Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

 

Защо през януари?

Featured Replies

Сетих се да попитам - защо нашите президенти встъпват в длъжност през януари като президента на САЩ? Във всяка държава ли е така? И освен това проверих в Уикипедия. Ако не броим президентите от демокрацията насам, то Радев не е точно петия президент. Знаете ли при социализма кога се е встъпвало в длъжност и какви са били церемониите? При Живков различно ли беше?

можеше да ме питаш на лични :D

 встъпват  щото сме под ботуша на сащ

нова година нов късмет

иначе и по -рано и по- късно може според зависи ако подаде оставка и се направят избори по различно време но никой не е будала като може да си седи  на топло в кабинета и да цока парички от народа еди колко си хиляди  заплата на месец за 5 години

така е по евроатлантически-""  демократични""  ценности с мандат иначе ще монархия 1 управлява докато не се умори  или му резнат кратунката щото народа има навика да му умръзват управлващите на 10 години и да  правят бунтове особено когато няма  хлебец в гладни години и асфалта се свърши и започне да се напукват улиците и 2 милиона коли в столицата започват да се трошат и на  застрахователните компании не им издържат нервичките  

церемониите  са според  моментната култура на обществото

ако има традиция  да се поливат с фекални води главите ще го направят

ако ""учени ""кажат било полезно и за здраве

при социализма е било забранено на жените  да носят такива дрехи  че да им се виждат коленете  да не говорим за цицките

което ме подсеща

Вие гледате ли порно ?

 

;между дргугото  аватара ти тва  с различните букви нашия презиДЕНТ прилича на някаква реклама на  стоматологичен кабинет

Две-три съветски лекета ,ако бъдат разкарани от форума, интелектуалното му равнище ще се повиши поне два пъти. 

e  да, ама не е демократично да се разкарват, пустa свобода на словото, иначе и аз съм за лагери.

 на социализма са му казвали комунизъм всъщност

 а демокрацията се изражда в странен фашизъм -фашиста с власт  обвинява че дургите  без власт са фашисти

и без съд  поради властта си е вече взето решение и безвластовия човек се наказва .

преди 1 час, B3M2W0 написа:

Две-три съветски лекета ,ако бъдат разкарани от форума, интелектуалното му равнище ще се повиши поне два пъти. 

много расистко изказване!

Едно време нямаше президент. Т. Ж. беше "председател на президиума на народното събрание" и след това "председател на държавния съвет". Това като държавен пост, отделно на партийния в БКП. Председател (президент) се появи в Конституцията от преди 25 години. Встъпване в длъжност като изтече мандата. На един му изтече предсрочно като реши да извика танковете.

А на американците датата им е зададена в тяхната конституция.

преди 4 минути, Филипов написа:

На един му изтече предсрочно като реши да извика танковете.

той гледал  китайчетата на тянанмън ама нe му стигнаха топки иначе можехме да сме като китайците сега 

 

преди 4 минути, Филипов написа:

 

А на американците датата им е зададена в тяхната конституция.

искаш да кажеш че ако го гръмнат утре ще  правят избори пак и след  една година влиза  другия ?

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)

УважаемиYvan Sergeev, Вие правопис и правоговор на българският език учили ли сте? Ако не, заемете се с това и не се опитвайте да оригиналничите по Ваш си начин! Благодаря, че прочетохте поне....

преди 15 часа, Филипов написа:

Едно време нямаше президент. Т. Ж. беше "председател на президиума на народното събрание" и след това "председател на държавния съвет". Това като държавен пост, отделно на партийния в БКП. Председател (президент) се появи в Конституцията от преди 25 години. Встъпване в длъжност като изтече мандата. На един му изтече предсрочно като реши да извика танковете.

А на американците датата им е зададена в тяхната конституция.

Всъщност най- важния човек в държавата, беше генералния секретар на ЦК на БКП.

на 21.01.2017 г. в 7:30, B3M2W0 написа:

Две-три съветски лекета ,ако бъдат разкарани от форума, интелектуалното му равнище ще се повиши поне два пъти. 

Приятел!

Същото се отнася и за четири пет американски ЛЕКЕТА!  Ако ти беше собственика на форума, знаем, че щеше да разкараш руските лекета. Но ако бях аз - щях да разкарам всички - и руски и американски и такива като ТЕБ, дето днес си с едните, а утре - с другите!

Боя се , че нищо не си разбрал. Повечето от нас идват тук, за да научат нещо и да споделят проблемите си. Едно чудесно място за намиране на решения за компютри и още неща. На фона на това няколкото "хибридни" участници , накичени с автомати "Калашников" , имат за цел да манипулират мнозинството с непрекъснато навиране на опорните си точки. Не ни стига от сутрин до вечер, по радия и телевизии, да слушаме и гледаме непрекъснатата манипулация , интервюират се само хора с руски имена, аман! Поне форумът да остане настрана!  Кой е собственик на форума безспорно има значение, но пък от това ще зависи и нашето присъствие.

То, когато и да стъпи българския президент в длъжност е все тая. То българския президент реално няма власт и основно изнася реч на всеки национален празник. Около бг президента се трупа една камара администрация и само се дават пари на вятъра. 

преди 40 минути, B3M2W0 написа:

Повечето от нас идват тук, за да научат нещо и да споделят проблемите си

  на по малкото не ни дреме кои сте повечето и  за какво идвате

може пък да се окаже че по малкото сте вие

преди 43 минути, B3M2W0 написа:

На фона на това няколкото "хибридни" участници , накичени с автомати "Калашников" , имат за цел да манипулират мнозинството с непрекъснато навиране на опорните си точки.

 тва хибридни ми звучи като опорна точка извадено от съчетанието на думите хибридни войни

нещо против най-добрият автомат ли имате ?

 всъщност ние сме мнозиството .

имаме за цел да манипулираме  малцинството

щото мнозинството обиктовене има правилните опорни точки :D 

 

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Дарение

  • Подкрепи съществуването на форума - направи дарение
    25%
    Дарени 252.69 EUR от нужните 1,000.00 EUR

Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.