Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Препоръчаха ми да си сложа 10-ка, но не можах да се оправя с него, а и заради лошите сектори на хард диска постоянно ми правеше проблеми. Сега инсталирах на флашка един Windows 7, но нито мишката работи, нито клавиатурата може би, защото са от ново поколение переферии usb 3.0 ли не знам. На 10 не ми направи проблем заради това, че е най-актуалната ОС. Искам да се върна на 7, защото никакви проблеми нямах там. Та въпроса ми е мога ли да намеря такава версия с инсталирани драйвъри? Не знам дали ще е от полза, но все пак дъното и е ASROCK H110M-DGS LGA1151.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш от флашка си го инсталирал. Клавиатура и мишка работят и без драйвери. Вече почти не правят драйвери. Само за специални модели мисля.

И пробвай 8.1 Седмицата вече е проблемна като се почне едно ъпдейтване три дена!

DVD записвачка нямаш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, Еркан Ердинчев написа:

Препоръчаха ми да си сложа 10-ка, но не можах да се оправя с него, а и заради лошите сектори на хард диска постоянно ми правеше проблеми. Сега инсталирах на флашка един Windows 7, но нито мишката работи, нито клавиатурата може би, защото са от ново поколение переферии usb 3.0 ли не знам. На 10 не ми направи проблем заради това, че е най-актуалната ОС. Искам да се върна на 7, защото никакви проблеми нямах там. Та въпроса ми е мога ли да намеря такава версия с инсталирани драйвъри? Не знам дали ще е от полза, но все пак дъното и е ASROCK H110M-DGS LGA1151.

Ами пускаш си ъпдейтите за windows 7 и чакаш ...вградените може да не ти вършат ...:20:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, nade_v написа:

Ами пускаш си ъпдейтите за windows 7 и чакаш ...вградените може да не ти вършат ...:20:

Ама как да продължа към инсталирането като не работят мишката и клавиатурата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, Еркан Ердинчев написа:

Ама как да продължа към инсталирането като не работят мишката и клавиатурата?

Аз лично пробвам с друга мишка или клавиатура ...дори и драйвър за 

Wi-Fi с флашка от друг комп качвам като се наложи ...според ситуациата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Включи мишката и клавиатурата в usb 2 и ще тръгнат.

http://www.asrock.com/mb/Intel/H110M Combo-G/?cat=Download

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не тръгват. Чел съм и книжката от дъното. Във всички пробвах дори и тези отпреде пак не става, докато пробвам за 7-цата. При инсталирането на 10 нямаше проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И изключи от BIOS USB 3.0.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И това бях направил.

Сега тегля 8.1 пък да видим какво ще стане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Еркан Ердинчев написа:

Искам да се върна на 7, защото никакви проблеми нямах там.

Според мен не ти работят, защото компа ти не може да работи със 7-ца  Тоест, не е предназначен за тази OS. Пробвай с 10-тка или 8-ца.

Редактирано от NBS 9322 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Таз 7 -ца от де я изтегли ?Може тя да е проблемна .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По-принцип повечето 7-ци в нета, са Trail version, или проблемни при инсталиране. Така че, според мен, няма смисъл да ги теглиш от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кви са :) ? Те ората сите си купуват 7-ци :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Един от потребителите ми препоръча програмата Windows ISO Downloader, а като гледам дизайна на програмата тя тегли от microsoft сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Джанъм аз те питам от де я изтегли таз дето не ти разпознава мишката и клавиатурата !Теглиш от нейде Windows 64 bit Professional MSDN  и си свиркаш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Еркан Ердинчев написа:

Един от потребителите ми препоръча програмата Windows ISO Downloader, а като гледам дизайна на програмата тя тегли от microsoft сайта.

Проблема най-вероятно ти е от харда с лошите сектори дето не позволява да стане читава инсталация. Такъв windows с вградени драйвъри като за твоя хардуер няма как да се намери. Мишката и клавиатурата не ти искат драйвъри и проблема не е от  това. С тоя омазан хард дето го чакаш да умира къде си тръгнал да преинсталираш десет пъти не знам. От майкрософт не са баш съгласни май да им теглят нелегалните копия от сайта или знам ли.. може да имат нов раздел пиратство. Тя 10-та май безплатна беше... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ко речи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Идваш тука ЛИНК теглиш си едно читаво копие и пробваш.Лошите сектори могат да бъдат ограничени и неизползваеми,това ще ти даде малко време докато си купиш нов диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега тръгнах да влизам във БИОС да избера да се буутва от флашка и клавиатурите не рабоят. Смених 3 и нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Интегрирай в инсталационният диск/ISO драйверите за USB 3.0 контролера и ще си спестиш много главоболия. Първо можеш да пуснеш USB legacy support и USB Keyboard/Mouse, но после ще изписка да поставиш диск, защото няма да разпознае и флашката на USB 3.0 контролера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нищо не мога да направя, както казах. Ни клавиатурата, ни мишката работят. И в БИОС не мога да влезна. Между другото лазера на мишката свети, но не иска да тръгва. Пробвах на лаптопа работи си.

Редактирано от Еркан Ердинчев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, Еркан Ердинчев написа:

Нищо не мога да направя, както казах. Ни клавиатурата, ни мишката работят. И в БИОС не мога да влезна. Между другото лазера на мишката свети, но не иска да тръгва. Пробвах на лаптопа работи си.

Брех... Едно време старите дъна бяха така, ама това твоето уж поддържа USB 3.0 та трябва да е от по-новичките. Какъв модел е все пак това дъно? Явно проблема е в него. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, eminem_vr написа:

Брех... Едно време старите дъна бяха така, ама това твоето уж поддържа USB 3.0 та трябва да е от по-новичките. Какъв модел е все пак това дъно? Явно проблема е в него. 

ASROCK H110M-DGS LGA1151

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.