Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Поръчал съм си едни продукти от руски сайт, дадоха ми линк за плащане на поръчката, в които един от начините да се плати, е чрез PayPal. До тук добре, но аз нямам регистрация в PayPal, когато си правих поръчката ми казаха че мога да направя плащане чрез PayPal без да имам регистрация при тях (PayPal) с банкова (кредитна или дебитна карта), аз имам кредитна карта към ДСКаса.

Въпроса ми е как да направя плащането само с кредитната карта която имам без да си правя регистрация в PayPal?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лесно. Като цъкнеш на бартера "Check Out with PayPal" (или какъвто и да е) ще те препрати към страницата на ПейПъл. Там имаш 2 опций - да влезеш в акаунта си, а отдолу просто да си въведеш данните на картата. 

П.П. Виртуална карта няма да работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами никъде не го виждам това: "Check Out with PayPal". Като чукна върху линка който са ми дали, ми отваря директно PayPal.com, и опциите които си посочил никъде не ги виждам.

Какво имаш в предвид под виртуална карта? Моята карта си е нормална.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Казали са ти, че можеш да направиш покупката с пейпал, без да се налага регистрация на сайта който ти продава. Но трябва да сте наясно, че има много сайтове, които дават избор за двата варианта да си избереш, но дефакто от тях работи само единият и той е чрез пейпал. Сиреч въвежда ш номера на картата, но сайта не ти я приема с неадекватни забележки, като да обърнеш внимание за неправилно попълнени данни, а те всъщност са правилни. Така че без пейпал направо си си загубен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 30 минути, Mlechko написа:

Казали са ти, че можеш да направиш покупката с пейпал, без да се налага регистрация на сайта който ти продава.

Не, казаха ми че мога да направя плащане с банковата ми карта без да имам регистрация в PayPal, за регистрация в техния сайт не е ставало дума.

А ако отида в банката им обясня какво искам, имам позната в банката, аз мисля да им преведа парите от мойта сметка към тяхна ама дали ще стане?

Редактирано от pranjev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, pranjev написа:

А ако отида в банката им обясня какво искам, имам позната в банката, аз мисля да им преведа парите от мойта сметка към тяхна ама дали ще стане?

Не е зле да изпратиш един screenshot, да видим какво те затруднява толкова. А относно да преведеш парите от твоя сметка, към тяхна.... не знам, пробвай.

Редактирано от NBS 9322 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Blue_Hulk написа:

https://wiki.wmtransfer.com/files/2010/06/120716173653_noreg030.jpg "Без регистрации в системе"

Да, но аз такова нещо и такава опция никъде не виждам - след кликане на логото на PayPal ми отваря PayPal.com.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, pranjev написа:

Да, но аз такова нещо и такава опция никъде не виждам - след кликане на логото на PayPal ми отваря PayPal.com.

Защо ми противоречиш, не мога да разбера! Без регистрация означава PayPal акаунт! Или някакво друго "ПОРТМОНЕ"! Със регистрация означава да се регистрираш в тяхна защитна система и да следиш от нея поръчката си. Там въвеждаш номерата на картата. При PayPal не въвеждаш нищо, освен че се логваш в акаунта си. За да работи пейпал, трябва да си му посочил валидна кредитна карта. Ако посочиш дебитна, почти всички поръчки ще ти бъдат отхвърляни.

Относно служителките - няма за какво да се хабиш. Те никога не са компетентни, дори не знаят котировките на превод на пари ОТ и ЗА чужди банки! Никой не може да ти каже с коя банка най-евтино можеш да преведеш пари! А ти искаш услуги да ти въртят с техните сметки, все едно че си ти? Много летиш в небесата! Ще ти предложат твоя виртуална кредитна карта, а както по-горе ти казаха, тези карти не вървят в някои случаи.

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 часа, niki292002 написа:

Лесно. Като цъкнеш на бартера "Check Out with PayPal" (или какъвто и да е) ще те препрати към страницата на ПейПъл. Там имаш 2 опций - да влезеш в акаунта си, а отдолу просто да си въведеш данните на картата. 

П.П. Виртуална карта няма да работи.

Виртуална карта работи, зависи каква е.

преди 14 часа, pranjev написа:

Не, казаха ми че мога да направя плащане с банковата ми карта без да имам регистрация в PayPal, за регистрация в техния сайт не е ставало дума.

До колкото знам Пейпал вече не поддържа тази функция. Т.е. искаш или не, трябва да си регистриран за да ползваш услугите им.

Ако преведеш парите по банков път няма да ти е кой знае колко скъпо, но определено е по-скъпо от онлайн разплащането. Освен това ако има случай на измама забрави да си върнеш паричките, докато примерно с Пейпал можеш да си ги върнеш, като те после си ги взимат, или опитват да си ги вземат от измамника. Препоръчвам ти да си направиш акаунт, е да по-бавно става, но си има предимствата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, callpchelp написа:

Е каква да е виртуалната карта? Тя е една! И е виртуална.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, callpchelp написа:

Всеки път като се опитам да платя с виртуална Visa, ми изписва че има проблем в банката. По-късно разбрах, че не съм единственият с този проблем. Говоря за тази виртуална карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Другия вариант е да търсиш приятел с paypal акаунт и той да плаща там каквото трябва! Отделно ти му изпращаш парите от ДСК сайта към картата на приятеля ти. 

За КЕШ терминал чувал ли си ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, Mlechko написа:

Е каква да е виртуалната карта? Тя е една! И е виртуална.

Зависи дали е ВИЗА или МАСТЪРКАРД... Което означава, че не е един вид............................................

преди 2 часа, niki292002 написа:

Всеки път като се опитам да платя с виртуална Visa, ми изписва че има проблем в банката. По-късно разбрах, че не съм единственият с този проблем. Говоря за тази виртуална карта.

И аз имах проблем с виртуалната Виза на ДСК ( не навсякъде, а на някои сайтове ), сега имам Мастъркард и нямам проблем. Така и не разбрах защо се получаваше така.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко късно се включвам и работата може вече да е свършена, но
    - правиш си регистрация в webmoney
    - отиваш на някой терминал и внасяш колкото пари трябва

- плащаш, ползвайки внесените в webmoney пари.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.