Премини към съдържанието
KillerBear

Проблем с игрите при Уиндоус 7

Препоръчан отговор

Добър ден!ж
    Проблема ми е следния,след като си преинсталирах компютъра всичко беше 6,докато не си изтеглих една игра .
    Когато я стартирах ми даде тази грешка(виж по долу
    Изтеглих Direct X,инсталирах го и пак същото
    Ако може някакъв клип,как да се фиксне тази грешка ще съм благодарен

Какво да правя ?
    Мерси предварително !

Без име.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Инстална ли драйверите за видеото? 

Каква е тя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето как да го оправиш.

И ас го имах този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Trucket Smiulators написа:

Инстална ли драйверите за видеото? 

Каква е тя?

да всичко направих ! League of Legends e играта

Редактирано от KillerBear (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Инсталирал ли си всички драйвъри за лаптопа? И престани да пускаш тема след тема, досадно е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, критичен написа:

Инсталирал ли си всички драйвъри за лаптопа? И престани да пускаш тема след тема, досадно е!

Да инсталирал съм ги ! И съжалявам налага се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, bobi iordanov написа:

Този урок на Ерай не ти ли оправи проблема

в момента Репаирвам го правя за играта,но сутринта го направих и нестава сега го правя за втори път,дано да стане.
    Затова търся още решения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не, не се налага, имаш достатъчно теми, в които можеш да напишеш "Така и така, сега пък възникна този проблем, какво да правя". Твоя си работа.

Относно проблема - увери се, че си с най-нов видео драйвър, след това инсталирай като администратор това, а накрая пробвай да преинсталираш въпросната игра. Имам и два въпроса - играл ли си я преди на 7 или на 10 на този компютър, играта легално придобита ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, критичен написа:

Не, не се налага, имаш достатъчно теми, в които можеш да напишеш "Така и така, сега пък възникна този проблем, какво да правя". Твоя си работа.

Относно проблема - увери се, че си с най-нов видео драйвър, след това инсталирай като администратор това, а накрая пробвай да преинсталираш въпросната игра. Имам и два въпроса - играл ли си я преди на 7 или на 10 на този компютър, играта легално придобита ли е?

Ще опитам по твоя начин да си оправя проблема,играта е безплатна.
    Като се опитам да инсталирам,това което ти си дал като линк ми пише,че го имам инсталирано и Уиндоус напомня,че няма нужда от повторно инсталиране!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, KillerBear написа:

Ще опитам по твоя начин да си оправя проблема,играта е безплатна.

Да, знам, че е безплатна, но все пак съществува вариантът да си я изтеглил от някой торент тракер за по-бързо, и затова да е бъгава. Радвам се, че си я изтеглил от официалния източник, надявам се проблемът да е в DirectX и да изчезне скоро.

Допълнение: много е възможно, ако не си инсталирал актуализации за Windows-а, в това да е проблемът.

Редактирано от критичен (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Коя версия ползваш на Windows 7 

Защото ако е windows 7 ultimate го има този проблем 

или ако не си активирал windows 

Заснемане.JPG

При мене стана когато не си  бях преинсталирал лаптопа правилно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, критичен написа:

Да, знам, че е безплатна, все пак съществува вариантът да си я изтеглил от някой торент тракер за по-бързо, и затова да е бъгава. Радвам се, че си я изтеглил от официалния източник, надявам се проблемът да е в DirectX и да изчезне скоро.

В Ютуб има един милион клипове свързани с тази грешка,и съм опитал много,затова се допитвам до вас.И в какъв смисъл да изчезне скоро,това да не е до време? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, KillerBear написа:

В Ютуб има един милион клипове свързани с тази грешка,и съм опитал много,затова се допитвам до вас.И в какъв смисъл да изчезне скоро,това да не е до време? 

Скоро в смисъл на "веднага, след като инсталираш DirectX пакетът, който ти дадох". Цъкни F5 и виж това, което дописах.

преди 2 минути, Ерай Ергюнов написа:

Защото ако е windows 7 ultimate го има този проблем

Конкретната версия на Windows 7 няма никакво значение, затова не го подвеждай да преинсталира излишно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Скоро в смисъл на "веднага, след като инсталираш DirectX пакетът, който ти дадох". Цъкни F5 и виж това, което дописах.

Конкретната версия на Windows 7 няма никакво значение, затова не го подвеждай да преинсталира излишно.

На Ultimate съм,но не мисля,че е заради версията на ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не само го питам.

може да не инсталира целия пакет .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, KillerBear написа:

На Ultimate съм,но не мисля,че е заради версията на ОС

Кажи за ъпдейтите сега, това е важно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, критичен написа:

Кажи за ъпдейтите сега, това е важно.

Еми да,искам ги,как ще ми ги пратиш ?
    И по точно ти разбираш от ъпдейти не аз,аз искам просто да си ги инсталирам и да ми е шест всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, Ерай Ергюнов написа:

може да не инсталира целия пакет .

Не знам за кой пакет говориш, но ако визираш това, то напротив - инсталира се цялото + всички актуализации за Windows. Игрите разчитат на напълно инсталирани, както стари, така и най-нови версии на .NET Framework, DirectX, Direct Play и т.н. За да се сведе до минимум вероятността нещо да не тръгне, трябва да е пълноценна Windows-инсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, критичен написа:

Не знам за кой пакет говориш, но ако визираш това, то напротив - инсталира се цялото + всички актуализации за Windows. Игрите разчитат на напълно инсталирани, както стари, така и най-нови версии на .NET Framework, DirectX, Direct Play и т.н. За да се сведе до минимум вероятността нещо да не тръгне, трябва да е пълноценна Windows-инсталацията.

NET Framework, DirectX, Direct Play са ми актуални,всичко е 6,само искам да си оправя играта и проблема с Direct X
    Ааа критичен искам да те питам нещо,знаеш ли хубава програма за активиране на Уиндоус,още не съм активирал моя :D
    Искам надежден активатор,пробвах се да си го активирам вчера и това беше някакъв вирус,дето си блъсках главата да го изчистя,защото спамеше реклами.Тъй,че ако може да ми дадеш активатор ще си златен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, KillerBear написа:

Дай идея,какво трябва да направя?

Първо инсталирай това. След като го инсталираш и рестартираш, вече можеш да инсталираш големия ъпдейт с всички нужни основни неща за системата. Неговата инсталация ще отнеме 15-20 минути. След това рестартирай. След това трябва да инсталираш най-новата версия на клиента за инсталиране на ъпдейти. Рестартирай. Накрая през Windows Update, който се намира във "Всички програми" на Старт менюто, провери има ли още някакви актуализации и ги инсталирай всичките. Успех!

преди 7 минути, KillerBear написа:

NET Framework, DirectX, Direct Play са ми актуални,всичко е 6,само искам да си оправя играта и проблема с Direct X
    Ааа критичен искам да те питам нещо,знаеш ли хубава програма за активиране на Уиндоус,още не съм активирал моя :D
    Искам надежден активатор,пробвах се да си го активирам вчера и това беше някакъв вирус,дето си блъсках главата да го изчистя,защото спамеше реклами.Тъй,че ако може да ми дадеш активатор ще си златен.

Имаш ЛС. Edit: Ако наистина си си натресъл вирус, може затова да не ти тръгва играта.

Редактирано от критичен (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 44 минути, критичен написа:

Да, знам, че е безплатна, но все пак съществува вариантът да си я изтеглил от някой торент тракер за по-бързо, и затова да е бъгава. Радвам се, че си я изтеглил от официалния източник, надявам се проблемът да е в DirectX и да изчезне скоро.

Допълнение: много е възможно, ако не си инсталирал актуализации за Windows-а, в това да е проблемът.

Проблема с играта не ми се оправи! 3 часа се мъчих и нищо.... Какво да правя ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.