz 6MB кеш)2 x 8GB 1600Mhz DDR3 Kingston ValueRAM2 x 2GB nVidia GeForce GT 750M GDDR5Набелязал съм 3-ри USB Sound Cards:Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 ProSound Blaster Omni Surround 5.1Sound Blaster X-Fi HD
        Целта ми е да мога да използвам максимално потенциала на Logitech Speaker System Z-906 5.1 !Благодаря Ви! 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.