Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

И така, много бих искал да направя една снимка тип преди и след. Същото като от рекламите за шампоани и разни други продукти. В интернет има онлайн приложения за обработка на снимки, но подобна опция не открих и затова питам тук. 

Софтуера ми за обработка на изображения е GIMP 2.8.16 , но не съм много навътре в нещата.

преди и след това.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 час, Батман написа:

И така, много бих искал да направя една снимка тип преди и след. Същото като от рекламите за шампоани и разни други продукти. В интернет има онлайн приложения за обработка на снимки, но подобна опция не открих и затова питам тук. 

"Как се прави подобна снимка"

Не се прави, а се наслагват ефекти върху вече направената снимка или просто караш момичето да се гримира подходящо и снимаш!:))))))

Иначе с Фотошоп и цял куп подобни програми! Как се работи с тях ли - ще трябва да прочетеш тук или там по нещо, да изгледаш някое клипче, да експеримантираш!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мииии не е особено сложно : Викаш някоя кака, караш я да си измие хубаво лицето та да не остане грам боя по нея и щракаш, после я караш да се гримира(ама хубаво), щракаш пак, качваш на компа, пускаш фотошопа, триеш где що видиш пъпки, бръчки и други подобни, малко сенки, малко блясък и получаваш снимка номер 2, накрая ги съединяваш в една както е направено в твоя пример и ето ти снимка "Преди/сега".

По-накратко - Трябва ти фотошоп или друга програма от този калибър. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хехе, като чудя Adobe Photoshop се сещам за нашите поп-фолк диви ( чалга ). Знам за тази програма, но не мога да я пусна на Линукс. Съществуват алтернативи и GIMP заема първо място - http://alternativeto.net/software/adobe-photoshop/?platform=linux

Но като не зная как се прави това с GIMP съм на нула резултат

Редактирано от Батман (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това нали ви е ясно, че не е единствена снимка, която е обработена. Това са си две снимки. Иначе на мен лично 1вата по - ми харесва :) ама няма много указания в нета за получаване на №1 от №2.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И на мен първата снимка ми харесва защото показва естественото и първичното. А другото е изкуствено откъдето и да го погледнеш ( все едно да си купя секс кукла).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не им знам заглавията на софтуерите, но съществуват точно за промяна на лице с подобни резултати. Потърси може би с думичката морфинг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

първо се прави снимката жената се запуска  и след това се прави другата снимка и се сменя преди става след а след преди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Поразрових се малко в гугъл като написах: Create a photo type before and after

И резултата дойде на момента - http://photosoftwareblog.com/put-before-and-after-pictures-side-by-side-with-pixlr-express/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.