Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Интересуваме как е нета на ВИВАКОМ 3G гледам офертите им 1000 мб + 1000 мин за 16 лв което ме устройва . Скоро ми свършва договора с теленора и много не ме впечатлиха офертите им а дано до тогава нещо прясно да измислят :) Та чакам мненията ви струва ли си , прекъсва ли , имат ли добър обхват в градски условия а и по морето може да го ползвам .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Че то това не е оферта. Аз за 15.59лв имам 3000MB 4G интернет и неограничени минути към всички оператори в България, това е на M-tel.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отиди във виваком и кажи, че си абонат на теленор и искаш да ти дадат оферти за пренос. Доста добри офертички сформират. :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аха не искам да чувам за ментел , а да теленор да са имали оферта 4000 мб + 1000 мин за 15 лв дали още е актуално нещо не ме кефят офертите им най - високия пакет с мб е 500 мб + 500 мин за 13 лв но не ме грабна нещо .

На мене 1000 мб ми стигат само да няма накрая нещо мръсно :) За това търся подобна оферта и от теленора но предлагат само 500 :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

април 2015г на промоция се вкл. на 14,99лв     1000мин към всички+4000мб           към Виваком

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предния месец бяха офертите във Виваком, сега нямат нищо.

За пример: 16 ГБ нет , неограничени минути към всички и 45 канала в TV Go  за 23 лв.

6 ГБ , неограничени минути и 15 канала за 17 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А нещо ново нямат ли теленор за предлагане лятна оферта освен тези , които им са в сайта плановете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Четеш ли какво ти се пише? Актуалните планове към днешна дата са написани в сайта. Допълнителните са на място като им кажеш, че искаш пренос.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никакъв проблем. Ще си доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.