Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,знаете ли някакви сайтове за приятелства,запознанства /не сериозни/ , с който мога да си пиша с хора не само за секс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, markata99 написа:

Здравейте,знаете ли някакви сайтове за приятелства,запознанства /не сериозни/ , с който мога да си пиша с хора не само за секс.

Да Facebook например!!! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в фейсбуук само с аверите пиша другите и да пишат рядко отговарям за мене е важно да си има Like :) но мисля , че остана само Impulse  , ахато е затворен онзи ден проверих ;) 

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8/10/2016 в 19:13, adersa написа:

Аз в фейсбуук само с аверите пиша другите и да пишат рядко отговарям за мене е важно да си има Like :) но мисля , че остана само Impulse  , ахато е затворен онзи ден проверих ;) 

Ахато си работи - освен ако няма друго аха, за което не знам. Е, пълно е с рускини и спамерите от сайта ти обясняват в имейли как Москва, Санкт Петербург и Казан били близо до твоя град, който се намира близо и до Созопол или Несебър. География в стил Златката... Та ако ти трябва някоя руска Кобилкина или руски мъж (вероятно и такива има там, но не съм търсил), ей го на Ахато! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.