Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели ! Тази година ще направя 14 години и искам да ви питам ако имам лична карта за 14 годишна възраст мога ли да поръчвам или да получавам пратки по Еконт на мое име ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш няма никакъв проблем поръчваш пратката еконт ти праща смс с код отиваш и си взимаш пратката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Няма как да имаш лична карта на 14 години. Личната карта се издава след като навършиш 18 години. Явно, инфото ми е старо. 

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, * СТЕФАН * написа:

Няма как да имаш лична карта на 14 години. Личната карта се издава след като навършиш 16 години.

Срокът на валидност на издадена лична карта е:

- 4 години – на лица от 14- до 18-годишна възраст;

На 14 години извадих моята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи дали човека който те обслужва е пич, иначе ще ти я даде(пратката) когато отидеш с някой пълнолетен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да изпращаш пратка,като за първа пратка ще ти иска лична карта,да попълни имената от нея и ЕГН-то,и за това трябва да имаш 14 години.За взимането и на 10 няма да имаш проблеми,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм пълнолетен, но никога не ми се е случвало в офис на еконт да ми искат лична карта при получаване, иначе ако изпращаш нещо тогава може да ти поискат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Stoyannnov написа:

Зависи дали човека който те обслужва е пич, иначе ще ти я даде(пратката) когато отидеш с някой пълнолетен.

Напротив, единствено искат лицето, което иска да получава/изпраща нещо, да има поне 14 години и извадена лична карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kristian Denkov написа:

Можеш няма никакъв проблем поръчваш пратката еконт ти праща смс с код отиваш и си взимаш пратката.

А за какво служи тоя код, който ще ми пратят със смс ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 9 минути, TheLegendBG написа:

А за какво служи тоя код, който ще ми пратят със смс ?

С този код те уведомяват, че пратката е пристигнала отиваш с кода показваш го и те ти дават пратката.

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Kristian Denkov написа:

С този код те уведомяват, че пратката е пристигнала отиваш с кода показваш го и те ти дават пратката.

Ок, а искам и да те питам ако искам да ми пратят нещо по Еконт какви данни трябва да кажа като: Име, други ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Две имена,телефонен номер,адрес на офиса или твоя адрес ако искаш да ти я доставят до вас,имай в предвид че доставката до вкъщи е по скъпа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я обясни кво си наумил, па ще ти кажем дали ще ти се отвори парашута.Така с догадки работата няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Никога не са ми искали, каквото и да било в еконта. Казвам за кого е пратката, намират я, плащам, подписвам се и готово. Никви лични карти. Пращал съм и други хора да взимат пратки за мен- няма проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ли да имаш регистрация в сайта им за да получаваш смс от тях или да получаваш пратки по еконт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.Получаваш смс-а на телефона, който си предоставил при поръчката на самата стока в съответния магазин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да ви попитам дали някой знае дали има проблем ако пратка, която съм поръчал по Еконт е пристигнала, но не мога да я взема от офиса в същия ден, та ще бъде ли проблем да а взема след два-три дни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, няма да е проблем, а и от офиса ще ви звъннат на втория ден (примерно) и ще се разберете кога ще отидете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 32 минути, SKU4NO написа:

Здравейте, искам да ви попитам дали някой знае дали има проблем ако пратка, която съм поръчал по Еконт е пристигнала, но не мога да я взема от офиса в същия ден, та ще бъде ли проблем да а взема след два-три дни?

Имаш срок една седмица да си я вземеш. Ако не си вземеш пратката, връщат я на подателя като транспортните такси са за негова сметка. При взимане на пратка задължително трябва да покажеш лична карта.

Аз лично предпочитам сто пъти "Спиди" пред "Еконт". "Еконт" са големи скъпчии и затова с тях единствено изпращам пратки, защото офисът им ми е по-близо. За получаване на пратки ползвам "Спиди" с доставка до адрес. Цената е почти колкото за доставка с "Еконт" до офис. "Спиди" са в пъти по-коректни и по-добри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...