Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Бихте ли ми дали мнения за Тошиба R410A: AIR CONDITIONER (SPLIT TYPE) Indoor unit RAS-05, 07, 10, 13, 16BKV-E; Outdoor unit
RAS-05, 07, 10, 13, 16BAV-E.
Това е всичко, което зная за модела. 

Редактирано от miriami (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е модел, а използвания фреон R410A.  RAS нещо си е условна мощност 5 - 7 - 10 - 13 - 16.

Не виждам въпрос. Какво очакваш - общи разсъждения върху някакъв надпис (Toshiba) ?

Съвет - забрави за тези глупости и се насочи към нормална фирма, която да ти прецени нуждите, предложи решение, направи монтажа и поеме гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Vesselin Dostinov
      Здравейте, имам този лаптоп  TOSHIBA SATELLITE L50-B-1K4 със следните характеристики 
      4th Generation Intel® Core™ i7-4510U Processor with Intel® Turbo Boost Technology 2.0  39.6cm (15.6”) , Toshiba TruBrite® Full HD TFT High Brightness IPS display with LED backlighting, 16 : 9 aspect ratio  Твърд диск 1 TB Glossy black finish with line pattern, black keyboard  8,192 (1x) MB, DDR3L RAM (1,600 MHz)  AMD Radeon™ R7 M260 Graphics with AMD Enduro™ Technology Проблемът е, че не винаги иска са включи втората(AMD) видео карта, дори и да пусна нещо, което да товари повече си го кара с вградената intel. Мисля , че проблемът е в драйвърите, ако има някой, който се е сблъсквал с този проблем, ще се радвам да помогне. Благодаря предварително
    • от Айхан Решат
      Здравейте момчета!
      Днес закупих лаптоп Toshiba SATELLITE PRO L50-C-1C8 без операционна система,инсталирах Уиндоус 7,32 битов.
      Проблема е,че не ми дадоха диск с драйвери,а без тях не мога да се свържа в интернет за да изтегля съответните драйвери.Проблема е,че не намирам дори в сайта на Тошиба..а лаптопа трябва да го изпратя утре сутрин работещ като подарък...Ако някой ми ги намери или ми каже как да се оправя...не знам,каси с бира ще е малко.

• от talaz = denken
      Преди повече от 10 години си купихме телевизор Телевизор Тошиба Бомба, преди години започна образа да става само в червената гама, от година да се налага (като при старите телевизори), да чакаме 15-ина минути, за да се увеличи звука му, че да можем да чуваме, като после (на моменти) ставаше ту по-силен, ту по-слаб, а сега звука му може да се увеличи до едно ниво, което дядо ми не може да го чува, а понякога и аз.

1.
      ИМа ли мъзможност да се оправи за 10-ина лева

2.
      а (ако се налага) смяна на платката-има ли платки за него в България

3.
      и къде мога да намеря на-добрите специалисти работещи на най-ниска цена

4.
      и къде се продават платки за този модел.
      Интересувам се и дали може новата платка да става и за цифрова телевизия?
    • от ScD
      Здравейте, Имам една Toshiba Satellite L500 с процесор T6500 и смятам да го подменя с малко по-мощен. към момента съм си намерил един P8700 за 50 кинта. Малко инфо за чипсета на лаптопа: Field Value North Bridge Properties North Bridge Intel Cantiga GM45 Intel Platform Montevina Supported FSB Speeds FSB533, FSB667, FSB800, FSB1066 Supported Memory Types DDR2-667 SDRAM, DDR2-800 SDRAM, DDR3-667 SDRAM, DDR3-800 SDRAM, DDR3-1066 SDRAM Maximum Memory Amount 8 GB Revision / Stepping 07 / B3 Package Type 1329 Pin FC-BGA Package Size 3.4 cm x 3.4 cm Core Voltage 1.05 V In-Order Queue Depth 12 Та въпроса е дали е възможно това, което съм го замислил. P8700 би трябвало да харчи по-малко ток и да отделя дори по-малко топлина, което според мен е още един пирон в ковчега на T6500... Мнение?
  • Дарение

• Добави ново...