Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Някой може ли да ми препоръча и да даде линкове за някакви уроци за Adobe Photoshop ? Предпочитам да са видеа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _xSuNnYbGx_ написа:

Здравейте. Някой може ли да ми препоръча и да даде линкове за някакви уроци за Adobe Photoshop ? Предпочитам да са видеа

https://www.youtube.com/user/PhlearnLLC/videos

https://www.youtube.com/user/photoshopCAFE/videos

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз уча фрагментарно, не знам дали така е правилно, но аз така се научих/уча. Искам да създам нещо, чета как се прави гледам клипове и така постепенно се трупат знания.

Photoshop Picture Editor

Photoshop Tutorials

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление, много хора учат много неща по този начин и в последствие се наричат професионалисти, а са доста далеч от професионализъм... Именно за това е пълна със "специалисти" по държавата...

Не обиждам конкретно теб, това е много ефективен начин за учене, но трябват изключително много усилия и познавателни способности, които не всеки полага, но изпълнява този метод на изучаване... Ако ти ги полагаш, а в следствие от което можеш сам да създаваш неща без шаблон и имаш реално натрупани знания и собствени открити методики, то това е чудесно...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.12.2016 г. в 22:50, Mr.n0b0dy написа:

Аз уча фрагментарно, не знам дали така е правилно, но аз така се научих/уча. Искам да създам нещо, чета как се прави гледам клипове и така постепенно се трупат знания.

Photoshop Picture Editor

Photoshop Tutorials

Един от най-ефективните методи е учене в процес на работа, особено когато имаш човек до теб, който да ти помага. Аз така преминах от Cinema 4D на 3D Studio Max във фирмата, в която вече работя. Преди години, когато се учех на Cinema 4D нямах реални проекти, затова си измислях например мой любителски и така се обучавах. Искам примерно да направя 3д модел на сграда и гледах уроци, но не копирах, а гледах само как функционират инструментите и си изменях нещата по мой начин. Никога не съм копирал от туториалите, защото исках да изтренирам нещата сам. Но това беше ефективно за мен. Някой хора искат да видят всичко обяснено точка по точка и да тръгнат от най-ниското ниво, което си е въпрос на предпочитания. Аз и във фирмата се научих на 3D Studio Max, когато ми даваха да работя по проекти. Както и доста от колегите ми са използвали този метод. Проба-грешка е начин да усетиш сам кое как се прави :) . Може да разцъкаш и сам, нещата в днешните софтуери са много интуитивни.

Може да видите уроците в youtube. Примерно: https://www.youtube.com/results?search_query=photoshop+basic+tutorials+for+beginners

Редактирано от _Uzunov_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз така уча. Проба грешка и си разцъквам в програмата то така е само ако сам се учиш и няма никой около теб който да ти казва кое как е. Но все пак всеки си избира лично модела на учене, персонално за самият него.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.