Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Вероятно ще търся нещо нов внос, но си нямам и на идея колко струва и какви са процедурите. Видях една кола, която е на транзитни номера в момента и гражданска. Аз като я взема, какво следва да направя стъпка по стъпка и цените на тия стъпки. Мерси. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, sony.1970 написа:

500лв някъде Еко такса и регистрационни  номера

По- скоро около 300.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсачка, поне 10 теми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво, но стъпките какви са... къде отивам първо, какво плащам, колко пари ми е, после къде и т.н...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правиш си първо ГО без нея не минаваш в кат ! След това като отидеш там плащаш еко такса (ако не е платена) ако е платена в друга страна мисля,че не се броеше.След това до колкото си спомням отиваш да плащаш номерата,редиш се на каналите и после отиваш да чакаш за номера връщаш се да ти ги сложат и си готов.Като направиш ГО след това като ти сложат номерата трябва да идеш пак да ти направят добавък. Общо взето мисля че е това като пари около 500 всичко.Зависи колко ти е еко таксата при мен беше 360лв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И още поне 500 за обслужване - да не си мислиш че продавачът се е набутал с тези пари вместо теб? Смяна на ангренаж, масла, филтри и т.н. Вероятно са обути "галоши" та може и нови гуми, зима иде, и там са около 400. Хубаво е да са на отделен комплект джанти, а не по 2 пъти на година да се набутваш монтаж / демонтаж / баланс за 2 зими са се изплатили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако автора кажe кава кола си е харесал или е взел вече можe да сме доста по подробни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еко такса, около 250 лева.
Освен регистрации, винетки, годишен преглед, застраховка и може би още някакви работи, трябва да я обслужиш.
Зимни гуми примерно, ако няма и много други разходи могат да възникнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постът ти беше пълен с много  нова информация, и аз да добавя нова :   Еко такса и регистрационни  номера  около 300 лв.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, темата е изчерпана. Благодаря на всички. Взех си колата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, qnkov написа:

Да, темата е изчерпана. Благодаря на всички. Взех си колата. 

Ако вече си направил всичките плащания, то ще е хубаво да напишеш за кое колко си дал. Така, когато се появи друг потребител, който се интересува от същите неща ще може да прочете, от първа ръка, кое колко ще му струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щях да обясня, ако я бях взел нов внос, но накрая я взех от комшията с регистрация. Просто не ми се занимаваше нов внос. Само за смяна на талоните чаках във Враца 3 часа! Смятайте... ако трябваше всичко останало. :)

Редактирано от qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е за това във Враца и гарга не каца :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...