Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте бихте ли ми предложили някакъв телефон за работа.Да не е смартфон защото с мръсни ръце не става , да му държи батерията и да търпи на удари трябва ми само за обаждания.И да е стар няма значение дали е стар или нов модел,да му държи батерията и да търпи на изпускания.Благодаря ви !.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В днешно време "смартфон" не означава задължително ненадежден телефон. CAT са много надеждни телефони. 

http://www.emag.bg/mobilni-telefoni/caterpillar/c?ref=bc&tree_ref=969

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Nokia 100 с фенерче, батерията държи по 9-10 дена :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Верно CAT са си много здрави, но все пак не са само те. Примерно:

http://www.emag.bg/mobilen-telefon-utok-dorel-2-dual-sim-cheren-dorel2/pd/DG55QMBBM/?ref=similar-exp_center-1_3&recid=iretwoal-6silamj5qvf-C.c17_a185.S.SIMILAR-04c5gm0

И ако кажете, че това е някакъв измислен телефон според мен това далеч не така, защото марката може да не е много известна, но пък не е никак лош телефон. И има по-издръжлива батерия от CAT B25 и CAT B30 както и от доста скъпия CAT B100. И честно казано излиза доста добър телефон (лично мнение)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

cat e  добър избор аз лично предпочитам някакъв с камера и   да се сгъва на две и клавиатурата да му се скрива тип перла или с капак щото като го сложа в джоба и набира номера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, Yvan Sergeev написа:

cat e  добър избор аз лично предпочитам някакъв с камера и   да се сгъва на две и клавиатурата да му се скрива тип перла или с капак щото като го сложа в джоба и набира номера

Какъвто и апарат да ползваш - ако клавиатурата са самозаключва, няма да имаш този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 7 минути, jhoro написа:

Какъвто и апарат да ползваш - ако клавиатурата са самозаключва, няма да имаш този проблем.

ТЦЦ има спешни номера за повикване 112 911 и др  при които заключването се игнорира поне при моя sony а ми се и случвало да я отключа докато ми е в джоба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Nokia 3310 , ако успееш да я намериш де.Този телефон ще те надживее !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам, но вече не го ползвам - Samsung C200

samsung-c200-l.jpg   ползвах го почти 10 години. Проблема е, че ги няма вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 6.08.2016 г. в 15:01, Azhen написа:

Nokia 3310 , ако успееш да я намериш де.Този телефон ще те надживее !

Тук си прав!!! Тази Nokia 3310 е много издръжлива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

телефоните  са  за говорене ало ало и край а  в днешно  време ги правят за игри и покемони да хващат и прегряват и им пада батерията за един ден .това е умряла технология като тамагочитата. един сулю упорито ми  предлагаше да си купя смартфон от една верига магазини и му казах че ми е извън ценностната система и ме гледаше опулен явно не беше виждал човек който  да  не ходи по улицата като зомби вгледан в телефона.

а пък една госпожица от мобилен оператор  ми предлагаше да мина на договор и да плащам по 10 лв на месец вместо 6 лв на 3 месеца  за предплатени и щели дами дават телефон за 1 лв било ми по изгодно и ми обиди телефона че вече не се произвеждали такива и аз и казах ако разбираше от икономика щеше да бачкаш в банка.

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.