Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Обръщам се към вас отново с молба за препоръка за телефон до 450лв(МАКС 500лв.) Телефона ще се използва за музика, феисбук, игри, музика, снимки, музика. Бях хвърлил око на LG G4 но парите не стигат и затова се обръщам към вас моля за препоръки!

Главните неща който ме интересуват са ScreenSize/Rezolution; Batery life;Audio quality.

Едит: Забелязах че в момента тече и промоция в Emag нещо да препоръчате от там? Този ми хвана окото http://www.emag.bg/smartfon-lenovo-vibe-s1-dual-sim-32gb-4g-gold-pa200072ro/pd/DSBZC3BBM/?ref=prod_CMP-70_640_5971

Редактирано от ShadoW865 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www.olx.bg/ad/lg-g4-ID6dZ88.html#3c5766ddee

470 лв му казваш и другите пари за гаджето! :)

Редактирано от GyurovTech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 41 минути, GyurovTech написа:

http://www.olx.bg/ad/lg-g4-ID6dZ88.html#3c5766ddee

470 лв му казваш и другите пари за гаджето! :)

Реклама ли си правиш ?

Към автора: Никога не купувай от OLX и Bazar. Ще останеш адски разочарован, а за жалост аз съм го изпитал. Та, имаш ли възможност за поръчка от чуждестранни сайтове ? За тея пари бих ти предложил Xiaomi Mi Max. Даже ти излиза 370 лева, а ако искаш по-мощния модел с 3 гигабайта рам и 32 гигабайта ром се вместваш точно в бюджета.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, niki292002 написа:

Реклама ли си правиш ?

Към автора: Никога не купувай от OLX и Bazar. Ще останеш адски разочарован, а за жалост аз съм го изпитал. Та, имаш ли възможност за поръчка от чуждестранни сайтове ? За тея пари бих ти предложил Xiaomi Mi Max. Даже ти излиза 370 лева, а ако искаш по-мощния модел с 3 гигабайта рам и 32 гигабайта ром се вместваш точно в бюджета.

По принцип имам възможността но досега не съм го правил и се притеснявам.  И големината на този телефон е малко така прекалена 6.44' отива в категория таблет. Нещо по нормално? 5'-5.5'?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, ShadoW865 написа:

По принцип имам възможността но досега не съм го правил и се притеснявам. 

Няма какво да се притесняваш. Ако е за парите - те са ти добре защитени. Ако не си доволен, отваряш диспут и си решаваш проблема. Ако продавача се прави на интересен, ескалираш до Aliexpress. Иначе, другото ми предложение е Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime. Поръчката е много лесна и бърза. Имаш тракинг номер, а телефона си го получаваш в местния клон на БГ Пощи. (получаваш известие по пощата) Най-важното нещо, което трябва да направиш (за да избегнеш митницата) е да пишеш на продавача да напише сума по-малка от 15$ върху пакета. Ако имаш някакви въпроси - питай тук в темата или на ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Реклама ли си правиш ?

3 телефона съм си купувал от olx и всичко е точно. Тва е като на пазара - ако не внимаваш и си глупав, може да те метнат. Ако знаеш как да пазаруваш и какво да гледаш, нямаш грижи.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво ще кажеш за нов Asus ZenFone Max ZC550KL Black- 2 сим карти-400 лева.

5.5 инча 720x1280 Multitouch LED с Gorilla Glass 4 и IPS матрица

16GB флаш памет 2GB оперативна памет

Четириядрен Qualcomm MSM8916 1.20GHz

Android 5.0 (Lollipop)

Две MicroSIM карти

5MP предна камера 13MP задна камера

Li-Pol 5000 mAh

Редактирано от dimd
    Добавяне на екстри за модела. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 минути, WhiteHart написа:

3 телефона съм си купувал от olx и всичко е точно. Тва е като на пазара - ако не внимаваш и си глупав, може да те метнат. Ако знаеш как да пазаруваш и какво да гледаш, нямаш грижи.

Случил си на късмет. Въпроса е, че не знаеш какво може да му има на телефона. Отделно телефон втора употреба - никога повече. Имам чуството, че този телефон не е мой. (друго си е да си получиш китайчето по пощата)

преди 9 минути, dimd написа:

Какво ще кажеш за нов Asus ZenFone Max ZC550KL Black- 2 сим карти-400 лева.

5.5 инча 720x1280 Multitouch LED с Gorilla Glass 4 и IPS матрица

16GB флаш памет 2GB оперативна памет

Четириядрен Qualcomm MSM8916 1.20GHz

Android 5.0 (Lollipop)

Две MicroSIM карти

5MP предна камера 13MP задна камера

Li-Pol 5000 mAh

Нищо лично, но... Цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз го предлагам като модел от известен търговец,а не като заинтересован и печеливш. 

Ако му се нрави на човека,нека и от там да си го вземе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

https://www.kaldata.com/Телефони/Xiaomi-Redmi-3S-Prime-с-нов-рекорд-по-продажби-в-Индия-112471.html

От 1 месец ползвам телефон Xiaomi HM NOTE 1W,8 Ядрен процесор,2 gb ram.Нямам забележки.Стар модел,втора ръка го купих,останах очарован.

Моделът,който ти пращам да разгледаш е съвсем нов,цената е повече от поносима,мисля,че няма да сбъркаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 57 минути, niki292002 написа:

Случил си на късмет. Въпроса е, че не знаеш какво може да му има на телефона. Отделно телефон втора употреба - никога повече. Имам чуството, че този телефон не е мой. (друго си е да си получиш китайчето по пощата)

Нищо лично, но... Цък.

преди 34 минути, hristo58 написа:

https://www.kaldata.com/Телефони/Xiaomi-Redmi-3S-Prime-с-нов-рекорд-по-продажби-в-Индия-112471.html

От 1 месец ползвам телефон Xiaomi HM NOTE 1W,8 Ядрен процесор,2 gb ram.Нямам забележки.Стар модел,втора ръка го купих,останах очарован.

Моделът,който ти пращам да разгледаш е съвсем нов,цената е повече от поносима,мисля,че няма да сбъркаш.

Добре съгласих се за Xiaomi то но сега ако може да ви помоля да ми пратите най доброто до 480лв и как да го поръчам,платя и какво да пиша на търговеца за да нямам мито. Знам че много искам но ми е за първи път и се надявам да помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 48 минути, hristo58 написа:

Мито няма да имаш в никакъв случай. (електрониката е освободена от него, евентуално ДДС)

Поръчай Redmi Note 3 Pro Prime. Поръчва се с дебитна/кредитна карта. (въвеждаш си личните данни, телефон, адрес, данни на картата и т.н.) Натискаш бутона Buy Now (като си избереш цвят и версия) и отиваш към оглеждането на поръчката. В полето за коментар пишеш "Please, declare 10$ on the package, because i don't want to mess with the customs". След това го поръчваш и чакаш да ти дойде известието. След като ти пристигне известието, че имаш пратка в пощата, отиваш в пощата (заедно с личната си карта) и даваш известието с личната карта. Пощенската служителка ще ти запише ЕГН-то (не се шашкай, стандартна процедура), ще ти даде да се разпишеш и ще ти даде пратката. Прибираш се, разопаковаш и флашваш последния официален stable global rom. (за това ще ти пиша по-натам, ще е по-лесно за мен и теб, като телефона е пред теб)

П.П. Можеш да минеш и без флашването, но ти го препоръчвам, тъй като китайците имат навика да флашват некви бъкани с бъгове ромове.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 39 минути, niki292002 написа:

Мито няма да имаш в никакъв случай. (електрониката е освободена от него, евентуално ДДС)

Поръчай Redmi Note 3 Pro Prime. Поръчва се с дебитна/кредитна карта. (въвеждаш си личните данни, телефон, адрес, данни на картата и т.н.) Натискаш бутона Buy Now (като си избереш цвят и версия) и отиваш към оглеждането на поръчката. В полето за коментар пишеш "Please, declare 10$ on the package, because i don't want to mess with the customs". След това го поръчваш и чакаш да ти дойде известието. След като ти пристигне известието, че имаш пратка в пощата, отиваш в пощата (заедно с личната си карта) и даваш известието с личната карта. Пощенската служителка ще ти запише ЕГН-то (не се шашкай, стандартна процедура), ще ти даде да се разпишеш и ще ти даде пратката. Прибираш се, разопаковаш и флашваш последния официален stable global rom. (за това ще ти пиша по-натам, ще е по-лесно за мен и теб, като телефона е пред теб)

П.П. Можеш да минеш и без флашването, но ти го препоръчвам, тъй като китайците имат навика да флашват некви бъкани с бъгове ромове.

само едно линкче тогава или да ползвам това от горе? И има ли postage tracking?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ползвай това отгоре. Да, има тракинг. Обикновенно идва за 15 дена. (ако няма празник или не е много натоварено)

Препоръчвам ти черен, тъй като съм виждал белия на живо. Много е грозен. (според мен, изглежда много по-евтин)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.