Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Тъй като не намерих по-подходящо място за въпроса ми реших да пиша тук. От известно време в папка "спам" в абв.бг получавам писма от изпращач който си има папка в пощата. Въпросът ми е как мога да направя така че писмата от дадения изпращач да не отиват в спам а в направената за него папка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай тази опция или свали степента на защита на кутията.

https://s19.postimg.io/y4gx86h69/spam.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен се има предвид как от определен адрес съобщенията да се съхраняват в определена папка както например в тази снимка. Това със маркирането за не спам само го праща в кутията и на следващото съобщение отново трябва да се маркира като не спам.

Затова предлагам това:

Отворете настройки:
222222.png

След това под филтри:

33333.png

"Ако полето От съдъръжа " - Там се пише адреса на изпращача и с по-долу опцията се пренасочва към коя папка да се пращат.

Редактирано от Филип Димитров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Филип Димитров написа:

Според мен се има предвид как от определен адрес съобщенията да се съхраняват в определена папка както например в тази снимка. Това със маркирането за не спам само го праща в кутията и на следващото съобщение отново трябва да се маркира като не спам.

Затова предлагам това:

Отворете настройки:
222222.png

След това под филтри:

33333.png

"Ако полето От съдъръжа " - Там се пише адреса на изпращача и с по-долу опцията се пренасочва към коя папка да се пращат.

Благодаря! Сега ще видим какво ще стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.