Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет съфорумци,

Имам една питанка - как мога да запиша имейлите, които получавам в определена поща в БД? В Интернет видях посредством препращане на мейлите към път, което не ме устройва, защото безплатния хостинг не ми позволява това. Знам, че платените го имат като възможност, но цялата врътка ми трябва, защото мейлът на курса ми постоянно му се сменя паролата /gmail/ и се налага да измислим вариант, с който всички колеги да имат свободен достъп до мейлите.

Ще се радвам за предложения ако може и директно от Gmail да се препращат към мой файл на хостинга и от там да се записват към базата данни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нагласете акаунта да се получава в мейл клиент по Ваш избор. След това шеринга/копирането на базата му оставям на твоята фантазия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mihaela_
      Здравейте отново, относно тази задача искам да попитам нещо.  Зададох ключови полета за „Данни от фирмата” – Име на фирмата, „Автомобили” – Рег номер, „Услуги” – Цена, „Клиенти” – ЕГН.Сега обаче трябва да създавам връзка едно към едно и едно към много, но така както съм ги направила не виждам шанс за връзка едно към едно и не мога да разбера къде е грешката. Ако някой може да посочи грешката и да ми помогне да продължа напред, ще съм му много благодарна!                                                                                                                  

• от Technokom Plovdiv
      Здравейте,
      несъм сигурен дали темата е за тук, но ми се стори най-близко.
      Ето събщението, което получавам:
      This message was created automatically by mail delivery software.
      A message that you sent has not yet been delivered to one or more of its recipients after more than 24 hours on the queue on hemus.superhosting.bg.

The message identifier is:     1eJa1Z-003lh9-9Y
      The subject of the message is: =?utf-8?B?Rlc6INC80LDQvdC+0LzQtdGC0YrRgA==?=
      The date of the message is:    Tue, 28 Nov 2017 09:09:44 +0200

The address to which the message has not yet been delivered is:

henryresult111@gmail.com
          (ultimately generated from xxxxxxx@xxxxxxxx.bg)
          host alt4.gmail-smtp-in.l.google.com [74.125.28.27]
          Delay reason: SMTP error from remote mail server after RCPT TO:<henryresult111@gmail.com>:
          452-4.2.2 The email account that you tried to reach is over quota. Please direct
          452-4.2.2 the recipient to
          452 4.2.2  https://support.google.com/mail/?p=OverQuotaTemp h72si2628468pfj.20 - gsmtp

No action is required on your part. Delivery attempts will continue for some time, and this warning may be repeated at intervals if the message remains undelivered. Eventually the mail delivery software will give up, and when that happens, the message will be returned to you.

Това съобщение го получават изпращащите мейли към този домейн. Събщенията се получават без проблем. Няма проблем и със сървърното място.
      Не разбирам и каква е връзката с gmail и google след като домейнът е частен. Също нямам никаква идея чий е този имейл: henryresult111@gmail.com
      Възможно ли е да е вирус? Сканирани са всички служебни машини. Имаше разни гадини, които уж обезвредихме, но проблемът не се оправи.
      Сменихме и паролите на всички мейли - нищо.
      Надявам се на компетентно мнение по въпроса.
    • от juveplu
      Здравейте , тези дни получих e-mail  в АБВ  от непознат със съдържащ файл за сваляне . Не съм чакал от никого файл и не го отворих , а направо го изтрих .
      Да но от тогава изтривам всички писма от кошчето а като погледнеш към надписа КОШЧЕ  винаги стои цифрата 1 . Ето така    Кошче 1 . Все едно има нещо . И това няма триене . Все пак си мисля че има нещо вкарано вътре . 
      Как мога да почистя това за да стане както преди ? 
    • от Moonchild681
      Здравейте, имам проблем с Access. От няколко дни се изписва грешката, показана във файла. Пробвахме всичко от Help-а, restore и какво ли още не, няма ефект. Базата не е голяма, проблемът започна при качване на файлове, след това и при запис на текст в полетата.
      Моля, ако някой е имал същия или подобен проблем да сподели как го е решил. Офис пакетът е 2013.
      Благодаря!

• от Недко
      Здравейте !

За първи път получавам мейл, в който снимките не са прикачени, а са отворени и видими в мейла.
      Мейлът е от клиент, не е спам.
      Опитах да ги изтегля с десен бутон, и save image as,
      но ми сваля непознат файл, с нулев (0) размер, с име displayline.

Свалих и целия мейл, но в този файл пък снимките не са снимки,
      а огромен блог от букви.

Под мейла пише :
      Gesendet von Yahoo Mail auf Android

Обясних на клиентката, че обикновено снимки се прикачват, с прикачи или attach,
      тя ми отговори, че ги е прикачила.

Моля за съвет или линк,
      ако някъде вече е писано или обяснено как се прави !

Предварително ви благодаря !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.